Alternatifim Cafe

Doktor kararıyla türbanı çıkardı

Discussion started on Magazin

Mustafa Topaloğlu'nun türbanlı eşi başını açtı. Gerekçesi ilginçti.

Eski Devlet Bakanı ve Trabzonspor Onursal Başkanı işadamı Mehmet Ali Yılmaz'ın oğlunun düğün töreninde gözler Mustafa Topaloğlu ile eşinin üzerindeydi.

TÜRBANINI ÇIKARTTI

Akşam gazetesinin haberine göre daha önce türbanlı olan Derya Topaloğlu geceye şık bir gece elbisesi ile katıldı. Dikkat çeken ise Derya Topaloğlu'nun türbanını çıkartmasıydı.

DOKTOR KARARI

Gazeteciler Derya Topaloğlu'na kararının nedenini sordular. Derya Topaloğlu, türbanını çıkarma nedeni olarak ise “Taktığım türbandan dolayı, saç diplerim yara oldu. Yaklaşık 6 ay tedavi gördüm, daha sonra da takmayı bıraktım” dedi.
#1 - Haziran 30 2008, 15:33:34
İmzanız kural dışı.

Motley

Havasızlıktandır (6)
#2 - Şubat 10 2009, 19:45:05

İyi Yapmış , Taktir Ettim. :dondurma
#3 - Şubat 10 2009, 20:09:44

İyi Yapmış , Taktir Ettim. :dondurma

Sen karar merceği misin ? Hem türbanlı insan gerizekalı mal insan mıdır ?.
Ah şu çok okumuş,herşeyi bilen ergenlik çağındaki veletler yok mu,katil edecekler beni katil.
#4 - Şubat 10 2009, 20:14:07
Bu içindeki; olmayan beyninin değil aşk'sızlıktan guruldayan midenin sesi.
Sana hayvan dediğimde hayvanlar alınmıyor da sendeki bu tavır neyin nesi ?!

Şu Cümleden Bunlarımı Çıkardın ?
'' türbanlı insan gerizekalı mal insan '' Diye Birşey Demedim Yani Ben  (6)
Ben Fikrimi Söyledim , Seni İlgilendirmez. :dondurma
+
Ergenlik Falan Şaçmalamışsında Aynı Yaştayız  (6) (6)

Neyse

Hade :dondurma
#5 - Şubat 10 2009, 21:48:47

Çıkarabilmişse ne için taktığını bilmiyor demektir.Yüzünde bir ton makyajla başörtü örtecekse hiç örtmesin daha iyi.
Mustafa Topaloğlu'nun adamlığından şüphe ettim izin vermişse.
#6 - Şubat 16 2009, 01:39:34
"Başına siyah bir örtü iniyor usulca.Setr.Ucu,ardınca sürünürken,üzerinde adım attığı taşlar inliyor.Hayret! O kadar mı ağırmıştı? O kadar mı yaralanmıştı? O bilmiyor.Taşlar biliyor."

Tövbe et kadın.
#7 - Mart 12 2012, 00:48:33
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Başörtüsünden saç diplerinin yara olduğunu da ilk kez duydum.. Kirdendir, boyadandır, görünmüyor diye bakım yapmamıştır. :p
#8 - Mart 12 2012, 05:07:21
"Dini ve namusu olanlar kazanamazlar, fakir kalmaya mahkûmdurlar. Böyle kimselerle memleketi zenginleştirmek mümkün değildir. Onun için önce din ve namus telâkkisini kaldırmalıyız. Partiyi, bunu kabul edenlerle kuvvetlendirmeli ve bunları çabuk zengin etmeliyiz. Bu suretle kalkınma kolay ve çabuk olur.."   Kamâl Atatürk

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.