Alternatifim Cafe

bekareti önemsemeyen erkek

Discussion started on Alternatif Sözlük

zamanında yani bundan 2-3 sene öncesine kadar diş bilediğim erkekti. yalan yok. sonra sonra her nedenini olmasa da, çoğunu haklı bulduğum erkek oldu. ben oldum, biz oldu. bu düşüncemin aynı kalması beklenemezdi onca şeyi gördükten sonra.

tarih: ekim 18 2008 saat: 04:12:41 - bekareti tabu olarak gören bir zihniyet
tarih: eylül 12 2010 saat: 14:55 - bekarete gereğinden fazla anlam yüklemeyi bırakmış bi zihniyet.

en doğrusu.
#1 - Ekim 18 2008, 04:10:44
« Son Düzenleme: Eylül 12 2010, 14:54:59 Gönderen: Tylers »
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

"eninde sonunda gidicek , ha ben yapmışım ha başkası" diyen erkek modelidir.
#2 - Ekim 18 2008, 10:30:32
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Namussuzluğun çağımıza uygun hali...
#3 - Ekim 19 2008, 19:53:37
kuzi tennım pkk^^^
Çek, sündür, bırak don lastikleri 1 lira^^^^

Ya çok sevmiştir ya da bu bir erkek değildir. -tabbî Türkiye koşullarında-
#4 - Ekim 22 2008, 17:15:11

bir diğeri için ; bakirliği yok sayan kız.
#5 - Ekim 22 2008, 22:22:49
''  Kaybedecek neyin var,ihtimalinden başka...

bkz: seven katlanır.
#6 - Ekim 30 2008, 23:15:40
Beatles'te Beş Minare

sevgilisinde önemsemez görünen bu erkekler nedense karısı olucak bayanlara namus bekçisi gibi davranıp mutlaka bakire bir bayanla evlenmek isterler
#7 - Kasım 23 2008, 23:02:02

bkz: geniş insan
#8 - Kasım 28 2008, 22:32:08
Karyolama oturup kendime bir içki koydum. Kapımı açık bırakmıştım. Şehrin gürültüsüyle beraber ay ışığı sızıyordu odama: müzik dolapları, otomobiller, küfürler, köpek havlamaları,radyolar... Hep beraberdik, aynı b*k çukurunun içindeydik hepimiz. Kaçış yoktu. Zamanı geldiğinde sifonumuz çekilecekti.

Charles Bukowski

Zorla İstemiyor Ya.  (6)
İsterlerse Önemsememesi Normal.  (6)
#9 - Kasım 29 2008, 11:22:27

kelis

bkz: avrupalı :alala
#10 - Kasım 29 2008, 12:02:38

Perfect Circle

Namusu bacak arasında arayan zihniyetten daha kötü durumda değildir.
#11 - Eylül 12 2010, 13:58:19

Sanırım Çok Sevip Kabullenmiş Erkek :/
#12 - Eylül 12 2010, 14:55:12
Sana Yine Dönemem, Dönenem
Göz Göre Göre Seninim Diyemem
Yıkamam Kendimi Yasaklı Sevdandan Geçemem
Dünlerime Dönemem, Dönemem
Göz Göre Göre Yoluna Eğilmem
Sen YIRTILMIŞ DAMARIMSIN Kanarsın Dur Diyemem..

arsenik

Belli bi olgunluğa ulaşmış, 'ben skiyim skiyim ama karım bakire olsun' diye tutturmanın ne derece bencil ve çocuksu olduğunu anlamış erkektir. Bu tarz erkekten başkasıyla da bir ilişki yaşanmaz, yaşanmamalı zaten. Zira diğer türlüsü ben skiyim salla gerisini deyip bırakabilir ortada.
Edit.: harfi fazla koymuşum.
#13 - Eylül 12 2010, 16:04:43
« Son Düzenleme: Eylül 12 2010, 16:05:28 Gönderen: arsenik »

Namusun beyinde olduğunu anlamış erkektir.
#14 - Eylül 12 2010, 16:05:53
Başım dönsün, her şey dönsün, salla beni dünyam dönsün gönül salıncağında. :)

arsenik

Ayrıca, kadınları bir put gibi görmeyen, onların da isteklerinin olabileceğini anlamış erkektir. Oh nk rahatladım.
#15 - Eylül 12 2010, 16:06:58

kendisinin veya midesinin değil düşünce yapısının gayet geniş olduğunu erkektir.
şöyle ki
namus kavramının içine ahlak kurallarıda giriyor.
yırtık bir zar için kıza namussuz deniyorsa, ahlak kuralları içinde dürüst olmayan, yalandı carttı curttu söyleyen adamda namussuzdur.
yani bakire olmayan bir kıza namussuz demek gayet düşünlerin kıt olduğu anlamına geliyor.
kızların bakire olmadıkları küçük basit bir doku kalıntısıyla anlaşılabilirken, erkeklerin bakir olup olmadıkları anlaşılamıyor.
bunun sonucunda yalan söyleyebilen taraf mı namussuz oluyor? dürüst olan mı ?
bunu geniş olarak görebilen erkektir işte.

#16 - Eylül 12 2010, 16:52:44

erkeklerin bakir olduğunu anlamamız icin bize yol gösteren bir zar yoktur evet ama ilk deneyim her durumda anlasılır. hayır yani, erkeklerde zar sistemi olsaydı kızlar "amaaan nolucak ya" şeklinde cümleler kurabiliceklermiydi? merak ediyorum.
bana göre, bakir olduğu halde bekareti önemsemiyorsa midesi genis olan erkektir.
burdan bakarsak konuya ; herseyin özel olduğu bi günde* , özel olmayan bi ilk gece yasanmasını normal gören erkektir.

*düğünden bahsediyorum.

edit : yanlıs kelime kullanımı.
#17 - Eylül 12 2010, 17:09:37
« Son Düzenleme: Eylül 12 2010, 17:20:04 Gönderen: rx poine . »

herşeyin özel olduğu bir günde* ,özel olan bir gece yaşamak için herkesin birbirine özel olması gerekir.
iç güdüsel bir şey var ortada.
erkeklerin buna özel olması imkansız gibi nerdeyse.
şu zamanda ilk deneyimi yaşamamış erkek yoksa, ya çok saftır yada gerizekalıdır.
kızın tercih meselesi tabi.
ama gidipte bekareti önemsemeyen bir erkeğe midesiz deme hakkı yok kimsenin.
ve insanlar kendini bildi bileli erkeğin bir adım önde olması var. eğer erkekte zar olsaydı eminim bu bile önemsiz olurdu.
çünkü topluma dayatılan, kadınların kesinlikle cinsel anlamda bişeyler yaşamaması ve kendisini bir erkeğe saklamasıdır.
ama konu erkek olunca yaşasın öğrensin, bilsindir.
erkektir isteğiyle istediği yapar mantığı var.
iş tersine dönseydi ve bakirelik kadar bakirlikte önemli olsaydı, eminim şuan erkekler bakir olunmamasının önemsiz olması düşüncesine sahip olurdu.
empati de önemli birşey tabii.
bunu yapabilen erkek işte budur.
#18 - Eylül 12 2010, 18:50:15

yüksek ihtimal 'bekaret yavşaklığından utanıyorum' cümlesiyle kendisini aydınlatan erdir, kektir.
#19 - Eylül 12 2010, 19:05:32
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Any_one

insandır.
#20 - Eylül 12 2010, 19:10:22

ah su okuduğunu yanlıs yorumlama..
bir erkeğin bakir kalması imkansız değildir. zordur, ama imkansız değildir. siz bazı seyleri imkansız olarak görürseniz toplum size erkeğin bi adım önde olduğunuda empoze edebilir tabii.
günümüz şartlarını ve yasayıs bicimlerini göz öne alırsak, bir kadına dayatılan kendini bir erkeğe sakla düsüncesi değildir. kadına dayatılan olgu "zar"dır.
bahsini ettiğimiz zar olmasa hiçbir kadının toplum dayatmasını dinleyeceğini zannetmiyorum. "ehehe annem babam cevrem kendini bir erkeğe sakla diyoor" diye dolasmaz hicbir disi kisi. erkeğin "ehehe annem babam cevrem yasa öğren olm diyoor" edasıyla onla bunla sevişmediği gibi.
bakir olup bekareti önemsemeyen erkek , midesi genis erkektir.
bakir olup bekareti önemsemeyen erkek , herseyin özel olduğu bi günde* , özel olmayan bi ilk gece yasanmasını normal gören erkektir.
#21 - Eylül 12 2010, 19:13:25
« Son Düzenleme: Eylül 12 2010, 19:13:54 Gönderen: rx poine . »

Bunun biyolojik bir şey olduğunu anlayabilendir. ki eğer erkeklerde bakir olup olmadığını belirleyecek bir zar olsaydı eminim kızlar geçmişte erkeğin ne yaşadığını önemsemezdi.
Ha tabi şu da var. Bacak arasına bakıp da yorum yapma yetkisini kendinde gören erkekler çok dardır, evet.
Çünkü; bazıları her gördüğü erkeğe yavşar,bakiredir, nedense en namuslusu odur. Bazıları da kendinden emindir, ciddidir, bakire değildir ama sevdiği adamla birleştiği için. Bu da namussuzdur. Bu zihniyeti örümcekliğe havale ediyorum.
#22 - Eylül 12 2010, 19:15:17
Başım dönsün, her şey dönsün, salla beni dünyam dönsün gönül salıncağında. :)

pekii.
en açık biçimde yazıyorum o halde.
anal seks yaşayıp bakireyim diyen bir kız, bakire olmayan bir kızdan bir adım önde mi şimdi ?
işte namussuzluk bu.
bunun bilincinde olan bir erkek bekareti önemsemez iştee.
o özel gecede illa kan gelmesine gerek yok.
çünkü anal takılıp ben bakireyim diyen biriyle o özel günü yaşıdığını sanarken aslında en iğrenç geceni yaşıyor olabilirsin.
yalan falan işte. bir sürü bıdı bııdıı.
#23 - Eylül 12 2010, 20:46:06

osmandır.
#24 - Eylül 12 2010, 21:13:22
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

yahu anlayamadığın ne var?
bekaretin tdk'daki anlamını ac bi bak. ben özel bir gece olması icin zarın olması lazım diye bir cümle kurdum mu? sonucta zarda dikelen bsey. bende kisiden ve kisinin namusundan bahsediyorum. erkek kisisi nasıl kendini tutmus bakir kalmıssa bayanda da bekaret arar. aramaması tuhaflık,midesizlik. toplum dayatması zar üzerine olduğu icin anal seks yapmıstır hatun zaten. yoksa daha ileri gidicektir. bi önceki mesajımdada dediğim gibi dayatılan olgu zardır. aman efendim yanlıslıkla olan var iste, aman efendim anal yapanlar var iste o var bu var vb cümlelerin doğruluğu tartısılmaz. lakin ilk deneyim her zaman belli olur. he adam bakir değildir, o zaman bekareti önemserse tabiiki karsı cıkılması farzdır. tekrardan dediğime geliyorum, iyice kazınsın beyinlerinize hadi. bakir olan bi erkeğin bekareti önemsemesinden daha doğal bisey yoktur. yani bu demek oluyor ki, bekareti önemsemek kadınları put gibi görmek, namusu bacak arasında aramak değildir. bekaretin anlamı zaten sadece "zar" değildir.
#25 - Eylül 12 2010, 21:29:42

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.