Alternatifim Cafe

House Başlığı Yok Yinede Paylaşalım

Discussion started on Techno & Trance

House müzik ile ilgili bi başlık bulamadım. Ben de en yakın olduğu türe yazıyım dedim...

İçinde techno, trance ama çoğunlukla ve genellikle house müziğin olduğu bloguma bakmanızı isterim.

İnternet üzerinde yabancı müzikleri toplu ve düzenli şekilde paylaşan sitelerin azlığını görünce bu işe bir el atmak istedim. Blog'umda son ve en iyi parçaları günlük güncellemelerle takip edebilirsiniz. Maksat o radyoda veya herhangi bir kulüpte dinlediğiniz veya dinleyeceğiniz müziğe önceden ve daha rahat ulaşabilmeniz...

alensmusic.blogspot.com
#1 - Ağustos 15 2012, 19:45:15
« Son Düzenleme: Ağustos 15 2012, 19:45:36 Gönderen: alensmusic.blogspot »

Kavinsky der susarım :)
#2 - Ekim 24 2012, 21:47:52

Can be used or not.
#3 - Ocak 09 2015, 11:25:54

You are the people to educate me greatly.
#4 - Ağustos 06 2015, 12:48:07

sabunkopugu

House müzik ile ilgili bi başlık bulamadım. Ben de en yakın olduğu türe yazıyım dedim...

İçinde techno, trance ama çoğunlukla ve genellikle house müziğin olduğu bloguma bakmanızı isterim.

İnternet üzerinde yabancı müzikleri toplu ve düzenli şekilde paylaşan sitelerin azlığını görünce bu işe bir el atmak istedim. Blog'umda son ve en iyi parçaları günlük güncellemelerle takip edebilirsiniz. Maksat o radyoda veya herhangi bir kulüpte dinlediğiniz veya dinleyeceğiniz müziğe önceden ve daha rahat ulaşabilmeniz...
makyaj
alensmusic.blogspot.com

house müzik yakın takipçisiyim eğlenmek için başka bir tür düşünemiyorum, en kısa zamanda blogu da inceleyeceğim, şimdiden eline sağlık ;)
#5 - Ağustos 25 2015, 14:13:58

hakkını hiçbir dönem veremedğimiz ayşe hatun önel 2008'de bu işin hakkını verecek bir şarkı yapmıştı aslında.

kalbe ben:
https://www.youtube.com/watch?v=AsvQjJYZw20
#6 - Eylül 01 2015, 23:46:37
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.