Alternatifim Cafe

SEWDİĞİME!..

Discussion started on Sizden Gelenler

insan bir başkasını düşünürken ne kadar mutlu olabilr ki tarifi olamaz bunun ama ben seni düşünürken herkesten çok mutlu oluyorum birtanem yaşamımı hayatımı ömrümü sana adadım ben sana göre yön veriyorum her adımıma seninle yaşıyorum her dakikamı nasıl birşey olduğunu tahmin bile edemezsin ya sen benim içimde bie çığsın sanki bir gün hatta bir dakika hatta bir saniye geçtikçe büyüyorsun içimde tek korkum elinin elimden uzak olması dayanamam katlanamam böyle bir sancıya..
ya imkansız bundan sonra çünkü artık ben yokum direk SENİM tamam kabul ediyorum azcık BICIRIKIM azcıkta yemek yapmayı bilmiyorum bunuda kabul ediyorum ayrıca yağmadan gürleyenlerdenim ama böyle bir yürek kimsede yok ben seni ölümüne seviyorum ya senin için gözümü kırpmadan ölürüm çünkü ben şuan sen varsın die varım sen yoksan ben hiç olmamışım daha nasıl tarif edlir ki seviyorum işte deliler gibi aşığım ben ya aşık ben seni iki aylık karanlıktan sonra buldum nasıl birşeydi tahmin bile edemzsin bir saat karanlıkta dursan sonra ışığa çıktığında zorlanırsın ya işte sadece o yüzden başta ürkektim ama şimdi tek ürkekliğim seni hissedememek sesini duyamamak aşkısım özür diliyorum sorumsuzluk yaptığım zmanlar için aslında dikkat etmeye çalışıorum heran senide düşünüyorum ama yinede arada bir oluyo işte ...
oyy oyy içimden daha neler geçiyo ama birde anlatabilsem....
SEVDİĞİME :ask
#1 - Ocak 21 2007, 20:03:09

sercs

gülüm bebeğim bilmemmi senin hisslerini ben sanki çokmu farklı yaşıyorum her nımda sen varsın her dakikam senle geçiyo ve ben senle mutluyum oyy bebeğim şuan ist deyim seni nası özlediğimi nası senin için yanıp tutuştuğumu en iyi sen bilirsin beni benim kadar tanıdın bitanem iyiki varsın iyiki benlesin iyiki benimsin ve ben iyiki seninim

bıcırığım...
#2 - Ocak 21 2007, 22:18:38

dark

söylecek çok fazla bi söz yok bence...takdire değer sözleriniz,hisleriniz,ifadeniz ve aşkınız..
bu güzelliğinizin daim olmasını dilerim..
biriniz diğerinin yarısı olsun hep hayatta..

yazdıklarınız için yüreğinize sağlık..
#3 - Ocak 21 2007, 23:01:40

sercs

saol canım ya sen biiosun benim nası aşık olduğumu oıyyy oyyy çok seviyorum onu yaaaa şimdi 4 gün göremeycem nası kafayı yiyorum offf offff
#4 - Ocak 21 2007, 23:08:10

söylecek çok fazla bi söz yok bence...takdire değer sözleriniz,hisleriniz,ifadeniz ve aşkınız..
bu güzelliğinizin daim olmasını dilerim..
biriniz diğerinin yarısı olsun hep hayatta..

yazdıklarınız için yüreğinize sağlık..

dileklerin için çok teşekkür ederim leyla seni şahsen tanımasamda baya bi tanıdımmm serkan sayesinde :))
rabbim tüm sevenlerin yardımcısı olsun :))
#5 - Ocak 22 2007, 19:36:54

aY_meLek

ikinizi de tanımıyorum ama bunlar o kadar güzel hislerle yazılmış satırlar ki kayıtsız kalamadım..
her daim yürekten dökülmeli sevgi sözcükleri.. birbirinizden esirgemediğiniz belli..
umarım hayat boyu sürer, hep mutlu olursunuz..

bir çiftten tek yürek oluşturmayı başarmışsınız.. o kocaman yüreğe sağlık..
#6 - Ocak 22 2007, 23:02:20

İиsİdє_мє   

bende seni tanımıyorumm ama yorumların ve dualrın için çok teşekkür ediyorumm canımmm :))
#7 - Ocak 23 2007, 20:52:36

sercs

çok saol ya hemde epeyce saol
#8 - Ocak 23 2007, 21:20:41

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.