Alternatifim Cafe

İzdivaç evliliğinde acı son

Discussion started on Haberler

sürmeli çocuk

İzdivaç programında evlenen Nazım Balcı'nın kötü sonu.. Gürültüye uyanan eşi gördüğü manzara karşısında şok oldu.
İzmir'de 1.5 ay önce katıldığı bir izdivaç programında evlenen Nazım Balcı, evinin 4. katından kendini boşluğa bıraktı.

Beton zemine düşen Balcı, hayatını kaybetti. Hatice Balcı (53), televizyon programında tanışıp evlendiği eşinin erken saatte kalktığını söyledi.

Balcı “Gürültü duydum ve odaya girdim. Pencereden aşağıya baktığımda şok oldum” dedi. Polis olayla ilgili araştırma başlattı. (Bugün)
#1 - Eylül 09 2008, 11:41:20

Pişmanlık duygusu olabilir kendisini aşağıya attıran. Kim bilir nasıl bir kadınla evliydi. Bu programların bulabileceği kadın nasıl olur ki zaten?
#2 - Eylül 09 2008, 12:04:11
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

hmm sebebini merak ettiim bende  :alala  :icon 
#3 - Eylül 09 2008, 18:59:41
[ ' oRaLaRda beNdeN yoq Bi düşüNseN anLaRsıN ●●●buRaLarDa seNdeN çoq Bi göRseN şaşaRsıN ●●● ]

acaba sebebi ney çok merak ettim
#4 - Eylül 09 2008, 21:33:18
Hayatım Kural Dışı Olmuş.Kendimin Kuralıyım ߣN ...

£я§@N_05

bu siteye sırf buna cevap vermek ıcın uye oldum. seneler sonra yazıyorum belkı kımse gormucek ama bu adam benım babamdı. bu kadın gecen sene 7. evliliğini yaptı ondanda bosandı bızım soyadımıza gectı ve babamın canı cok kıymetlıydı balkondan atacagını hıc bırımız ınanmadık o kadın babam öldükten sonra babamı kimsesizler mezarlıgına gömmek istedi gerisini siz düşünün biz çocukları olarak gidip izmirden alıp buraya gömdük. çok zor gercekten kıymetini bilin ölüm çok acı..
#5 - Nisan 03 2013, 00:01:23

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.