Alternatifim Cafe

Beşiktaşlı Cerrah'a Sivasspor forması

Discussion started on Beşiktaş

xX_NightmarE_Xx

Sivasspor Kulübü'nün resmi internet sitesi ''www.sivasspor.org.tr''nin haberine göne, Uygun ve futbolcuların imzaladığı formayı giyen Cerrah, Ali Sami Yen Stadı'nda Galatasaray ile karşılaşacak olan Sivasspor'un şampiyon olması halinde İstanbul caddelerinde tur atacağını ifade etti.

Sivas'ta görev yaptığı süre içerisinde Sivasspor'un başarılı olması için Sivaslılar'la birlikte el ele, gönül gönüle bir çalışma içerisine girdiklerini anlatan Cerrah, Sivas'tan İstanbul Emniyet Müdürlüğü görevine atandıktan bir yıl sonra Sivasspor'un Süper Lig'e ''merhaba'' dediğini anımsatarak, ''Gönülden Sivassporluyum. Geçen sezon kaçırılan şampiyonluğun bu sezon kazanılması en büyük dileğim'' dedi

Cerrah, Sivasspor'un Anadolu'nun yükselen çığlığı olduğunu ve Turkcell Süper Lig'e oynadığı futbolla renk getirdiğini belirtti.

Mutlu sona bir gün kaldığını ifade eden Cerrah, ''Yarın 21.45'te Sivasspor şampiyon olacak, bizler de sporcularımızla birlikte, Yiğidolar'la şampiyonluk turunu atacağız. Yarın akşamı sabırsızlıkla bekliyorum'' dedi

Sivasspor'un İstanbul'daki tüm maçlarına gittiğini, zaman zaman da Sivas'a giderek takıma destek verdiğini ifade eden Cerrah ''Ben gönülden Sivassporluyum. Sivas benim için özel bir şehir. Sivas ve Sivaslı'yı unutmak mümkün değil. Sivas'ı kendi şehrim gibi görüyorum. Sivas ve Sivaslı beni kendi evladı gibi bağrına bastı. Benim şehrim olarak kabullendiğim Sivas'ımın yıldızı, markası Sivasspor'un başarılı olması, şampiyon olması da en büyük isteğimdir'' ifadelerini kullandı.

Üzerinde 'C.Cerrah 58' yazılı, Bülent Uygun ve futbolcuların imzaladığı formayı giyen Cerrah, Sivasspor'un Sivas'ın ekolü, markası, Sivas'ın dışa bakan bir yüzü olduğunu belirterek, ''Sivaslıyım'' diyen herkesin Sivasspor'a sahip çıkmasını istedi.
#1 - Mayıs 30 2009, 04:07:59

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.