Alternatifim Cafe

mt2 Sevenler Yada Sıkılıp Yeni mt2 ler arayanlar için PLUS-MANİA

Discussion started on Popüler Multiplayer (Network) Oyunlar

Evvveeet Metin2 De kasamayıp sıkılanlar Sizi buraya bekledim Sizde bu yazıyı okuduğunuza göre gelmiş olmalısınız  :yaril

Hemen konuya girelim Dedinizki Kasamadık İtem Yapamadık Yaptık ama PvP Nin yerini tutmadı ( Ne dediniz ? ) İşte az öncede gördüğümüz gibi...

Anahtar Kelime : PvP

Sizi Hemen Yeni Sayılmayan Ama Hiçde Eskimeyen Oyunumuzla Tanıştıralım. Metin2 Plus-Mania Bir PvP Server Dır İsterseniz Plus Serverda İsterseniz Mania server da oynayabilirsiniz.

Bir PvP Server oldugu için 'CH' Anlayışı Yoktur. Ch1 den baska ch secenegi yok. (Size tavsiye Charınızı 1. köyde bırakmayın Giremezsiniz.)

Oyunu Tanıtıp Heyecanlandıralım Sizi biraz :)

Tanıtım: Oyuna girdiğinizde Plus-Mania ya Hoşgeldiniz. Yazısına Basınca Oyundan Atacak bir daha gireceksiniz. Ve lwl ınız 41 Atınız Skill li olarak sizde olacak.

2- Silahcıda Dolunay+9 Muharebe+9 Superisi +9 Vb. Silahlar satılıyor. Dolunay 15k Muharebe 20m filan.

3- Zırhcıda Siyah Çelik Siyah Rüzgar Karabüyü Zırhı Siyah Elbise vb. Satılıyor 40m den

4- 1. köy meydanda Item Shop Ve G-P  Npc var. Skillerinizi Actıktan sonra G-P Npc ye tıklayıp Skilleri G Yapa basın Skilleriniz Grand Olsun.

5- G-P Npc Sizde eger 10m varsa ve  +70 seniz  skilleri p Yapıyor ( 10m almıyor Sizden Charda olması yeterli )

6 - Item Shopda Efsun basma nesnesi efsun değiştirme ex yüzüğü hırsız eldiveni kritik vurus delici vurus satılıyor. Ve daha yüzlercesi. 

7- Satıcılara Ve Marketlere bakarsanız bir çok şey goreceksiniz +60 silahlar Zırhlar +5 Taşlar bulabilirsiniz bu konuya girmeyeceğim çok uzun sürer.

8- Öğretmenlerinizden Saç Yaptırabilrsiniz Üzerlerine Tıklamanız Ve İstediginiz saçı seçmeniz yeterli.

9- Exp çok kolay geliyor size tavsiye 41-59 arası Vadide Ko lay Kasarsınız 59-65 Arası Ağaç Liderlerinde ( Hwang Tapınağının Sonunda) Kasabilrsiniz. 65+ iseniz Kızıl Ormanda Kasabilirsiniz.

10- Taş basarken kırılırsa Item Shopda Taş Sanatı Kitabı satılıyor. Alıp Kırık Taşları silebilrsiniz Ücreti 0 yang .

11- Gelelim Ülkelere : Kırmızılar : Genellikle Kızlda Takılan *** tiplerdir. (Ninjalarından Kaçmanızı Tavsiye Ediyoruz.)

12- Maviler : Benim Ülkem ama ayrım yok : ) Mavilerin Savaşçıları Genellikle *** oluyor Ama Suraları Ve Ninjaları Adamı yer :)

13 - Sarılar Genelde Köy Basarlar. Fakat basma süreleri 20-30 dk olur. 31. dk da Geri Dönerler (Zorunda Kalırlar)

14- Oyunda Lag biraz var Ard Arda çok vurunca oyundan atıyor. Azrail Yapıyorsanız Kulede Kenarda durun fazla vurmayın atmasın.

15- Pack indirmeden Sürgüne girmeyin Bugda kalırsınız Çıkamazsınız.

16- Boss sandıkları para etmez ( Azrail - Dokuz Kuyruk Hariç ) Açın Öbür Sandıkları. (Boş Çıkma İhtimali Var)

17- Exp ye bir örnek vereyim. 41 Lwl sınız vadiye gittiniz kasacaksınız. Hemen Girişte ork kesin Slot basina 15 ex veya daha fazla (0 .15 deil 15.02 gibi :)

18- Oyunda 7/24 Gm ler var (CGM Ler Chat Gmleridir Chat Gmleri En Ufak Hatada Adamı Banlar)

19- Bir tavsiye daha Ninjaysanız Kılıç Kullanmayın. Kritiginiz İyise Düz Vuruş savascılara 1k girer  suikast le 6 kritik suikast 12-18k arası

20- Artık Bitirelim :=) ( Bni Bulmak İsteyen Mavi Ülkedeyim lAssassinl pm atarsınız. Alternatifimdenim ben derseniz yardm ederim n.p
#1 - Ağustos 04 2010, 00:02:33

*** yazan yerlerde Küfür Yoktur E-z-k demistim orda
#2 - Ağustos 04 2010, 00:03:43

çarı versem qasar mısın qnq ?
#3 - Aralık 02 2010, 14:44:15

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.