Alternatifim Cafe

Elhán-ı Şīta

Discussion started on Alternatif Üyeler

Kelimelerle anlatamadığım süper kişilikte bir insan kendisi. Kendini bilen, şeker mi şeker. Sevilesi bir insandır kendisi. Tanıyanlar için müthiş bir enerji kaynağıdır. Henüz tanımayanlara da acıyorum. Bu dünya güzeli insanı tanıyıp sevmemek elde değil. Kısa zamanda tanışmanızı istiyorum. İstanbul'a geldiğimde inş. onu çok daha yakından tanıyacağım. Bekle beni bitanem geliyorum yanına.. :sizo
#1 - Haziran 04 2009, 10:03:02
« Son Düzenleme: Ağustos 19 2009, 15:25:29 Gönderen: Mercey »
Sakalını orantılı kesebilen adamla, sağ elinin tırnaklarına düzgün oje sürebilen kadının birleşmesine 'örnek çift' denir.

yaş farkı var belki aramızda.ama yaşından çok daha olgun birisi..:D bitektağğğnnem o beğnim:D
canımın içininde içisi.çok seviyorum onu.ha bide sevmesem ne işi var nickinin imzamda.demiğğ ama?

#2 - Haziran 06 2009, 18:28:52

modern zamanlarda ask dipdudududududu

Nazlı.İyi kızdır hoş bi kızdır kendileri.Muhabbeti de iyidir. (6)
Msnde konuştuğumuz süreler içinde yeri gelir iğrenç espriler yapar,yeri gelir abazalaşır .p
Derdini anlattığı zaman da insana kendini değerli hissettirir,onun için önemli olduğun hissettirir.
İki hafta kadar sonra benim mekanıma geliyor .p Koskoca bir haftamız beraber geçecek,güzel geçer diye umuyorum. (6)
#3 - Haziran 21 2009, 20:11:23
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

bir kere beceriksiz .yani bir börek bile yapamiyor espiri kabiliyeti hiç yok :D karişik meyve suyu içerim diyor bende  o yok  kaysi şeftali vişne var kariştiriz diyince espiriyi patlatiyor :D  iyi o zaman deve ile kuşu da birbirine kariştalim devekuşumu oluyor :D

Nazli Iyi birine benziyor yada bana iyi yüzünü gösteriyor belkide o yüzünün arkasndan bir ibLis var ama Olsn şimdilik iyi ( öff bu kadar laf attin kıza yeter Aip denen birşey var lean gIcIk )

Walla Onu bilmem de Muhabbeti süper. Yukarda ALLAH var  egri oturmak dogru konuşmak Lazm. biraz toplayabildim sanirim :P
#4 - Haziran 26 2009, 08:26:51
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

Her bir konuya atlayan, LP diye başımızı şişiren ama bir o kadar da tatlı üyecik.  :))
#5 - Haziran 29 2009, 11:09:11
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Haydi diyorum Anlar o ; )
#6 - Temmuz 22 2009, 22:12:38

Nazlıcan'ım.
 Çok önce tanışmamız gerekiyordu bence de ama biz o zaman farkını 2 günde kapattık. (6)
#7 - Temmuz 22 2009, 23:05:52
Şefim sarı kula var mı?

Kankadır o ya. Can'dır. Nazlıcan'dır :Ç . Birlikteyken saçmalarız bir şeyleri bozarız felan. Unutamıycam o günleri. Unutmak imkansız :Ç Kimse bilmez ama diğer adı da Esra'dır.
#8 - Temmuz 25 2009, 19:19:53
Göründüğü gibi mutlu değildir hiçbir şey.

Nazlı'm Nazlıcan'ım
Hiç kötü düşünce barınmaz kuzumda. Ve tam bir Lp hayranı..
Bir gün birlikte kaçıp gidicez konserine üzülme bebek. Hatta ayağına getiricem Lp'yi sana özel çalsınlar yaa.  :artis
Bugün tercih sonuçları açıklarındı biliyorum üzüldü biraz ama hiç bişey için değmez bitanm burda deneyimli biri var  :Ç Her işte bir hayır var ve sende çok memnun kalıcaksın umarım okulundan..
Seviyorum çokca seni  :bite
#9 - Temmuz 26 2009, 19:31:10
Hoşumuza giden bir bedenin içine
Hayalimizdeki insanı yerleştirir,
Adına da aşk deriz bu saçmalığın.

Anti-tiKKy

Arka dörtlüyü olusturanlarda. Arka dörtlüde Valentine, Ultion, Sifon var galiba biri daha var kestiremiyorum. (6)
#10 - Temmuz 26 2009, 19:38:16

Ne diyebilirim ki. Tanıdığım en cana yakın insanlardandır.

Seni cidden çok seviyorum Nazlım. Yaşadğımız konuştuğumuz onca güzel şeyden sonra sevilmezmisin sen. Ah bide okadar uzakta oturmasan.(Ama biliyorum 3ünde geleceksin.Görüşeceğiz mutlaka.)

Eğer bir sorunum aklıma takılan birşey olursa Canomla konuşurum. O hep beni rahatlatır,aklımı dağıtır.Kimsecikler olmasın yeter o bana.Candır o , kandır o , diğeryarımdır ikizimdir. Herşeyimdir.
Seni çok seviyorum,çook. :))

:bite
#11 - Temmuz 31 2009, 15:08:45
Yeah, we're fucked!

Bir ufukta bitiyor yüzün
Ve başka bir gökyüzü başlıyor
Komşu ellerle sarmalanıyorsun
Yanıyorsun...

Ne kadar övülsen az
Avazım çıktığı kadar susuyorum
İsmindeki sesli harfleri

Mayınlı bir gülümsemeyle
Senin karasularında olmak
Üstünde ilkbahar bir entari;
Sanki
Yeniden
Eski bir öyküye başlamak...

Yüzündeki o billur akşam kahvaltısı
Sürgülerken özümü,
Ne kadarını sustuk konuştuklarımızın?...

Kıymetlim benim.. Hep yanımda, yamacımda olan.. Sen mutlu ol, yüzünden o güzel gülümsemen eksik olmasın yeter  :bite
#12 - Ağustos 08 2009, 20:56:16

Gözlerinden tanırım. Fıldır fıldır. Delidir azdan cok. Birazcikta cani. Planlarimiz projelerimiz var. :haydut
#13 - Ağustos 10 2009, 22:12:36
Yeah, we're fucked!

Face away and pretend that I'm not
But I'll be here 'cause you want what I've got 
I can't feel the way I did before 
Don't turn your back on me
I won't be ignored..

Kuzuum..  :kisss Alıcam sana Mike'ı sen üzülme :Ç Kendime de Sean'ı alıcam (6) Ooooh mis kng
#14 - Ağustos 12 2009, 15:11:13

Ozledim seni herkesten herseyden cok. Sarilmak istiyorum sana kocaman. Bircok guzel sey soylemek anlatmak ,konusmak uzunca. Seviyorum seni.
Yaptigimiz yapacagimiz ne kadar cok sey var daha. Hatirladikca bunlari gulumsuyorum. Seni daha cok ozluyorum. Bir bakisla herseyimi anlayabilcegini biliyorum. Anlariz biz. Ikiziz cunku biz ayniyiz. Seni cok seviyorum. Canim benim.   
#15 - Ağustos 14 2009, 22:42:21
Yeah, we're fucked!

O, Elhán-ı Şīta ...
#16 - Ağustos 19 2009, 15:14:20
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Canımın içi o benim.Her ne kadar ekilmiş olsam da,hâlâ içimde ona karşı kocamaaan bi sevgi yumağı var . Sarılıp sarılıp öpresim geliyor onu,o derece .(6)
#17 - Ağustos 19 2009, 16:24:03
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

"Nazlü ayılık var senin hamurunda."  :Ç :Ç  Gülşaa'sının deyişiyle (6)
#18 - Ağustos 23 2009, 20:50:50
Destiny is for losers.
-B.

Hatunum. Saatlerdir susmadan konuşuyoruz :Ç Muhabbet ederken genellikle çok gülsekte,dert yandığımız zamanlar da olmuyor değil hani.Evet onun hamurunda ayılık var. Çünkü benim  yerime de yemek yediğinde,çatlayacak kadar yemiş.Ayısın,ayıyım,ayı. =p Seviyorum çok,hatta daha çok .p Neyse öpüyorum bende. Gucumaaan. (6)
#19 - Ağustos 23 2009, 20:55:54

Bunca zamandır feysbuk denilen sitedeki Nazlıcan, meğer Elhân Nazlıcan imiş. Farketmemle rahatlamam bir oldu. Sonra konuştuk, konuştuk ve konuştuk. Bir baktık ki sevişmişiz karşılıklı. Abiler yönünden aynı kederleri paylaşmışız. Tanımadığım birkaç yüz milyon yoldaşımdan biriymiş. Öpülesiymiş bir de, bağra basılasıymış. Yermiş onu Mercey.
#20 - Ağustos 26 2009, 18:48:18
« Son Düzenleme: Ağustos 26 2009, 18:48:47 Gönderen: Mercey »
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Platonik damgası yemiş şahıstır o. Öyledir çünkü. Bu Mike sevgisi fazla geliyor ona, ama farkediyor mu, hayır! Hala planlar yapıyor kendince.. Saçma sapan planlar.. Bir de etrafındaki herkesin başını ağrıtıyor bu fikirleriyle. Etrafındaki insanların onu dinlemek zorunda olmadıklarını farketmiyor bu varlık. Gidişatı iyi değil, biliyor ama önemsemiyor.

Tanıdığı herkesin onu sevdiğini sanıyor bir de. Öyle değil halbuki.. Anlamıyor işte bu kız bunu. Biraz da dengesiz. Sabah mutluysa öğlen mutsuz oluyor. En ufak sebeplerden olaylar çıkarıyor. Bazen çok sevgi doluyken, bazen çok kavgacı bir mahluk oluyor. Yakıştıramıyorlar bunu ona.

Zor zamanları oluyor bazen. Arkadaşlarından destek alıyor. Öyle seviyor ki onları... Ama anlatamıyor. Söyleyince yapmacık sanıyorlar. O çok değer veriyor herbirine. Konuştuğu herkese. Zaten sevmeyeceğinen, anlaşamayacağından en ufak bir şüphesi olsa konuşmaz, tanışmaz... Çok arkadaş kazığı yedi çünkü..   Ve de böyle uzun, saçma şeyler yazıyor.. Kendini anlatmak için belki.. Anlayın istiyor onu, bilin değerinizi, sevildiğinizi.. Ve de gidiyor..
#21 - Ağustos 27 2009, 15:18:20
Destiny is for losers.
-B.

Az önce şoka soktu beni bilgisayar başında. :Ç
Tamam ortak noktadır, şudur, budur ama böylesi görülmedi sayın seyirciler. (6)
Ah daha da bi seviyorum onu bundan sonra. Yerim. :bite
#22 - Eylül 04 2009, 23:13:06
« Son Düzenleme: Eylül 07 2009, 12:15:58 Gönderen: Valérie »

Tavla hocam. :Ç Evet mars oldum ama bilmiyordum oynamayı ne yapayım.Acemi birini yenmek güzel birşey değildir bağğyan. *-*
Bende bikaç şey öğretirim ona. Face'de oyun oynattırıcam ona,zorla. FarmVille komşum yapcem onu,banane. -.-
Teşekkürlerimi sunuyorum ona burdan,öpüyorum birde :bite
#23 - Eylül 06 2009, 18:59:21

Bir türlü kendisine ulaşamıyorum. Telefon alacam diyo hat alacam diyo ama faaliyet göremedik. Ona buradan sesleniyorum" Bi kuik efenm bi kuik."
#24 - Eylül 06 2009, 21:12:22
Yeah, we're fucked!

Any_one

Yaşıtlarına göre gayet olgun ve akıllı olduğunu düşündüğüm hatundur Nazlıcan. Sohbeti hoştur, kendi de hoştur.
Tanıştığı ilk anda sevdiriverir kendini. Ben burun ameliyatına girince yanıma gelecek, moral verecek bana. yerim  :bite
#25 - Eylül 07 2009, 00:39:23

Bu hatun ikinci plana atıldığını öğrendi bugün. Öğrendiği anda yıkıldı.. Gerçekten yıkıldı.. Bunu beklemezdi o.. Zaten hayatının belki en kötü olarak geçirdiği bu günün sonunda bir de bunu öğrenmesi ile gözleri doldu yine..

Not: Evet, o telefonu alacak. Merakta bırakmasın kimseyi.
#26 - Eylül 07 2009, 23:10:31
Destiny is for losers.
-B.

"And" diyeyim anlasın o.Tanıştırıcaksın beni onunla banane. -.- İtalyanca biliyo o çıcık,benim olcek o -.-
#27 - Eylül 08 2009, 17:57:06

"And" :Ç -ay fena- (6)
#28 - Eylül 08 2009, 18:29:46

Büyüdüğünü farketti bugün. Sadece kendi için yaşamadığını.
Bir de Mike'ı gün geçtikçe daha çok sevdiğini. Ne olacak onun bu hali? Mike diye eriyor, ölüyor. Gün boyu "Step Up" dinliyor bu yavrucak!

Not: And deyip can noktalarının birinden vurmayın onu :Ç
#29 - Eylül 16 2009, 13:37:07
Destiny is for losers.
-B.

Teleefooon.. Onun için bir 10.000 daha yaptım bugün telefonunu alırda konuşuruz diye. Bekliyorum hala :/
#30 - Eylül 16 2009, 23:28:29
Yeah, we're fucked!

ßörek ve Meyvesuyu :=)
#31 - Eylül 18 2009, 02:29:15

Cam açtık,açmaz olaydım. Odamı toplattı zorla. :w
Birde Taylor'ı alacak bana,bir anne,bir abla olarak. :I
Almazsan görüşürüüüz.  :))
#32 - Eylül 21 2009, 21:56:08

Kardeşimdir artık.Cumartesi günü için çok heyecanlıyım :b Umarım Şuri de kabul eder. Canımın bi parçasıdır,severim,öperim. Bide sapıktır bu , sapığın olayım diyor bana. (6)  Korkuyorum bu kızdan yea tırsankız.gif  .
#33 - Eylül 22 2009, 21:44:04

Verdiği haberle biraz önce beni çok mutlu etmiş üyedir.Haydi lilililili diyesim vardır =p (6)
#34 - Eylül 23 2009, 05:56:04

Yavru kuşum bu benim.
İstanbul'a gidince alıcam yanıma, salıncak fobisini yenicez birlikte de mi? =P
Kardeşliğini iyi yapan bir insan evladıdır ayrıca, tatlıdır, sevimlidir. Ham hum yemek gerekir.
Seviyorum ulan!
#35 - Eylül 24 2009, 00:06:04
                                                                   "..Ah şimdi bir karanfil kokusuna ölmektir; yaşamak.."

Özlediğimdir her daim.. Ne kadar konuşsam doyamam, paylaşmakla bitmez ömürlerimiz. Hep şuracıkta yanımda olsun istesemde şartlar engel oluyor işte. Sözümüz var ama bir birimize buluşucaz elbet hangi koşulda olursa olsun :bite
#36 - Eylül 24 2009, 22:47:35

an itibariyle odamdaki kapıya adını sığıştırıcak yer bulup yazdığım üye(nazlı senin için bi başkasının isminin üstünü karaladım..gerçi zaten karalicaktım..kim olduğunu sorma sen anladın anladın..:D)
sevdiğim çok sevdiğim her geçen gün ona olan sevgimi kat be kat katladığım üye..
#37 - Eylül 26 2009, 21:36:57

kuzeen

Hayatımın yeni üyesi olmakla beraber,hayatıma pek de yakışmıştır. Hoş geldin Nazlı'mm.:ask
#38 - Eylül 27 2009, 10:45:50

Nerelereee gideyim,sen yanımda olmayınca..
#39 - Eylül 27 2009, 21:47:18
Yeah, we're fucked!

Sevgilisi olan tiplerden gına geldi bu kızcağıza. Hiçbirini çekmek istemiyor artık.. Zaten yeterince yoruluyor, bir de siz yormayın bu hatunu allasen.
#40 - Eylül 28 2009, 17:22:08
Destiny is for losers.
-B.

Bi sevgi,bi enerji böyle nasıl diyim bi mutluluk patlaması var bu hatunda.Dün tanıştık ''iyi ki'' diyorum burdan.Pek konuşamadık ama,iyi haline veriyorum bunuda.  (6)
#41 - Eylül 28 2009, 17:27:45
Zifir.

kuzeen

Nası güzeldiiiirrr..Nası tatlıdıııırrr..Nası mutlu edeeerr..Nası mutluluk hak edeeerr..Yerim seni yaa ! :ask
#42 - Ekim 04 2009, 15:53:03

Mustafa Ceceliden Limon Çicekleri  adli Şarkıyı Armagan Ediym :)
#43 - Ekim 04 2009, 16:36:28

Nazlımu, dünya güzelim benim. Arada bir ben sıkkın ve bıkkın modumdayken güzel mesajlarıyla yüzümü güldürür, değer verir bana bilirim ve benm için de yeri çok ayrıdır. Çok yeni tanıdık birbirimizi ama çokta çabuk ısındık, birbirimizin parçası olduk. Öyle de kalmalıyız bence. :bite
#44 - Ekim 08 2009, 13:56:06
İçimde şefini kaybeden bir orkestranın hüznü var
dışımda Charlie Chaplin gülüşü.

ölerim biterim ona ben..
#45 - Ekim 08 2009, 22:45:56

Kardeş.. Sevilesi, öpülesi kardeş..
Düşüncelerini, aklını severim ben onun. Kocaman bir kalbi vardır. -hiç bir zaman hiç kimse tarafından kırılmaması gereken- Her zaman gülmelidir ki gülecektir de, hep birlikte güleceğiz. Her daim yanındayım balım, çokca seviyorum seni unutma hiç..
#46 - Ekim 10 2009, 15:58:30
« Son Düzenleme: Ekim 10 2009, 16:16:08 Gönderen: deSi.Life »
                                                                   "..Ah şimdi bir karanfil kokusuna ölmektir; yaşamak.."

Uzaklardasın şimdi, dünya kadar
Duymadım ki sesini, ömür kadar
Belki görmem yüzünü, ölene kadar
..
Bilmeni isterdim bir şeyi
Seni ne çok sevdiğimi
Seni nasıl sevdiğimi..

Canımın içisin sen benim =)
#47 - Ekim 17 2009, 19:34:34

Onla konuşmak bambaşka birşey.Ona dertlerini anlatmak..Gerçekten çok rahatlıyorum konuştuğumuz zaman.
#48 - Ekim 24 2009, 04:16:00
Yeah, we're fucked!

Değişti bu hatun iyice. Hadi hayırlısı.
#49 - Ekim 26 2009, 19:11:20
Destiny is for losers.
-B.

Fade

Değişmeyen tek şey değişimdir diyerekten bişeyi belirteyim. (6) Kendisi yabancı dil sınıfındaymış, tebrik ettim. Muvaffak olursun inşallah :) Benim hayallerimden birisiydi de, suya düştü. Gerçekleştiren birini görmek sevindirdi, ciddi bak. :D Samimiyim. İmrenmedim de değil. (6)
#50 - Kasım 03 2009, 21:51:08

Aman tavuk yemesin!
#51 - Kasım 06 2009, 23:45:50
Yeah, we're fucked!

Canı sıkılmış bu veledin. Değer verdiklerinden karşılık bulamaz, sevdiği yüzünden acı çekermiş. Sonra düşünmüş, değişmeye karar vermiş. Zaten hep bir değişim içindeymiş kendileri. Bu sefer farklı olacakmış ama. Sıcak olmayacakmış eskisi gibi, taviz vermeyecekmiş, uğraşmayacakmış kimse için. Bir ikizi varmış onun, ve onu bekleyecekmiş sadece.. Kendisini üzenler hakkında da konuşmayacakmış. Derslere falan verecekmiş kendini, tek hedefi varmış artık.

Bir de gaf kraliçesi olmuş kendileri, böyle giderse yakında s*çacakmış.
#52 - Kasım 10 2009, 14:01:05
Destiny is for losers.
-B.

Dil-Nişîn

'Mutluluğu farketmek, u-mutlu olmayı bilmek, olaylara iyi tarafından bakabilmek' vb. konularının yer aldığı bir kitap yazacağız. Şanslıyız bu konuda, mutlu olmayı bildiğimiz, bir şeylerin farkında olduğumuz ve sorunlardan çabuk sıyrılabildiğimiz, en azından bunun için çabalamayı bildiğimiz için. Bugün baya baya konuştuk bu konu hakkında. Çok iyi laf yapıyormuş ağzımız heya, iyi konuştuk. .p
Ayrıca kanallara mesaj atacak o 'hastayım benimle ilgilenin, mesalarınızı bekliyorum' diye. Hayran kitlesi artacak. Ouv yeah.
Sooonraaa.. Msnin o naaliitt sorunlarına maruz kalmamak için winampla onu baş göz etmeye karar verdik, hatta bunun için plan bile yaptık. (-hayal gücümüze kurban) Yola devam bebeYim.  :artis

Son olarak diyorum ki;
Saçmalamak güzel, saçmalamak huzur verici, saçmalamak rahatlatıcı, saçmalamak hoş. Allah başımızdan eksik etmesin, amin. ::)
#53 - Kasım 10 2009, 16:18:09
« Son Düzenleme: Kasım 10 2009, 16:20:59 Gönderen: Dil-Nişîn »

Gecelerinin korkulu rüyası olmak için tekrar gelicem. :smoke.
#54 - Kasım 12 2009, 22:23:40
Zifir.

Sağolsun gülmeme yardımcı oldu.
Hayvan olduk,tımarhanelik olduk. Kendi çapımızda eğlendik.  :Ç
#55 - Kasım 15 2009, 21:51:47

Pek severim onu, kanım çok kaynar, ona konar mı bilmem ama öpücüklerimi saldım oralara.
#56 - Kasım 15 2009, 22:03:12
-Ten yoluyla bulaşır! derlerdi hastalık. Bende dünya tersine döndü sevgili; Sen yoluyla bulaştı sevda. İşte o gün bugündür aşkla kan bağı olan bütün ırk yasta. 

Burcuyevski~

Yarın yanıma geliye bu user. Buluşuciiz. Bonustan Sifon da çıktı,o da geliye.Aheey aheey *.*
#57 - Kasım 21 2009, 18:46:51

Yarın önemli bir gün kardeşim için,iyi şanslar. :P
Toplamak için buradayız.  :Ç
#58 - Kasım 22 2009, 22:26:35

çok özledim onunla konuşmayı.çoooğğkk... :(
#59 - Kasım 23 2009, 18:51:52

Kendisini severmiş bu hatun. Off, yermiş hemde.  :))

"You've gotta live every single day
What if tomorrow never comes?
Don't let it slip away,
What if tomorrow never comes?
"
#60 - Aralık 07 2009, 21:50:22
« Son Düzenleme: Nisan 21 2010, 21:39:31 Gönderen: Elhán-ı Şīta »
Destiny is for losers.
-B.

canımdan öte can..
#61 - Aralık 09 2009, 22:00:04

30 Ocak gelsin diye haykırmamın tek sebebi olan hatun.Hele bir o geometriyi düzeltme de o parti olmasın,gör bak ben sana neler yapıyorum. :b :Ç
#62 - Aralık 28 2009, 17:35:55

Varlığın öyle bir sevinç ki burnumda çilekli sakızımın kokusu
Dertlerimi sayfa sayfa savurdum mümkünse gelmesin yenisi.
Zaman ne demek adını sende unuttum,biliyorsa söylesin birisi.
Gel saklanalım hiç bir ayrılık bulmasın bizi !
İyiki varsın Nazlü.. :bite

Sen olmasan napcam ben yea.Yirim :bite
#63 - Ocak 28 2010, 14:55:54

I'm only gonna break break your break break your heart.  :Ç
#64 - Nisan 21 2010, 19:23:14

Enee Aliağa'ya geliyormuş.
Gel de Aliağa'nın booklu sularına iteyim seni.  (a)
#65 - Haziran 30 2010, 20:44:24

iyiyim demesini özledim.
#66 - Temmuz 05 2010, 14:29:24

Nazlı'm. Konuşmuyoruz ne kadar zamanlar oldu.
Özledim.
#67 - Mart 19 2012, 22:34:34
İçimde şefini kaybeden bir orkestranın hüznü var
dışımda Charlie Chaplin gülüşü.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.