Alternatifim Cafe

Kanarya'ya Güiza müjdesi!

Discussion started on Fenerbahçe

Getafe Başkanı Torres: "Önceliğimiz Güiza. Transferi için ona bir hafta süre verdik. Kiralık veya serbest olarak bize gelecek."

F.Bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın bile "Gitmezse mecburen kullanırım" dediği 'istenmeyen adam' Daniel Güiza'ya şu an olumlu gözle bakan tek kulüp olan Getafe'den gelen haberler süper! İspanya La Liga ekibinin başkanı Angel Torres, "Önceliğimiz Güiza. Transferi için bir hafta süre verdik" açıklamasında bulundu ve sarı-lacivertli camiayı şimdiden sevince boğdu.

Torres As'taki röportajında "Onunla konuştuk ve transferi için bir hafta süre verdik. Kiralık veya serbest olarak gelecek. Eğer Güiza olmazsa, Colunga, Callejon veya başka isimlere bakacağız" ifadesini kullandı.

Getafe'nin Soldado'yu Valencia'ya vermesinden sonra yerine aradığı futbolcu olarak gösterilen Daniel Güiza'nın, ülkesi İspanya'ya dönmek için her türlü kolaylığı gösterdiği, pazarlıkların sarı-lacivertlilerle yürütüldüğü ifade edildi.

Yazılanlar bu. Şimdi sıra bizde. Güiza 3.5 milyon Euro alıyor ve Getafe'nin teklifi 2. F.Bahçe ya bu aradaki farkı 2 sene ödeyecek ya da oyuncudan elini çekip, 'Bonservis istemez, parasını ödeyin' diyecek.
#1 - Ağustos 04 2010, 10:23:46
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.