Alternatifim Cafe

Spartacus: Gods of the Arena

Discussion started on Tv ve Diziler

Zeitgeist

Spartacus: Gods of the Arena, Starz kanalınca hazırlanan bir mini dizi ve Spartacus: Blood and Sand'in "prequel"idir. İlk gösterimi 21 Ocak 2011 tarihinde yapılacaktır. Seri, Capua Şampiyonu olan Gannicus isimli gladyatörü konu edinecektir. Oyuncu kadrosunda orijinal seriden Lucy Lawless Lucretia'yı, John Hannah Batiatus'u, Peter Mensah Oenomaus'ı ve Manu Bennett ise Crixus'ı canlandıracaktır.
Gods of the Arena projesi, Blood and Sand'in başrol oyuncusu Andy Whitfield'da Hodgkin-dışı lenfoma teşhis edilince ortaya çıkmıştır. Serinin yaratıcısı ve yapımcısı olan Steven S. DeKnight bu altı bölümlük mini dizinin orijinal dizinin flashbacki olacağını belirtmiştir.

Spartacus'süz bir "yeni" bir Spartacus dizisi izleyeceğiz kısaca. Fragmanı da yayınlandı.

http://www.youtube.com/watch?v=Ou2TvLK9jzg

Pizzacıya gidip hamburger yemek gibi bir şey. Umarım güzel olur.
#1 - Aralık 13 2010, 22:51:59

Vay akıllı adamlarmış, madem devam edemiyoz o zaman prequel yapalım demişler, gözüme girdiler, izlerim belki (6)
#2 - Aralık 14 2010, 00:09:17

yine büyük seks döncek mi ondan haber versinler. yemişim senaryoyu.
#3 - Aralık 14 2010, 06:30:56
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Zeitgeist

yine büyük seks döncek mi ondan haber versinler. yemişim senaryoyu.

Bol bol var. :D
#4 - Aralık 14 2010, 12:35:34

Kuşkuyla yaklaşıp acaba ilk versiyonun tadını hissettirebilecek mi gibi ön yargı bi tavırla izlesemde iyi bir iş çıkardıkları aşikar.
#5 - Ocak 23 2011, 19:18:03

ilk olarak gods of the arena ile baslasaydılar daha iyi olurdu bence.
eskiden-geleceğe.
hem daha uzun ömürlü olurdu.
gods of the arena 6 bölümlük bi yapım olucakmıs diye duyduydum. cok kısa değilmi?
#6 - Şubat 10 2011, 15:11:23

İlk olarak başlamamasının sebebi hesapta olmadığındadır. Ayrıca imbd'de de 6 bölüm görünüyor evet. Yapımcıların düşündükleri bir şeyler vardır elbet.
#7 - Şubat 10 2011, 23:19:59

hesapta değildi tabi ama, ilk proje ortaya atıldığında taaa eskiden başlayalım deselerdi daha iyi olmazmıydı? bence süper olurdu.
6 bölümden sonra toplanma,savasma halini yaparlar heralde.
#8 - Şubat 10 2011, 23:43:10

İşte kurgulanan versiyon böyle düşünülmediği için böyle düşünüyor insan. Şayet Andy Whitfield kanseri atlatırsa devam ederler sanırım.
#9 - Şubat 11 2011, 11:43:43

Güzel bir finaldi. Son sahnesini görünce sanırım diziye uzunca bir ara verecekler gibi geldi ama umarım bir şekilde tadında devam eder.
#10 - Mart 01 2011, 00:13:11

mükemmel bi finaldi.
bu kadar iyi beklemiyordum açıkçası.
ayrıntıya girip şu olay çok güzeldi,bu olay harikaydı demek istemiyorum.
kısa ve net; "bir gün yaptıklarımızın karşılığını alacağız" ve spartacus.
#11 - Mart 01 2011, 23:37:01

Ben daha birinciyi bitirmedim ya. OF ÇOK UYUŞUK BİRİSİYİM.
#12 - Mart 03 2011, 12:21:25
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

bütün bölümleri ayrı güzeldi. finaldeyse combo çektiler seyirciye, orgazmdan orgazma koştuk. genel itibariyle çok beğendim hatta blood and sand bölümlerinden daha yırtıcı bir versiyon oldu bu.

ashur'un yer ve zaman gözetmeksizin her daim orspu çocuğu olabileceğini tekrar tekrar gösterdi bu dizi bana. adam resmen memleketlisini bürokratlardan birine zktirtti ya, var mı dahası? ayağının kaval kemiğinden kırılıp bir daha iş göremez raporu almasına da zerre üzülmedim. ''oh olsun mnagodumun evladııı'' dediğim bile oldu. onu bunu boşverin de, o gaia neydi arkadaş? ilitya'dan daha bi şıllık, daha bi kıvırtganmış meğersem. memeleri de ayrı şahaneydi, bakmalara doyamadım.

kısacası güzeldi. kan vardı, nefret vardı. daha önemlisi, meme vardı.
#13 - Mart 13 2011, 20:37:55
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.