Alternatifim Cafe

Aynaların Sırrı

Discussion started on Efsaneler

$cHizoPhreNia*$heqer

Tavsiyen icin saol..  Annem hergun evde dua okuo.. Simdi gitti ayetel kursu okudu.. Ekmek kirintisi flnda yokki en son ben cikiyorum mutfaktan iyice toparliyorum bisi birakmiyorum ortalikta.. Nese ya alistim artik x) takmiyorum sonucta onlarda bir varlik ve ne yapabilirler ki bana? x)
#51 - Ekim 23 2010, 00:04:00

$cHizoPhreNia*$heqer

hehe saol xD bn bsi yapmiormki
#52 - Ekim 24 2010, 20:38:49

Bende inanmıyorum. Eğer bir hareketlenme falan görürsek de kesinlikle ön yargımızdan bilinç altımızdan olur. Gündüz ne görürsek gece de onu görürüz, aynadan doğa dışı varlıklar görmek saçma bence
#53 - Ağustos 30 2011, 12:46:47

ya tamam Kur'an da geçiyo ama neden gece!! gündüz neden göremıyoruz aynada bunlar sadece gece dolasmıyo bence korku salınmak ıcın yazılmıs bısey orda gece ve karanlık kelımelerı ele verıyo hikayeyı...
#54 - Eylül 03 2011, 20:00:50
Yıllanmış Şarap...

onlar hiçbir şekilde gözükmediğini sadece özel insanların küçük şeyleri görebildiğine inanırım
ve onlar sadece gece değil gündüz de bulunurlar
#55 - Ekim 31 2011, 16:40:23

bu konuyu okumadan önce baktığım aynada kendimden başkası yoktu.
ama neyi düşünerek bakıyorsanız onu görebilirsiniz bence..
böyle şeylere inanmadığımızı falan söylesek de aklımıza gelir ve aynaya ister istemez bakamazsınız. bu da inandığımızın göstergesidir.. böyle şeylere inanmıyorum deyip de benden daha çok korkan insanlar gördüm..
#56 - Ekim 31 2011, 21:09:47
Hüsran: Şiddetli bir akıl ağrısı;
Aşk.. O artık bir başka sefere!

Kesinlikle doğrudur.. Bir çok gerilim ve korku filmlerinde ayna tasfirinin kullanılmasının nedeni de budur..
#57 - Mart 03 2013, 18:01:49
If you still care, don't ever let me know !!!..

Saçma.  :sigara
#58 - Mart 09 2013, 01:48:21

Beni bütünde aramayın artık ...
Satırların sözcüklerin arasına sakladım kendimi ...
Kimse bulamasın, daha fazla silemesin diye çabalarım ...

Buket''im :bite

:nohashas ben deniycem umarım. Görürüm daha önce bir kaçkez  farklı yöntemler denedim ama işe yaramadı ve bu konuyla ilgili aynalar diye bir filmde var izleyin bence :okey
#59 - Nisan 20 2013, 14:53:07
Bahtsız aşık

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.