Alternatifim Cafe

Kamp hayatımız

Discussion started on İtiraflar

hicabundantleones

Aslında itiraftan ziyade tavsiye niteliğinde bir yazı. Sürekli benim gibi seyahat eden birisi için yolculuk bazen gerçekten de çekilmez bir hal alıyor. En önemlisi ise zaman kaybı. İş koşturmacası felan derken bir de bakmışsınız çevrenize, ailenize ve en önemlisi kendinize ayıracak zaman kalmamış. Son dönemde çok fazla işe odaklandığımı farkedince kendime bir dur dedim ve yıllık izin talebinde bulundum. Eşime, gidip neresi olursa kamp kuralım çocuklarla ağaçların, doğanın arasında keyifli bir tatil yapalım dedim. Hiç yadırgamadı hatta direkt kabul etti. Kamp konusunda öğrencilik yıllarımdan kalan tecrübelerim var tabi ama ailemi otostop vs uğraştırıp yormak istemem. Bütün enerjilerini kampta atsınlar. Eşim, uçakla gideceğimiz şehri seçelim sonrasında kamp kuracağımız yere geze geze gideriz dedi. Kabul ettim. İş seyahatlerim hep yurtiçi olduğundan genelde Anadolu Jet ile uçuyorum. Denize yakın sessiz sakin yerleri araştırıyorum bir yandan da Anadolu Jet bilet al seçeneklerini karıştırıyorum. Aile ile her yere kamp atamazsınız malumunuz. Araştırdım Kekova’yı buldum. Sessiz, sakin doğanın tam göbeğinde harika bir yer. Gitmeden nasıl biliyorsunuz dediğinizi duyar gibiyim. Kamptan yazıyorum bunu şuan. İlk fırsatta burayı görmelisiniz.
#1 - Ekim 10 2016, 16:38:53

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.