Alternatifim Cafe

Avea'ya iki ödül

Discussion started on Mobil Operatörler

''En İyi Çağrı Merkezi Performans Gelişimi'' ve ''En İyi Çağrı Merkezi Eğitim Programı'' ödüllerine layık görüldü

Avea, IMI Conferences tarafından düzenlenen İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı kapsamındaki İstanbul Çağrı Merkezi Ödüllerinde, 2 kategoride dereceye girdi.
Avea'dan yapılan yazılı açıklamada, şirketin, ''En İyi Çağrı Merkezi Performans Gelişimi'' ve ''En İyi Çağrı Merkezi Eğitim Programı'' ödüllerine layık görüldüğü belirtildi.
#1 - Ekim 31 2009, 14:02:08

En iyi müşteri kazıklama ve yalan geliştirme eğitim merkezi programı ödülüde benden gitsin bu deyyus aveaya
#2 - Kasım 06 2009, 20:12:35
Yaşamak rüyasında gerçeği görmek...

Şizofren Sevdam..

tırt.
avea ya 1, çağrı merkezlerine 2 zaten.
hiç bir yerde çekmiyor olim bu! bir de herifçioğullarına ödül vermişler. Bizim fabrikada çekmiyor misal. konuşacam diye telefonla, şekilden şekle giriyorum. mail attık, "yerinizi bildirin" dediler. "yer belli merkez. tamam!" dedik hala dönüş yok.
şimdi biz bu operatörü kullananlar olarak ne ödül vermeliyiz bu avea zımbırtısına acep?
#3 - Kasım 06 2009, 20:19:19

Zeitgeist

5000 smsi dışında hiçbir iyi özelliği olmayan fakir operatör. Gerçi, sms atalım derken şekilden şekle giriyoruz; telefonun çekmemesi yahut mesajın gitmemesi gibi.
#4 - Kasım 06 2009, 20:20:49

Turkcell'den şaşma.
#5 - Kasım 07 2009, 14:47:21

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.