Alternatifim Cafe

Kara Kartal Robinho'yu bitiriyor!

Discussion started on Beşiktaş

Quaresma ve Guti gibi dünya yıldızlarını siyah-beyazlı camiaya kazandıran Yıldırım Demirören, bir süper starı daha Beşiktaş'a getirme çalışmalarını sürdürüyor.

Geçen sezon yaptığı transferlerle özellikle Beşiktaş taraftarlarından büyük tepkiler alan ve istifaya çağrılan Yıldırım Demirören, bu sezon Quaresma ve Guti'yi takıma kazandırarak Beşiktaşlılar'ın gönlünü almayı başardı. Demirören, bu iki transferin ardından bir bomba daha patlatmak için düğmeye bastı. Yeni hedef ise; Robinho.

Beşiktaş'ın çok gizli sürdürdüğü Robinho transferinde önemli bir yol katedildiği belirtildi. Siyah-beyazlıların, Robinho'nun bonservisini elinde bulunduran İngiliz kulübü Manchester City'le ön anlaşma sağladığı ve futbolcuyu da ikna ettiği gelen bilgiler arasında. Ancak transferin önünü kesen bir pürüz var: Robinho için İnter'in de devreye girmesi.

İtalyan kulübü Manchester City'ye, Balotelli'ye karşılık Robinho'nun takasını önerirken, Manchester City ise Balotelli artı para istiyor. Şu anda karar aşamasında olan İnter, City'nin bu teklifini kabul etmezse Robinho büyük olasılıkla Beşiktaş forması giyecek.

Demirören, M-Oil sponsorluğunda Brezilyalı yıldızın transferini gerçekleştirecek. Robinho için istenen 27 milyon Euro'luk bonservis ücreti gözden çıkarılmış durumda.
#1 - Ağustos 02 2010, 18:40:29
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

M-Oil ,junior demirörenler:p
#2 - Ağustos 02 2010, 18:45:23
''  Kaybedecek neyin var,ihtimalinden başka...

çok gizli sürdürülen bu transfer girişiminden alter forumun bile haberi var :Ç baya bi gizli anasını satim :Ç
#3 - Ağustos 02 2010, 21:44:27
ben ne dersem o !!!

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.