Alternatifim Cafe

... Gidiyorum

Discussion started on Sizden Gelenler

Gidiyorum ...
Hayatımda Görmediğim , İzini Bilmediğin Biryerlere ...
Kaderine Terk Edilmiş Patika Yollar Gibiyim ... Dokunsan Tozlar Uçuşur ; Dokunmasan Çakıllar Yutkunur ...
İşte Böyle Birşey ; Gidiyorum ...
Gönül Kalmaktan Yana Gibi Seninle Olmayı İstiyor , Artık Aklım Hiçbir Soru İşaretine Cevap Bulmak İstemiyor , Artık Annem Bile Beni Senin Kadar Sevmiyor !
İşte Böyle Birşey Gidiyorum ...
İlkokul Çocukları Gibi Koşmak İstiyorum Mahalle Aralarında , Şöför Amcanın Önüne Birden Çıkıp Yüreğini Ağzına Getirmek ... Can Havli İle Çocukluğa Dönmek ... ve Ben Gidiyorum ...
Çocukluğumun Masal Saatine Denk Geldi Aşk ; Artık Rüyalarda Seninleyim ... Benliğinle Kendimde Uğrunda Fedaydı Herşeyim ! Artık Ne Yapabilirim Bu İnatçı Hayata Dair Bilmiyorum !
İşte Böyle Birşey Doslar Gidiyorum ...
Bilseler Nasıl Sevdiğimi Kim Bilir Belki Yobaz Diyip Asarlardı Beni , Dar Ağacında Bile Son İstek Sen Olurdun Belli mi , Ölüm Bile Kapatmıyor Sana Olan Kapılarımı ki Çaresizce Ağlıyorum ...
İşte Böyle Birşey Sevmek Ben Gidiyorum !
Umutları Yükledik Derthane Sırtımıza , Kaderlede Küsülür mü Lan Murat Ramak Kaldı Ayrılığa ... Heves ... Heyecan ... Sevgi Hepsi Çok Zor Anlıyorum !
İşte Böyle Birşey Bu Kader Ben Gidiyorum ...
Keşke Diyorum ... Keşke ; Masallarda ki Gibi Olsa Herşey Yazıldığı Gibi Çizebilsek Mutluluğu , Yahut Koşmadan , Yorulmadan Yakalıyabilsek ki Artık Anlıyorum Mecalim Kalmadı Bu Hayat'a Yanıyorum ...
Savurduğum Küllerin Arasından Gidiyorum ...
Kim Üzülür Benim İçin ? Sen mi ? Peki Ama Niye ? Madem Seviyordun Bu Kadar Sormazlar mı Neden Engel Olmadın Diye ?
Ağlama ... Gerçi Sen Beni Dinlemezsin İstediğin Gibi Yap ve Şunu Bilki Gidiyorum ...
Unutmadan Bir Not Daha ; SENİ ÇOOOK SEVİYORUM !

Vesselam ; Murat ÇETİN
#1 - Ocak 04 2008, 16:50:55

çok güzelmiş 
teşekkürler
#2 - Ocak 04 2008, 23:20:24
GİDİYORUM…
ELVEDA…
UNUTTUĞUM BİR ŞEY VARSA SENDE KALSIN…
BEN UNUTMAYACAKLARIMI
İSTER İSTEMEZ YANIMDA GÖTÜRÜYORUM…

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.