Alternatifim Cafe

En Çekilmez Ağrı Sizce Nedir?

Discussion started on Anketler

Gunes ve Ay

#176 - Ağustos 04 2010, 01:58:22

Her zaman için diş ağrısı ölümdür.
#177 - Ağustos 04 2010, 03:10:26

Köpek ürür,
Kervan yürür.

Zeitgeist

Bel ağrısı da çok kötü lan. 5 dk aynı pozisyonda oturamıyorsun, sürekli oraya buraya dönmek zorunda kalıyorsun. Karın ağrısı(regil ksjdkas) da fenadır. :Ç
#178 - Ağustos 04 2010, 12:16:32

Şu ana kadar hiç dişim ağrımadı,karnım ağrırsa ölürüm. Karın arısı çok fena.
#179 - Ağustos 04 2010, 14:23:38
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

ulan.. regl diyemediğinize karın ağrısı diyosunuz ya sinir oluyorum. sanki regl'im deseniz üzerinize atlıycaz cinsel organı çağrıştırıyo diye. ayıbı mı kalmış bu işin? reklamlarda bangır bangır ped dönüyo. göte ısrarla popo demek gibi bi'şey şu yaptığınız.

aman ne tahrik oluyoruz regl dediğinizde.. aman aman. direk çıkartıp asılasım geliyo. utanıyorum sonra. çünkü bacak aranızda bi organ kanıyo ihihihi.. amma utangacım yeaaa :blush
#180 - Ağustos 07 2010, 02:44:57
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Hevai

Baş ağrısı. Sinüziti olanlar anlar beni. Bazen çıldıracak gibi oluyorsun. Allah'tan migrenim yok. O daha betermiş.
#181 - Ağustos 07 2010, 13:34:57

söyleyemiceğim. kng
#182 - Ağustos 07 2010, 13:38:56
Programmer: CS3-CS4

Boyun ağrısı diyeceğim geliyor.
Tutulmuş mu ne kafa dönmüyor iki gündür.
Şu an onu çektiğim için rn kötüsü o geliyor.
#183 - Ağustos 07 2010, 14:06:29

Güneş yanığı olduğundaki ağrının üstüne tanımam. Hele bir de kabarırsa oh missing. Omuzların mesela,kabardığı zaman kolunu azcık havaya bile kaldıramazsın acısından. Giyinirken sana mutlaka birinin yardım etmesi lazım,askılı ya da straplez giyebilirsin. Erkekler napar bilemicem şimdi,ben kendi yaşadıklarımdan örnek veriyorum. Sırtın da yandıysa hem omuz hem sırt çok güzel bi ikili oluştururlar mesela. Gece uyuyacağın zaman acıdan rahat uyuyamadığım çok oldu. Yatıyorsun sırtın sızlıyor,döneyim diyorsun yastık/çarşaf vs. omzuna deyiyor canın yanıyor hem de yan yatamıyorsun. Çok acılı çook. -_-  Bi de su topluyor sonra,onu hiç anlatmayayım. (6)
#184 - Ağustos 07 2010, 22:15:18
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Proculianus

Güneş yanığı olduğundaki ağrının üstüne tanımam. Hele bir de kabarırsa oh missing. Omuzların mesela,kabardığı zaman kolunu azcık havaya bile kaldıramazsın acısından. Giyinirken sana mutlaka birinin yardım etmesi lazım,askılı ya da straplez giyebilirsin. Erkekler napar bilemicem şimdi,ben kendi yaşadıklarımdan örnek veriyorum. Sırtın da yandıysa hem omuz hem sırt çok güzel bi ikili oluştururlar mesela. Gece uyuyacağın zaman acıdan rahat uyuyamadığım çok oldu. Yatıyorsun sırtın sızlıyor,döneyim diyorsun yastık/çarşaf vs. omzuna deyiyor canın yanıyor hem de yan yatamıyorsun. Çok acılı çook. -_-  Bi de su topluyor sonra,onu hiç anlatmayayım. (6)
Noktasından virgülüne kadar katılıyorum. Bu sene tattım ben kendilerini ve üstüne tanımıyorum artık.
#185 - Ağustos 07 2010, 22:18:50

Noktasından virgülüne kadar katılıyorum. Bu sene tattım ben kendilerini ve üstüne tanımıyorum artık.
Ben hala yaşıyorum o acıyı. Günde zaten 4 hap içiyordum,bir tane daha geldi cilt yenilenmesi için miymiş neymiş doktor verdi. 2 merhem,1 losyon kullanıyorum. Bi daha beyaz tenden vazgeçip bronz tene sahip olmayı asla düşünmem. Düşünürsem gelip dövsünler yani o derece. (6)
#186 - Ağustos 07 2010, 22:22:04
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Diş diş. Fena çok fena. Ah yirmiliklerim çıkın artık nolur, bittim.
#187 - Ağustos 08 2010, 02:02:01
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

Karın ağrısı bence.
#188 - Ağustos 10 2010, 21:35:00
''denize düşmüşüm,yılan da ben olmuşum.
kurtuluş iksirlerini yanlış kazana dökmüşüm.
sen bişey yapmamışsın ki elmayı parlatıp,
ben ısırmışım yine ben,yine ben ölmüşüm..''

Ben farklı bir yerden bakıyorum olaya ve 'KEMİK AĞRISI' diyorum.
#189 - Eylül 20 2010, 16:34:30
Binlerce kez baktım aynaya. Her seferinde farklıydı gördüğüm bakışlar. Sanki her geçen gün biraz daha yorgun, yıpranmış.

diş abi ya. meletiyor insanı adeta.
#190 - Eylül 23 2010, 22:21:45
Programmer: CS3-CS4

Kulak ağırısı.
#191 - Temmuz 26 2011, 19:37:12

2010  القدر♥ موسى

Seviyorum

Baş ve yüz ağrıları...  :yanlis

Öyle şiddetli eşiklerde ağrı tipler vardır ki (Baş ve yüz bölgesi ağrılarına) bu sebeple intihar eden hastalar vardır..   :sigara
#192 - Aralık 28 2012, 21:59:27
If you still care, don't ever let me know !!!..

Diğer: Böbrek ağrısı   :pes
#193 - Ocak 23 2013, 14:20:30

Beni bütünde aramayın artık ...
Satırların sözcüklerin arasına sakladım kendimi ...
Kimse bulamasın, daha fazla silemesin diye çabalarım ...

Buket''im :bite

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.