Alternatifim Cafe

Ersan imzayı attı!

Discussion started on Beşiktaş

Beşiktaş, borsaya gönderdiği yazıda anlaşma sağladığı savunmacı Ersan Adem Gülüm ile bir sezonluk sözleşme imzalandığını duyurdu.

Akaretler'deki Beşiktaş Kulüp binasına gelerek asbaşkanlar Ertunç Soğancıoğlu ve Serdal Adalı'yla bir araya gelen ve sözleşme imzalayan genç futbolcu, yaptığı açıklamada çok büyük bir camiaya gelmenin mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Ersan Gülüm, "Beşiktaş'a geldiğim için büyük gurur duyuyorum. İnönü Stadı'nda taraftarlarımızla buluşacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum. Takım arkadaşlarımla tanışma konusunda da aynı oranda heyecanlıyım. İyi bir kadromuz var ve bu sene şampiyon olacağımızı düşünüyorum. Beşiktaş için elimden geleni yapacağım" diye konuştu.

Ersan ne kadar alacak?

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş'den yapılan açıklamada, "Şirketimiz, Adanaspor Kulübü futbolcusu Ersan Adem Gülüm'ün bir sezon için (31.05.2011 sonuna kadar) geçici transferi ile ilgili anlaşmaya varmıştır. Futbolcunun kendisine sözleşme bedeli olarak, 350.000 TL garanti ücret ve 10.000 TL maç başı ücreti ödenecektir" denildi.

Ersan Adem Gülüm Kimdir?

17 Mayıs 1987'de Avustralya Carlton'da doğdu. 1.85 boyundaki Gülüm, defans bölgesinde görev yapıyor. 2 kez Avustralya U-23 takımında görev yapan genç futbolcu, 2004-2005 sezonunda Hume City'de 22 maçta oynadı. Ersan, 2006-2008 yılları arasında Manisaspor'da, 2008 yılında Elazığspor'da, 2008-2010 yılları arasında ise Adanaspor'da forma giydi. Adanaspor'da toplam 59 kere forma giyen oyuncu, toplam 2 gol attı.
#1 - Temmuz 24 2010, 11:57:20
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.