Alternatifim Cafe

adidas, Beşiktaş’ın Resmi Sponsoru Oldu

Discussion started on Beşiktaş

Kulübümüz, adidas ile 2009-2010 ve 2010-2011 sezonlarını kapsayan 2 yıllık teknik sponsorluk anlaşmasına imza attı.

Başkanımız Yıldırım Demirören ile adidas Türkiye Genel Müdürü Haluk Özmutlu, yaptıkları yazılı açıklamada, önümüzdeki iki sezon için teknik sponsorluk anlaşması imzaladıklarını belirttiler.

Açıklamada Başkanımız Yıldırım Demirören, “Dünya çapında spora, özellikle futbola yıllardır büyük katkı sağlayan adidas ile yaptığımız teknik sponsorluk anlaşmasını sizlere duyurmaktan büyük memnuniyet duyuyorum. Dünyanın en iyi spor kulüplerine sağladıkları ileri teknik özelliklere sahip ürünleriyle bizleri de destekleyecekleri için Sayın Haluk Özmutlu nezdinde tüm adidas ekibine teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki önümüzdeki sezonda adidas’la birlikte yeni şampiyonluklara imza atacağız. Anlaşmamızın hem Beşiktaş camiasına, hem de adidas’a hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

adidas Türkiye Genel Müdürü Haluk Özmutlu ise, “adidas olarak Türkiye’de ve Avrupa’da önemli başarılara imza atmış köklü bir spor kulübü olan Beşiktaş ile teknik sponsorluk sözleşmesi imzalamanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz.

Beraber çalışacağımız süre içerisinde adidas Türkiye olarak Beşiktaş Jimnastik Kulübü futbolcuları için performanslarını artıracak ürünler sağlayacak olmamızın Beşiktaş ve adidas’ın başarılarını pekiştireceğine inanıyoruz. İmzalanan teknik sponsorluk sözleşmesiyle; iki sezon boyunca Beşiktaş Futbol A takım ve alt yapılarının tüm maç, kamp ve antrenman malzemelerini tedarik edeceğiz.

Anlaşmamızın adidas ve tüm Beşiktaş camiasına hayırlı olmasını diliyor, bu değerli işbirliğinin ortaya çıkmasındaki katkılarından dolayı Sayın Yıldırım Demirören ve emeği geçen Yönetim Kurulu üyeleri ve tüm Beşiktaş ekibine teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

Ayrıca yeni sezon formalarımızın Temmuz ayı sonunda taraftarlarımızın beğenisine sunularak, adidas ve Kartal Yuvası resmi satış noktalarında satılmaya başlanacağı bildirildi.
#1 - Haziran 26 2009, 17:29:21

Bu forma tasarımları gerçek tasarım mı yoksa başkasının tasarımı mı orasını bilmiyorum.
Bi forum sitesinde buldum. Ben sadece bir iki tane beğendim, diğerleri kötü ..

#2 - Haziran 27 2009, 16:02:01

2 si dışında formadan öte çizgi film tasarımına çıkıcak giysi gibi olmuş.
#3 - Haziran 27 2009, 16:29:41
''  Kaybedecek neyin var,ihtimalinden başka...

Sadece bir kaç tanesi güzel geriye kalanları çok kötü değil ama farklılar ne biliyim pek hoş durmuyorlar.
#4 - Haziran 27 2009, 16:31:59
Göründüğü gibi mutlu değildir hiçbir şey.

Kişisel tasarım bunlar. Çoğu eski tip Adidas forma üzerine geçilmiş. Adidas'ın her sene yeni tarz formalar öne sürdüğünü ele alırsak orijinal olmadığını anlarız.
#5 - Haziran 27 2009, 17:30:45

Bunlar karma forma b stylee' nin dediği gibi malum reklamları farklı beko avea cola turka felan.
#6 - Haziran 27 2009, 17:35:36

Evet galiba öyle. Ama bir kaçı fena değil yani (:
#7 - Haziran 27 2009, 20:51:34

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.