Alternatifim Cafe

itaatsiz

Discussion started on Alternatif Üyeler

Bitanem, mükemmelim..
Uzun zamandir görüşemiyorduk, bugün karşılaştık msn' hayir sormazmi birde, sen kimsin?! Müdür herzaman diyorum Hamdi ben, birdaha demeyi düşünmüyorum direk sallıcam kendisini.. Görüşleri -düşünceleri -davranışları -tavırları kalbimi fet etmiştir herdaim, şuan biraz daha kabardı, hatta biraz daha kabarmaya devam etmekte.
Hatta kendisi incisözlük'e üyedir. Hatta sözlükte bayan olduğunu anlayınca millet "kız lan bu saldırın" sözlerine maruz kalmiştir saşldksalşd.. her zaman en iyisini hak eder benim nazarımda, ayrıca kafami duvarlara vurmaktayim şuan, sitede en karaktersiz insanların bile konusu varken böyle kayda değer bir insanın konusu nasıl unutulur, sevmekteyim seni vazgeçmiyeceğimden emin olabilirsin..
#1 - Ocak 16 2010, 00:44:21
« Son Düzenleme: Temmuz 27 2010, 11:01:40 Gönderen: SkinWalkers »

Yorumları aranan üyedir. Zaman zaman girip yorumlarını okumuyor değilim hani. Hakkında daha fazla konuşacak kadar tanımıyorum kendisini ne yazık ki. Evet sadece bunları söylemek için gelmiştim, gidiyorum.
#2 - Ocak 22 2010, 02:40:32
Suskun bir tutkuyum ben.
Evde ocaksızım, savaşta kılıçsız.
Ve de hastayım kendi gücümden.

Komiksey itaatsiz , itaatsiz komiksey miydi ? Allahım , intihar ettirt beni :/  
#3 - Ocak 22 2010, 10:29:37
« Son Düzenleme: Ocak 22 2010, 10:29:56 Gönderen: fakeloji »

Nerelerdesin lan gene, hangi deliğe girdin gene..
#4 - Nisan 01 2010, 22:04:59

en son yurt dışına cıkıcaktı,teyyap vize verirse:p
#5 - Nisan 02 2010, 18:27:07
''  Kaybedecek neyin var,ihtimalinden başka...

süpersiniz çocuklar :.D

terminatörün dönüşü gibi olmasa da i am back :.))

sorulara gelince, raziel seni çıkaramadım pardon:.p ama isim değiştin herhalde:.)
evet komiksey-itaatsiz olmuştu, uzun zamandır da yok olmuştu..
bu gece anlık bir esintiyle siteye giriverdi ve eskilerden güzel bir anının etkisiyle yazmadan gidemedi:.)

osman'ı gördüm gece gece, onunla konuştum özlemişim:.) serabım, leyla, selçuk, yasemin, hamdi vs herkesi çok özlemişim. yurtdışına gidip geldim, avusturyaya, sıkıldım:.) izmirdeyim şimdi. gelen olursa uğrasın:.))

#6 - Temmuz 27 2010, 03:02:39

oyş benim meleğim'mi gelmiş bakiyim :)
kopma bidaha bizden, bulması zor oluyor seni. İzmir'e uğradığımda eh kardeşinin elinden tutarsın artık dimi lan, hayır uzun zamandir içki içmiyorum, anladın artik sen. dsfghtkjgf :d
#7 - Temmuz 27 2010, 11:08:14

kaybolma artık deniz şiirlerin tarihin buğulu camın hepsi seni özledii tabi ki bizde :) dur burda artık  kaçma bi yerlere
#8 - Temmuz 27 2010, 14:09:20
Savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,
Zaman ki sana hasta oldu, incelikli haytasın,
Nüksederken raksını,mahallenin maşallahı, eyvallahı,
Güzellik be oğlum
Şimdilik, ölümüne kadar hayattasın.

ve eskilerden bir tanıdık sima daha:.) ben de özledim:.p
uğrarım arada yoklamaya canım merak etme:.)
#9 - Temmuz 27 2010, 17:13:49

neredesin vefasız demeli.
#10 - Ağustos 28 2010, 00:17:22

Özleniksin güzellik.
#11 - Aralık 30 2012, 02:35:24

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.