Alternatifim Cafe

Karınca Ekrem Ve Ben

Discussion started on Hikâye ve Denemeler..

fan olarak soruyorum devam bölümleri ne zman çekilcek?imzalı resim dağıtıo mu kendisi?baskılı tişörtü var mı?  (6)
#51 - Haziran 01 2006, 18:29:29
give me something to kill the pain
there is no tomorrow and no today
my soul is not for eternity
...and i know i will fade away in memories

fan olarak soruyorum devam bölümleri ne zman çekilcek?imzalı resim dağıtıo mu kendisi?baskılı tişörtü var mı?  (6)
ewt sana katılıorum  (6) (6)
#52 - Haziran 01 2006, 18:32:08

Efenim şimdi şöyle oluyor  :Ç

Yeterli düzeyde olunca fan konserler bile düzenleyebilir kendisi  :nohashas
#53 - Haziran 01 2006, 18:33:26

ehi ehi şarkı da mı söyleyebiiyor atom karıncam benim beee
bi de sorar mısın niye hep senn rüyalarına giriomuş  :nohashas
bi de ünlü olmak hoşuna gidio mu  :nohashas
yaa fan club açsak ben onla röportaj bilem yapardım  :hih  :4
#54 - Haziran 01 2006, 18:35:34

sinerji

İlham perilerim yorgun ellerim  :Ç
wayyy bea söze baq gerci ekreminkeşfedende da böle bi cvp beklenir :Ç :Ç :Ç
#55 - Haziran 01 2006, 18:35:50

ehi ehi şarkı da mı söyleyebiiyor atom karıncam benim beee
bi de sorar mısın niye hep senn rüyalarına giriomuş  :nohashas
bi de ünlü olmak hoşuna gidio mu  :nohashas
yaa fan club açsak ben onla röportaj bilem yapardım  :hih  :4

Created and Devoloped By ben  olduğum için benim rüyama gircek zaten.Ama siz bu konuya takılı kaldınız.Rüya değil real.

Sinerji sagonun sözü o  :4
#56 - Haziran 01 2006, 18:42:27

tamam o zaman bi daha da bu konuya adım atan ne olsun  :hih  :nohashas
karınca ekrem cim..bu kadrmış..pesi girdi aramıza...  X(
#57 - Haziran 01 2006, 18:44:33

Cali alınganlığın sırası deil nası fansın kız sen :Ç
#58 - Haziran 01 2006, 18:47:04

X( ben fandım ama siz dediniz ki bu komuya takılı kaldınız napalım  :hih
biz de gidiorz  :nanik
arada uğarırım karınca ekremcim..şimdi pesi kızıo  :nohashas
#59 - Haziran 01 2006, 18:49:31

Rüya olayınada dedim.Karınca ekrem konusuna takılı kalmalısın zati  (6)
#60 - Haziran 01 2006, 18:51:36

ok karınca ekreme sarkı armağan ediorm buradan:
ben sende takılı kaldım,kendi hayatımdan çaldım  :kop  :nohashas
#61 - Haziran 01 2006, 18:53:37

Karınca ekreme asılmak yok şş  :4
#62 - Haziran 01 2006, 18:55:03

fanım her seyi yaparım  :kop  :nohashas
#63 - Haziran 01 2006, 18:56:23

Sende haklısın nediim  :Ç
#64 - Haziran 01 2006, 23:25:06

acaba bu karınca ekremin sefgilisi var mı :D
#65 - Haziran 02 2006, 00:32:29
Burası benim imzammış meğersem.

Ekremin söylediğine göre aşk için erkenmiş tabi gelen teklifleri değerlendirebilirmiş :artis

Bugün 3 bölümü yazmayı düşünüyorum  :öff

İlginize teşekkürler...
#66 - Haziran 02 2006, 08:46:53

Karınca Ekrem Part 3.(Ekrem bir delikanlı.)

Ve nihayet evin kapısına yöneldik Karınca Ekrem'le.İçimde bir huzur 1 heyecan kaplıydı.Markete gitmenin bu kadar adrenalinli olacağını tahmin bile edemezdim.Market ile ev arasında yakın mesafe olmadığından Karınca Ekrem'e çözüm önerisinde bulundum.Öyleki Ekrem hocam ben normalde yürüyerek azami hızda markete 20 dakkada gidiyorum dedim.İstersen minübüsle gidebiliriz tafsiyesini önerirken birden o şok verici cevapla karşılaşmam kaçınılmazdı.Karınca Ekrem 'Yaptığım hesaplara göre attığın adımın kara kökünü alıp meridyenlerle eş değer konumda hesaplarsam ve azami hızını sabitlersek 13 dakika 45 saniye 15 sanisede marketin önünde oluruz.Ama minibüse binerksek beklerken geçirdiğimiz 3 dakika ile bindiğimizde markete varacağımız 5 dakika ve buna minibüsçünün o anki psikolojiside eklenir ve ayakta gitmenin dezavantajıyla birlikte ortalama 9 dakika 20 saniyede varırız' dedi.Ben nihayetinde hemen atlayarak nasıl olsa Karınca Ekrem için zaman önemli olduğunu düşünerek yürüyerek harcayacağımız zamanla minibüsle harcayacağımız zamanla arasında 4 dakika olduğu için Minibüsle gidelim Ekrem hocam dedim!
Nerden bile bilirdim ki Karınca Ekrem'i minübüs şöförleriyle kavga ettiğini.En iyisi yürüyerek giderim hem sana minibüscülerle tartışmamı anlatırım dedi.Bu arada verdiğimiz indi-bindi parasın olan 2 yeni kuruştan kurtulur o parayı  6 ay 7 gün 8 saat harcamadan tutarsak cebimizde yer edinmiş olur dedi.Anlayışla ve hayretle karşılamamak elde değildi.

Yola koyulduk emin adımlarla.Ben Karınca Ekrem'e ayak uydururken birden benim çabamı farkettiğini sezinledim.Bu böyle olmuycak dedi.En iyisi senin omzunda gitmek.İçimden vay be Karınca Ekrem'e bak uyanık bizi keklicek diye düşünürken 'Sakın aklından kötü bir şey geçirme!'demesinmi yok abi öyle bir şey dedim.Başımızın üstünde yerin var nihayetinde gibi bir cümleyle konuyu kapattık.Karınca Ekrem bana minibüscülerle geçen tartışmasını anlatırken bulutların üzerimizden dertleri,tasayı ve geçmişi alırcasına geçtiğini farkettim.Bak dedi bi gün topkapıya işim düşmüştü.Koloni için ucuz bir masa alıcaktım.Dönüşte minibüscüye koloni city' alırmısınız dedim.Verdiğim para yetmezmiş gibi suratıma bakıp 2 ykr daha vericeksiniz dedi..Neden dedim normalde  1 yeni kuruş değilmi.Evet öyle ama siz karıncasınız 6 ayağınız  ve masanızda var dedi!Bunlar geçerli bir sebep olmamalıydı.Hakkını arayan bir karıncayı kimse durduramaz Selçuk dedi.Tartıştık şöförle baktık olacağı yok sonunu fiziksel darbelerle bitiriverdik.Şaşkınlığım gözlerimden okunuyordu.Karınca Ekrem kavga etmişti!Bak bana öyle dedi gençlik yılları o zamanlar asiydim.Peki sonra ne oldu dediğimde Karınca Ekrem'in 6 ayağı olmasının avantajlarını anladım.Adamı 6 ayağıyla dövmüştü.Akabinde minibüsçülerin arkadaşlarının yedikleri dayağı görünce Karınca Ekrem'e saldırmışlar.Allahtan çuıkur kazıpta siper alabilmiş.

Karınca Ekrem cümlesini bitirirken köşedeki marketin tabelasını görür oldum.Her anlattığı şey ibret alınması gerekecek bir hikayeydi Karınca Ekrem'in.Markete doğru usulca yöneldik....

To be continued....]
#67 - Haziran 02 2006, 09:34:04

:kop :kop ya bunu taşımaya nıe uşenesin kiiii.... :muhah
her zamanki gibi süpersin  :)) :))
#68 - Haziran 02 2006, 09:48:24
« Son Düzenleme: Haziran 02 2006, 09:49:12 Gönderen: EkiN »

Öyle deme aklı fikri çok ağır onun taşıması zor...  :)
#69 - Haziran 02 2006, 09:50:58

abi ya süper  (6) hakkını aramış hemide küçücük boyuyla ama işi bilio ekrem küçücük boyu var ama altıda ayağı var demi yaşşa be ekrem :kop  harbi ders alıncak çok şey var bu konuda  :öff 

Bu arada resmimi göstertsene be ekreme bende hoşlaşmaya başladım napsakki birimisi beyensin artıkın aşk fırtınalı kopuyor kızlarn yüreğinde ekrem adına   :ask :nohashas
beni seç beni seç(alıntı) yani   (6)
#70 - Haziran 02 2006, 10:14:33
İmzanız Kural Dışı

Yakında Ekremin resmini koyucam .Fan club çalışmalarımız olucak kısmetse  :yeah  :4
#71 - Haziran 02 2006, 10:17:44

süper  ben resmini imzama iliştiririm hemencicik hiç beklemem ah ah bi kere ödünç versen ya benim rüyamada girse  :urfa
#72 - Haziran 02 2006, 10:21:07
İmzanız Kural Dışı

Çizebiliyosan sana istediğim tipi söylerim msn den.Bakalım.Konu dağılmasın msn e gel cnm
#73 - Haziran 02 2006, 10:22:18

oo karınca ekrem e ilk şarkı armağan eden falan bendim noluyo ya ekremime sulanmayııın  :nohashas

'Yaptığım hesaplara göre attığın adımın kara kökünü alıp meridyenlerle eş değer konumda hesaplarsam ve azami hızını sabitlersek 13 dakika 45 saniye 15 sanisede marketin önünde oluruz"

karıncamızın bu cümlesine bittim.,
çok güzel olus yine pesi ya ellerin dert görmesin  :cicek
#74 - Haziran 02 2006, 15:41:51

Teşekkürler cali cim.İş sana düştü çizimin nası  :Ç
#75 - Haziran 02 2006, 20:16:52

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.