Alternatifim Cafe

İşte F.Bahçe'nin yeni sezon formaları!

Discussion started on Fenerbahçe

Fenerbahçe Futbol Takımı'nın 2010-2011 sezonunda giyeceği formalar ile kulübün diğer branşları tarafından kullanılacak formalar dün tanıtıldı.

Yeni sezon için hazırlanan formaların tanıtımı, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı 1907 Tribünü salonunda gerçekleştirilen kokteylin ardından, Fenerium Tribünü önünde kurulan platformda, çok sayıda davetlinin katıldığı organizasyonla yapıldı.

Başkan Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu tanıtımda Fenerbahçeli futbolcular da mankenlerle birlikte podyuma çıktı. Futbolculardan Güiza, Volkan Demirel ve Alex forma tanıtımında podyuma yer almayan isimler oldu.

Fenerbahçe, 2010-2011 sezonunda 3 farklı forma ile mücadele edecek. Sarı-lacivertliler, yeni sezonda  "Efsane Çubuklu" formanın yanı sıra, beyaz rengin hakim olduğu "Kanarya" forma ve tetra mavisinin kullanıldığı "Fenerbahçe Güneşi" formalarını giyecekler. Bu 3 formaya ilave olarak bir de Fenerbahçe logosu içinde yer alan palamut dalından ilham alınarak tasarlanan ve yeşil renkten oluşan rezerv forma sezon içinde kullanılacak.
[/b]

#1 - Temmuz 24 2010, 11:54:56
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.