Alternatifim Cafe

Ağaca PKK bayrağı astılar

Discussion started on Haberler

Radyasyon

Bugün saat 16.30 sıralarında, D-100 Karayolu Bolu Dağı Geçişi’nin Karayolları 41’nci Şube Şefliği ile Bolu Dağı Polis Evi arasında kalan ormanlık alanda çam ağacının dalına takılan PKK’nın sözde bayrağı görüldü. Devriye gezen polis, dala takılı sözde bayrağı görmesi üzerine, olay yerine jandarmayı çağırdı. Hareketli anlar yaşanırken olay yerine çok sayıda polis ve jandarma geldi. Jandarma Olay Yeri İnceleme ekibi, bayrağa bomba takılı olup olmadığını kontrol etti. Daha sonra bayrak indirildi.

Olayla ilgili olarak soruşturma başlatılırken, Ankara istikameti gidişinde yol kenarındaki ormanlık alanda bulunan ağaca takılan sözde bayrağın, yoldan geçen kişiler tarafından takılmış olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.
#1 - Mart 28 2007, 20:46:29

evanescence_bep

O bayrağı kıvırıp kıvırıp . Allahım Yarabbim kimin memleketin de kime ne yapıyorlar yahu? Burada Türk bayrağı geçerlidir başka bayrak değil.

#2 - Mart 28 2007, 21:14:24

Burası Türkiye ve de bayrağımızda Türk bayrağı
#3 - Mart 28 2007, 21:17:29
YEMİŞİM KURALDIŞINI...PEHH

Fatih mezarından çıkacak , bu ülkenin  başına geçecek ve o zaman görülecek ne olduğu .Biz de üstümüze düşeni yaparız ama boynumuz kıldan incedir.  Birgün gelecek böyle düşünen kansızların kanının üstüne ayyıldız çizicez ...
#4 - Mart 29 2007, 13:09:26
« Son Düzenleme: Mart 29 2007, 13:10:18 Gönderen: frozen »
...SENİN MARKA OLDUĞUN YERDE FİYATLARI BEN BASARIM...

arnesto_che

yazık yaa walaha yazık...
#5 - Mart 29 2007, 13:26:15

ben bir sey demeyim.bana karsi cikan cok bu sitede..gorsunler bari ulke ne hallere gidiyor..
#6 - Mart 29 2007, 14:04:07
YA SEV YA TERKET

Ne  MUTLU TÜRKÜM DİYENE ! 

O bayrağı kıvırıp kıvırıp . Allahım Yarabbim kimin memleketin de kime ne yapıyorlar yahu? Burada Türk bayrağı geçerlidir başka bayrak değil.

dogru Dıyosun Ama
bızım MemLeketimizde baŞkasinin sozu Daha Cok Geçer Oldu
#7 - Mart 29 2007, 14:08:45
''Cehennem, başkalarıdır. ''

aynen...ağzina sağlik..
#8 - Mart 29 2007, 15:12:50
YA SEV YA TERKET

Ne  MUTLU TÜRKÜM DİYENE ! 

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.