Alternatifim Cafe

jude

Discussion started on Alternatif Üyeler

Bu forum 'sakin'ini görünce mutlu oluyorum.
Forumdaki yorumlarıyla ilgimi çekmiş 3 insandan birisi. Ama tek huzur veren.
#1 - Şubat 16 2012, 22:19:33
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Bebeklere hasta olduğunu , hayvanlardan korktuğunu , ve dindar olduğunu eklemeliyim ;p
#2 - Şubat 16 2012, 22:37:53
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

En güzel şarkı seçicisi , dinleyicisi, ve önericisi ;p

En birinci takım tutucusu , ama maçı arkasına alarak izleyen :Ç

En çelme takılası insan , ama düşerken tutulası ;p
#3 - Şubat 18 2012, 00:52:29

J.D. Salinger

Beraber içilesi , fondip yapılası , konuşmaya doyulamayan.

Eğlenilesi , bırakılamayan , bağımlılık yapan.

Farkında olmadan ilgi manyağı , ama aynı anda ilgilenen de ...

6 dk önce ne yaptığını bilmeyen şuurunu severim ben onun ;p

Klavye üstüne düşmesine rağmen benden daha az sakar olan. Daha önce niye tanımıyodum diye üzüleceğim nadide insan.

Keşke her anını izleyebilsem , mümkün olsa da her an iletişim içinde olsam . Son bir haftadır tek mutlu olma sebebim kendisi.

Varlığı bana güven veriyo.

Sevmeyin onu , görüşmeyin onunla. Bütün vaktini bana harcasın istiyorum.
#4 - Şubat 18 2012, 21:07:51
« Son Düzenleme: Şubat 18 2012, 21:31:36 Gönderen: epica »

J.D. Salinger

Tatlı bebe!
Beni herkes sinir edebilir ama sinir ederken sadece o sevdirebilir kendini ;p

Kötü olan tek şey , artık içimden hiç bişey yapmak gelmiyo. Bütün derdim onla görüşmek.
#5 - Şubat 20 2012, 12:57:16

J.D. Salinger

Sıpacan çok şeker yaa , hatta yanakları falan sıkılası ;p

Onun Come What May dinleyişini yerim ben   :blush

#6 - Şubat 21 2012, 02:53:47

J.D. Salinger

Ultra süper deli gibi çok tatlı olduğunu söylemiş miydim ;P
jude kusura bakma karizmanı zedeliyo olabilirim ama yazmaktan kendimi alamıyorum.  :kisss

Peşinden koşulası yaratık.

#7 - Şubat 22 2012, 02:53:17

J.D. Salinger

Ağzını yüzünü yerim.
Public öperim lan ben onu ! :Ç
#8 - Şubat 25 2012, 03:02:57

J.D. Salinger

Duygularımı anlatmak için bi şarkı mı yazsam diye düşünüyordum kii , ne göreyim birileri benden önce benim duygularımı ifade edecek bişeyler yazmış.

Never knew I could feel like this
Like I've never seen the sky before
I want to vanish inside your kiss
Every day I'm loving you more and more
Listen to my heart, can you hear it sings
Telling me to give you everything
Seasons may change, winter to spring
But I love you until the end of time

Come what may
Come what may
I will love you until my dying day

Suddenly the world seems such a perfect place
Suddenly it moves with such a perfect grace
Suddenly my life doesn't seem such a waste
It all revolves around you
And there's no mountain too high
No river too wide
Sing out this song I'll be there by your side
Storm clouds may gather
And stars may collide
But I love you until the end of time

Oh, come what may, come what may
I will love you, I will love you
Suddenly the world seems such a perfect place

#9 - Şubat 26 2012, 02:48:33

J.D. Salinger

İngiltere , İzlanda ve Norveç te bana ev arkadaşlığı yapacağı söylentileri var.
Zaytung haber bizi rahat bırak! ksşldsşsda
#10 - Mart 01 2012, 19:25:19

J.D. Salinger

En değerli.
#11 - Mart 10 2012, 00:57:58

J.D. Salinger

Çok çok önemli benim için gerçekten.
Hiç birşeyle kıyaslanamaz o.
Cam bi fanusa koyup herşeye karşı korumak istiyorum lan onu.
Bana hergün kendimi çok iyi hissettiren yaratık. Her gün iyi ki var diye uyandığım. Özleyerek uyumaya çalıştığım.
Hayat.
#12 - Mart 20 2012, 00:01:57

J.D. Salinger

Hayatıma girdi gireli herşey çok değişti. Önceliklerim, hayallerim, planlarım ...
Egom karakteri karşısında biçare kaldı. Bencil değildim belki daha önce ama şimdi tam anlamıyla oncul oldum.
Esasında filmlerle aram çok iyidir, belki en büyük zevkimdi izlemek. Şimdilerde onunla izleyemediğim her film eziyet gibi geliyor.  Keza onunla geçiremediğim her saniye de öyle. Uyumak zaman kaybıymış gibi hissediyorum ve çıldırasıya seviyorum onu.
#13 - Mart 31 2012, 23:44:19

J.D. Salinger

Bitanedir o ya.
Reyiz olsa sevilir o derece yani : )
#14 - Mayıs 23 2012, 21:12:29

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.