Alternatifim Cafe

İşte yeni sezon formaları

Discussion started on Beşiktaş

Beşiktaş Futbol Takımımız'ın 2009-2010 sezonunda giyeceği formaların tanıtımı yapıldı.

Resimler için tıklayınız.

BJK Nevzat Demir Tesislerimiz de, kulüp başkanımız Yıldırım Demirören, yönetim kurulu üyeleri ile teknik heyet ve siyah-beyazlı camiamızdan çok sayıda davetlinin katıldığı defilede, futbolcular ve mankenler, yeni sezon formalarını tanıttı.

Defilede çubuklu, beyaz-önü çizgili ve damalı olmak üzere, Beşiktaş'ın yeni sezonda giyeceği 3 ayrı forma sergilendi.

Gecede, Kartal Yuvası sonbahar-kış kreasyonundan örnekler de sunulurken, futbolcularımız Erhan, Uğur, Fink, Nobre, Ernst, İsmail, Sivok, Yusuf, Serdar Özkan ve Ferrari mankenlik yaptı.

Tanıtımda, yeni transfer Ferrari, sempatik tavırlarıyla dikkati çekerken, defilede siyah-beyazlı takımımızın bu sezon ulaştığı çifte kupanın zaferini simgeleyen ürünler de taraftarların beğenisine sunuldu.

Gecede bir konuşma yapan Beşiktaş Kulübü'nün pazarlama ve Kartal Yuvası'ndan sorumlu yöneticisi Hakan Aksoy, Beşiktaş formasının, ''emeğin, gücün ve alın terinin simgesi'' olduğunu ifade ederek, taraftarlardan, yeni sezon formalarına ilgi göstermelerini istedi.
Kaynak: Anadolu Ajansı
#1 - Temmuz 18 2009, 00:18:05
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Açıkça söylüyorum çubuklu hariç diğerleri hiç güzel değil. (6)
#2 - Temmuz 18 2009, 00:26:32
Menino quem te fez?
Quem te deu tanta guarida,
Quem te mostrou a beleza
De dançar dentro da briga?

Tek kelimeyle iğrenç. Adidas'a ve Beşiktaş'a yakışmadı. Umbro bile süper tasarımlar yapıyordu. Tek çubuklu forma iyi diğerleri fiyasko.
#3 - Temmuz 18 2009, 22:05:16

Yinede okadar kotu degil. En azindan mor gibi takimin renklerine uymayan bir renk secmemisler.
#4 - Ağustos 04 2009, 12:02:52
Yeah, we're fucked!

benim olmalı bunlarrrr
#5 - Ağustos 04 2009, 14:14:32
çσк ѕαнiρLєnмєdєn
çσк αiт σLмαdαn уαşαуαcαкѕın
нєм нєя αn ανυçLαrındαn кαуıρ gι∂єcєкмιş giвi,
нєм dє нєρ ѕєnin кαLαcαкмş giвi нαуαт...

Zeitgeist

O karolar nedir yahu? Kendimi Alice Harikalar Diyarı'nda gibi hissettim.
#6 - Ağustos 04 2009, 14:22:04

walla ben bir fenerli olarak  beyaz formayi begendm ne yalan sölim :)
#7 - Ağustos 04 2009, 15:05:10
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.