Alternatifim Cafe

En yakın arkadaşım evleniyor

Discussion started on Konu Dışı

Arkadaşlar herkese merhaba,
çok yakın arkadaşlarımdan birisi sevgilisiyle evlenecekler yakında da isteme nişan gibi geleneksel törenler olacağı için erkenden altın söz yüzükleri için model bakmaya başladılar. Ama her sezon değişen yüzük modanın ne olduğuyla ilgili pek bir bilgileri yok. İnternetten blog okumaları falan yapmışlar, bir kaç kuyumcu da gezmişler ama karar verememişler. Evlilikleri boyunca parmaklarında taşıyacakları bir şey olması onlar açısında çok önemli. İkisi de bu konuda çok takıntılı diyebilirim. Hele ki erkek olan daha da takıntılı. Normalde biliyorsunuz erkek altın yüzük modelleri kadının seçimine göre şekillenir ama burada durum öyle değil. Anlaşamadıkları konu da bu zaten. Birinin beğendiğini öteki beğenmiyor ya da tam aksi bir durum oluyor.  E benim de şimdi çocukluktan beri arkadaşım oldukları için kendileri, ben de elimden geleni yapıyorum. Dedim ki bırakın ben forum arkadaşlarıma sorayım onlar mutlaka bize bir fikir vereceklerdir.
Size sormak istediğim şey şu ki, zamansız bir tarz yaratan alyans modelleri neler? Bir de bu insanlar alyans modeli seçerken nelere dikkat etmeliler? Şimdiden fikirleriniz ve önerileriniz için çok teşekkür ederim.
İyi günler.

#1 - Kasım 23 2017, 09:48:23

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.