Alternatifim Cafe

Kaç Yıldır Rock Müzik Dinliyorsunuz ?

Discussion started on Rock

_DaRkdreams_

Evet...
Üstad benim
Bana itaat edin
Özgür bundan sonra bana "siz" diye hitap edeceksin :Ç
#51 - Ağustos 10 2007, 18:26:27

miccheck

Emriniz olur kraliçem :Ç
#52 - Ağustos 10 2007, 18:30:39

_DaRkdreams_

Aferim len
Oluyormuş demek :Ç
#53 - Ağustos 10 2007, 18:31:54

dodumdn beri dinlliormm..anne karnında bşlamş bnm sewgmm :Ç:Ç
#54 - Ağustos 10 2007, 18:59:20

tR!gonometR!k

Ben anamın beşşiğini tıngır mıngır sallar ikenden beri.. Tabi yerseniz..slngsht
#55 - Ağustos 10 2007, 19:03:07

_DaRkdreams_

Ninni yerine scream vokal..By anne...

Offf kulaklarda ciddi hasar :Ç
#56 - Ağustos 10 2007, 19:04:17

tR!gonometR!k

Ben taa o zamanlar annemle Fadime'nin Düğünü adlı parçada pogo yapardım.. slngsht Hey gidi günler hey..
#57 - Ağustos 10 2007, 19:07:07

5    6  yıl felan oldu bende şeboyla  başladım rock müziğe ve hastasyım çok seviyorum...
#58 - Ekim 28 2007, 16:07:59
İmza :Ç

Ya Sanırım 7 Sınıfın Başlarıydı....Mor Ve Ötesi ile Başladı..!Bir Derdim Vardı Sanırım..!Onla Başlamıştım...Yani 4 Yıl Oluyor Sanırım
#59 - Ekim 28 2007, 20:31:59
İmzanız kural dışı.

iki buçuk yıl olması gerek.o zamanlar my chemical romance dinliyodum.küçüktük tabi.saftımda sanırsam azcık. bu kadar popüler diillerdi eskiden.değişen hayat koşullarından sonra bırakmıştım onları dinlemeyi :sizo (bknz.idil zırvalıyo yine)
#60 - Ekim 28 2007, 21:24:36

_DaRkdreams_

Uvvv ne kadar ilginç
Çoğu kişi 8-9 yıldır Rock dinliyor halbuki yaşları 16-17 civarlarında ..
Vay anasını
Biraz mantıklı sallayın lan :Ç
Ben 9 yıldır Rock dinliyorum diyenlerden korkcan zati
Dünkü velet oluyolar çoğu :Ç

Bana sorarsanız - ki sorun sormayın s.. değil - Offspring hayatımı değiştiren grup oldu yaklaşık 2.5 sene önce :Ç
Sonra A.F.I geldi bir arkadaşın bana şarkı göndermesi ile ..
İlk olarak "Total Immortal" larını dinlemiştim .. Davey'e hasta olduydum ondan sonra .. Gerçi son albümde bayağı içine ettiler güzelim Punk tarzlarının ama olsun ..
Sonra hmmmm ...
Grunge'a geçtik Alice in chains ile sonra Soundgarden , Nirvana (büğk) , Pearl Jam , Mother Love Bone , Mudhoney felan ..
Grunger takıldım biraz :Ç sonra özüme geri döndüm Bad Religion , Distillers , Anti Flag , Pennywise v.s ile ..

Bad Religion - Sorrow
Distillers - City of Angels
Anti Flag - Hatırlamıyorum ilk hangi şarkısını dinlediğimi ..  (6)
Pennywise - Fuck Authority
Ramones - Blitzkrieg bop
Sex Pistols - Road Runner

v.s v.s

Ama ben Offspring dinlerken 2.5 yıl önce bu gruplardan haberim dahi yoktu
Hepsini bir arkadaşın (bkz: berkhan) tavsiyesi ile dinledim  (6)
O günden beri Punk'a hastayım  :sizo

Yes (6)  işte bu kadar  :4
#61 - Ekim 28 2007, 23:57:06

Dinlemek var, dinlemek var.
Burda dinlediklerini söyleyenlerin çoğu, Şebnem Ferah, Duman, Mor ve Ötesi vs. gruplardan öteye gidemeyen kişiler oluyor.
Onları dinleyipte 10 sene rock dinliyorum demek komik olur.

Ben ise; hazırlıkta çatpat dinliyordum, klişe Şebnem, Duman modunda... Sonrasında lise 1'in ortalarında bir arkadaşımın bana 10 küsür cd yapmasıyla biraz daha alıştım. İçinde; Pentagram, Kronik, Kramp, Whisyk sonracığıma Betray My Secret, Guns N'Roses (klipleri) Amorphis, AC/DC, Dream Theater, Pink Floyd vs... isimler vardı. O zamanlar hepsi sarmamıştı ki dinlememiştim pek. Sonra zamanla biraz daha büyüyünce ve hayata bakışımız biraz daha değişince onlara daha fazla yoğunlaşmaya başladım. Sonra zamanla büyüttüm dinlediklerimi. Şu an klasik rock ağırlıklı dinliyorum ve hala gerçekten rock dinlediğimi sanmıyorum. O kadar kapsamlı grubun içinde bir karınca gibi olmak, şu kadar zamandır rock dinliyorum anlamına gelmiyor.

Evet 3 yıla yakın süredir dinliyorum ama hala çekirdeğin atomoyum ben :P
#62 - Ekim 29 2007, 12:54:36
« Son Düzenleme: Ekim 29 2007, 12:57:23 Gönderen: EaraneCarnesir »

Burda dinlediklerini söyleyenlerin çoğu, Şebnem Ferah, Duman, Mor ve Ötesi vs. gruplardan öteye gidemeyen kişiler oluyor.

Ben ise; hazırlıkta çatpat dinliyordum, klişe Şebnem, Duman modunda... Sonrasında lise 1'in ortalarında bir arkadaşımın bana 10 küsür cd yapmasıyla biraz daha alıştım. İçinde; Pentagram, Kronik, Kramp, Whisyk sonracığıma Betray My Secret, Guns N'Roses (klipleri) Amorphis, AC/DC, Dream Theater, Pink Floyd vs... isimler vardı. O zamanlar hepsi sarmamıştı ki dinlememiştim pek. Sonra zamanla biraz daha büyüyünce ve hayata bakışımız biraz daha değişince onlara daha fazla yoğunlaşmaya başladım. Sonra zamanla büyüttüm dinlediklerimi. Şu an klasik rock ağırlıklı dinliyorum ve hala gerçekten rock dinlediğimi sanmıyorum. O kadar kapsamlı grubun içinde bir karınca gibi olmak, şu kadar zamandır rock dinliyorum anlamına gelmiyor.

haklısın ama çokta küçümseme kendini koskoca moderatör olmuşun konuçta buralara :))  :dondurma
#63 - Ekim 29 2007, 13:41:57

Yıl sayacak halim yok herhalde  (6)

aynen ama 14 yaşındaysam bi 8 ini çıkar.... hmmmm 6 yaşından beri... gülmeyin veya dalga geçmeyin... elektro gitarı bu sayede öğrenmişim dün amcama sordum ama hatırlıyorum 6-7 yaşından beri rock dinliyorum...
#64 - Ekim 29 2007, 17:02:05
Menino quem te fez?
Quem te deu tanta guarida,
Quem te mostrou a beleza
De dançar dentro da briga?

_DaRkdreams_

Yıl sayacak halim yok herhalde  (6)

aynen ama 14 yaşındaysam bi 8 ini çıkar.... hmmmm 6 yaşından beri... gülmeyin veya dalga geçmeyin... elektro gitarı bu sayede öğrenmişim dün amcama sordum ama hatırlıyorum 6-7 yaşından beri rock dinliyorum...
Ekşi sözlüğe yaz bakayım"  ben alti yasindan beri metal dinliyorum lan " diye bak ne çıkıyor (6)
Biraz iyi sallayın ya ..
Kendinizide kandırmayın lütfen
Kim başlamış 6 yaşında Rock'a
O zaman hepimiz Pop dinliyorduk
Kabullenin şunu (6)
Elektro ya başlamış olabilirsin ama her Gitar Çalan rock dinliyordur demek yanlış
Bizim burdada bi velet var gitar çalar ama Rock nedir bilmez ..
Kısaca diyorumki kendinizi kandırıyo olabilirsiniz ama bizi kandıramazsınız :Ç
O zaman sen 1 tane Pentagram dinliyorsan 10 tanede Justin Timberlake şarkısı dinliyorsundur  (6)
#65 - Ekim 29 2007, 17:05:54
« Son Düzenleme: Ekim 29 2007, 17:08:54 Gönderen: Benim Tuzum Kuru »

bilmem o kadarını ne dinlediğimi hatırlamıyorum belki bana onu söyleyenler beni kandırıyordur... o zamanlar amcam metallica manyağı hala öyle ben o dinlerden dinliyormuşum sonra gitar çalmışım ama bilmiyorum.. :Ç :Ç :Ç :Ç
#66 - Ekim 29 2007, 17:44:45
Menino quem te fez?
Quem te deu tanta guarida,
Quem te mostrou a beleza
De dançar dentro da briga?

_DaRkdreams_

Metallica mı :Ç
Tamam sustum :D
asdasdaddddadd
#67 - Ekim 29 2007, 17:45:29

Alçak Gönüllülük Ve Kendini Övmeme BU Olsa Gerek..!Yorumun Gerçekten Çük Dürüstçe Ve Güzel Olmuş...
#68 - Ekim 29 2007, 20:53:02
İmzanız kural dışı.

667_XenonX

Yüzyıllardır  :haydut
#69 - Ekim 29 2007, 21:36:49

müziin ne demek olduunu anladıımdan beriii :sizo
#70 - Ekim 30 2007, 16:22:44
Kimsenn inanark kapıLacaqı 1 aşk yokken sen nerden çıktın ?! Duyduum 2 sözn 1'i yLnken seni kim böLe sakLadı !?

Hmmm. 6. sınıfın yaz tatilindeydi. Msn - müzik ikilisi var tabi... Ben hep pop mu dinlicem dedim kendi kendime :) Blue dinliyordum sanırım o sıralar. Metallica'nın nothing else mattersı vardı.metallica şarkıların buldm falan. 3 yıl olmuş aşağı yukarı.
#71 - Ekim 30 2007, 20:28:08

ben 2 yaşından beri metal dinliyorum len.. (6)  :P

arkadaşlar abartmayın, aranızda 6 yaşından beri diyenler var.. güldürtmeyin kendinize (6)
#72 - Kasım 01 2007, 19:00:47
Hayat aslında basittir, zorlandığında bas ittir olmuyosa hasss.. (6)

_DaRkdreams_

Anamın karnından elimde bagetlerle çıktım ben ne diyorsunuz :artis
#73 - Kasım 01 2007, 19:16:50

Anamın karnından elimde bagetlerle çıktım ben ne diyorsunuz :artis

tabi inanıyoruz (6)
#74 - Kasım 01 2007, 19:26:36
Hayat aslında basittir, zorlandığında bas ittir olmuyosa hasss.. (6)

_DaRkdreams_

Tabii inanın .. Bana itaat edin (6)

(bkz: ben alti yasindan beri metal dinliyorum lan )
(bkz: ben dogarken hastanede cradle of filth caliyormus )

Ekşi sözlük nimetlerinden yararlanalım didik (6)
Annem bana ninni yerine Bad Religion çalıyormuş
Aslanım benim :4
#75 - Kasım 01 2007, 19:41:17

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.