Alternatifim Cafe

Hangi alanda uzmansınız?

Discussion started on Komik ve/veya İlginç Linkler

Hepimizin bir uzmanlık alanı, kimseye pabuç bırakmadığı bir alan illa ki var? Sizinkini öğrenmek istedik. Ama bizim uzmanlık alanımız bilimin herhangi bir dalı değil, bunu da böylece bilin dedik.

http://testyourself.tr.msn.com/olcer/uzman/Test.aspx

Herşeyden biraz
El attığınız her konuda normalden fazla bilgilye ve tecrübeye sahipsiniz. Araştırmacı bir ruha sahip olmanız sizi her anlamda farklılaştırıyor. İçinde bulunduğunuz durum ya da başınıza gelen her olay hakkında derin bir meraka bürünüyor ve büyük çapta bir araştırma yapıyorsunuz. Bu da el attığınız her işin uzmanı olmaya aday olduğunuzu gösteriyor.
#1 - Kasım 26 2010, 21:53:41
« Son Düzenleme: Kasım 26 2010, 21:57:14 Gönderen: Diyez »

derjavin

Çocuklar
Çocuklarla aranız gayet iyi. Onların dilinden anlıyor, ihtiyaçlarını ve sevdikleri şeyleri hemen kavrayıveriyorsunuz.
İçinizdeki sevecenlikle onları kalplerinden yakalıyor ister yaramazlıklarına ortak oluyor, ister uslandırıyorsunuz. Çocuklarınız yaşadı.
#2 - Kasım 27 2010, 13:36:20

Her şeyden biraz.
#3 - Aralık 14 2010, 13:33:13
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Her şeyden biraz'mış.
#4 - Aralık 14 2010, 13:37:45

İlişkiler
İlişkiler konusunda kimse elinize su dökemez. Özellikle gönül işlerinde sürekli danışman gibisiniz. Eşiniz dostunuz çevrenizde kim varsa, gönül meselelerinde sizi bilirkişi ilan etmiş durumda. Rüştünüzü de ispatlamışsınız maşallah. İlerde kendinize bir çöpçatanlık ofisi açmayı düşünmelisiniz.
#5 - Aralık 17 2010, 02:17:55

Herşeyden biraz
El attığınız her konuda normalden fazla bilgilye ve tecrübeye sahipsiniz. Araştırmacı bir ruha sahip olmanız sizi her anlamda farklılaştırıyor. İçinde bulunduğunuz durum ya da başınıza gelen her olay hakkında derin bir meraka bürünüyor ve büyük çapta bir araştırma yapıyorsunuz. Bu da el attığınız her işin uzmanı olmaya aday olduğunuzu gösteriyor.
#6 - Aralık 17 2010, 02:22:25
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

Zeitgeist

İşiniz
Mesleğiniz konusunda tam bir uzmansınız. İşinizi severek yapmanız ve yaparken eğlenmeniz bunun en büyük kanıtı. İşvereninizin ve yöneticilerinizin gözü üzerinizde her an bir terfi alabilirsiniz. Evet bu sorumluluklarınızın bir miktar artması anlamına gelebilir ama işinizi severek yapıyor olmanız bunun da rahatlıkla üstesinden geleceğinizi gösteriyor.

Ne alaka anlamadım. ahahah
#7 - Aralık 17 2010, 12:25:29

cumali efrah :)  :okey
#8 - Aralık 27 2010, 17:56:29
Bir günlük bir rüya olduğunu bilseydim sence görürmüydüm seni?

FARKI BENLE YAŞA:)

İşiniz
Mesleğiniz konusunda tam bir uzmansınız. İşinizi severek yapmanız ve yaparken eğlenmeniz bunun en büyük kanıtı. İşvereninizin ve yöneticilerinizin gözü üzerinizde her an bir terfi alabilirsiniz. Evet bu sorumluluklarınızın bir miktar artması anlamına gelebilir ama işinizi severek yapıyor olmanız bunun da rahatlıkla üstesinden geleceğinizi gösteriyor.
#9 - Aralık 31 2010, 20:01:59

İlişkiler
İlişkiler konusunda kimse elinize su dökemez. Özellikle gönül işlerinde sürekli danışman gibisiniz. Eşiniz dostunuz çevrenizde kim varsa, gönül meselelerinde sizi bilirkişi ilan etmiş durumda. Rüştünüzü de ispatlamışsınız maşallah. İlerde kendinize bir çöpçatanlık ofisi açmayı düşünmelisiniz.
#10 - Ocak 12 2011, 15:52:26

Fade

Çocuklar
Çocuklarla aranız gayet iyi. Onların dilinden anlıyor, ihtiyaçlarını ve sevdikleri şeyleri hemen kavrayıveriyorsunuz. İçinizdeki sevecenlikle onları kalplerinden yakalıyor ister yaramazlıklarına ortak oluyor, ister uslandırıyorsunuz. Çocuklarınız yaşadı.

Kendinizi kandırıyorsunuz bence. :P
#11 - Şubat 14 2011, 20:47:09

Çocuklar.
#12 - Ağustos 09 2011, 20:38:36

2010  القدر♥ موسى

Seviyorum

insanları dnleme ve tavsye vermede  mkemmelimdir.ve ayrıca şşarkı söylemek ve yemek yapmada bunlara dahil edileblr (:
#13 - Ekim 09 2011, 20:33:52
Şimdiki aşklar sms paketi gibi; haftalık yada aylık...haaa!! bir de her yöne olanı var (;

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.