Alternatifim Cafe

osmanlı döneminde gerileme dönemi diye bi dönem yoktur ...

Discussion started on Osmanlı Tarihi

vlla bLememm =) dersi işlioz ama laf olsn die :d tarih dersni takan yok .d mesela bnn :D:D
#51 - Şubat 06 2012, 14:56:27

Öyleyse neden takmadığın, bilmediğin konular hakkında burada yorum yapıyorsun güzel kardeşim. : ) Takmadığın tek ders Tarih değil gibi, Türk Dilini de pek takmıyorsun gibi. : )
#52 - Şubat 06 2012, 14:58:51
"Dini ve namusu olanlar kazanamazlar, fakir kalmaya mahkûmdurlar. Böyle kimselerle memleketi zenginleştirmek mümkün değildir. Onun için önce din ve namus telâkkisini kaldırmalıyız. Partiyi, bunu kabul edenlerle kuvvetlendirmeli ve bunları çabuk zengin etmeliyiz. Bu suretle kalkınma kolay ve çabuk olur.."   Kamâl Atatürk

=)=) biraz öle oluyo dersi derste takmamak lazım dimi aamaa öğrencilik bu =) hem aslında seviyorum ama sıkılıyorum desek daha iyi olur :) bu arada sen dedin diye yazımıda düzelttim =)=)
#53 - Şubat 06 2012, 15:01:15

Allah razı olsun. : )
#54 - Şubat 06 2012, 15:49:06
"Dini ve namusu olanlar kazanamazlar, fakir kalmaya mahkûmdurlar. Böyle kimselerle memleketi zenginleştirmek mümkün değildir. Onun için önce din ve namus telâkkisini kaldırmalıyız. Partiyi, bunu kabul edenlerle kuvvetlendirmeli ve bunları çabuk zengin etmeliyiz. Bu suretle kalkınma kolay ve çabuk olur.."   Kamâl Atatürk

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.