Alternatifim Cafe

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ !!!

Discussion started on Üniversiteler

İstanbul Ünili yokmu yaaa  :)

Fakülteler
İstanbul Tıp Fakültesi
Hukuk Fakültesi
Edebiyat Fakültesi
Fen Fakültesi
İktisat Fakültesi
Orman Fakültesi
Eczacılık Fakültesi
Diş Hekimliği Fakültesi
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
İşletme Fakültesi
Siyasal Bilgiler Fakültesi
Veteriner Fakültesi
Mühendislik Fakültesi
Su Ürünleri Fakültesi
İletişim Fakültesi
İlahiyat Fakültesi
Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi
 Yüksekokullar
Adalet Meslek YO
Bakırköy Sağlık YO
Beden Eğitimi ve Spor YO
Florence Nightingale Hemşirelik YO
Devlet Konservatuarı
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon YO
Ormancılık Meslek YO
Sağlık Hizmetleri Meslek YO
Sapanca Su Ürünleri Meslek YO
Sosyal Bilimler Meslek YO
Teknik Bilimler Meslek YO
Ulaştırma ve Lojistik YO
Veteriner Fakültesi Meslek YO
Bölümler
Beden Eğitimi ve Spor Bölümü
Enformatik Bölümü
Güzel Sanatlar Bölümü
Türk Dili Bölümü
Yabancı Diller Bölümü
Enstitüler
Adli Tıp Enstitüsü
Akciğer Hastalıkları ve Tüberküloz E.
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi E.
Çocuk Sağlığı Enstitüsü
Deneysel Tıp Araştırma Enstitüsü
Deniz Bilimleri ve İşletmeciliği E.
Fen Bilimleri Enstitüsü
İşletme İktisadı Enstitüsü
Kardiyoloji Enstitüsü
Nörolojik Bilimler Enstitüsü
Onkoloji Enstitüsü
Sağlık Bilimleri Enstitüsü
Sosyal Bilimler Enstitüsü
Türkiyat Araştırmaları Enstitüsü
#1 - Haziran 25 2006, 14:00:17
« Son Düzenleme: Haziran 25 2006, 22:09:03 Gönderen: CrAzY_OsSiE »

yaaa ben chok istiom orayı hukuk bölümünü inş kazanırım :ask
#2 - Haziran 29 2006, 16:18:29
ARsız yalanların kaldı umutlarım akmas gözYASLArm bnDAN SONRA SEVMEM bn bir DAHA kanmam yalanlara deer mi GÖZYAslarma???  :(

-------------B!R $€Yt@NI M€{€q  $@NDIM.....-------

İnşallah  ;)
#3 - Haziran 29 2006, 18:43:18

tBMYO mezunuyummmmm AvcıLArrrrr :D:D:D:D:D:D mükemmel bi kampüstü biLgi isteyenLere her türlü yardım yapabilirim :)
#4 - Temmuz 03 2006, 23:50:31
DÜNYAYI YENENLERİN YENİLDİĞİ YER
ÇANAKKALE

Hangi bölüm mezunusun bende bu sene mezun oldum  :oley
#5 - Temmuz 06 2006, 23:39:11

kontrol sistemleri teknolojisi (end. otomasyon) mezunuyum ama 2 yıl önce mesun oLdum :D
#6 - Temmuz 07 2006, 00:08:35
ÇANAKKALE

Bende biyomedikal cihaz teknolojisi bölümünden bu sene mezun oldum ...
#7 - Temmuz 07 2006, 03:32:20

benim Gökhan die bi arkım vardı oda o bölümü bitirmişti r Leri de söLiemes hani :D:D:D:D
#8 - Temmuz 08 2006, 18:16:17
ÇANAKKALE

benim Gökhan die bi arkım vardı oda o bölümü bitirmişti r Leri de söLiemes hani :D:D:D:D

soyadı nee ?
#9 - Temmuz 08 2006, 18:46:31

soyadı nee ?
güLer di sanırım Liseden arktı ama alla güLer sanırım evt evet güLer sefakoyde oturuo :D :muhah
#10 - Temmuz 08 2006, 21:00:24
ÇANAKKALE

soyadı nee ?
güLer di sanırım Liseden arktı ama alla güLer sanırım evt evet güLer sefakoyde oturuo :D :muhah

gökhan gül diye bi ark wardı güler tanımıorm...
#11 - Temmuz 08 2006, 21:14:08

ahh ahhh.....en büyük hayalim istabul üniwersitesi veteriner fakültesi mezunu olmak....!!!!!!!!  :çiçek
#12 - Temmuz 09 2006, 10:26:38

ѕσηυηα кα∂αя şєвηєм ƒєяαннннн..!!!

inş sadece istemekle olmuyoda isteyipte çalışırsan neden olmasın :))
#13 - Temmuz 09 2006, 16:40:52

inş sadece istemekle olmuyoda isteyipte çalışırsan neden olmasın :))

nan sus bakim kaç dersten kaldın sen :D
#14 - Temmuz 09 2006, 16:42:17
"Aşığım sana"cümlesinin sonunda ki 'a' harfi sessizce terk etti seni.. Bunun farkına var sevgili; sen hala " aşığım san" beni...

kadriijimm ben kendi adıma konuşmadım  ;) arkadaşa dua ettim sus bakim napcaklar benm kaç dersten kaldığımı :)) alttan işte askerlik için bıraktık 3. dönemden analog 2 war başka yok işte bide 4. dönem için bikaç büt war girdim 2 tane daha büt war al oldumu  :yaril

en fazla 1+2 :))
#15 - Temmuz 09 2006, 16:48:58

kadriijimm ben kendi adıma konuşmadım  ;) arkadaşa dua ettim sus bakim napcaklar benm kaç dersten kaldığımı :)) alttan işte askerlik için bıraktık 3. dönemden analog 2 war başka yok işte bide 4. dönem için bikaç büt war girdim 2 tane daha büt war al oldumu  :yaril

en fazla 1+2 :))

puhahaaahah ben tek derse kaldım... analog 2 :D ama veriyopm  ve mezunum canm kardeşim... ahh be ne günlerdii... demi yaaa ama btti..
#16 - Temmuz 09 2006, 16:50:10
"Aşığım sana"cümlesinin sonunda ki 'a' harfi sessizce terk etti seni.. Bunun farkına var sevgili; sen hala " aşığım san" beni...

ooo tek ders ten verion hee  helal  beaa [bende analog 2 yi alttan vercem] hayırlı olsun...hayatta başarılarr...wala ne günlerdi yaw ama bidahaki derbide iddaya girioz ok unutma :))

bittii :agla
#17 - Temmuz 09 2006, 16:55:54

ooo tek ders ten verion hee  helal  beaa [bende analog 2 yi alttan vercem] hayırlı olsun...hayatta başarılarr...wala ne günlerdi yaw ama bidahaki derbide iddaya girioz ok unutma :))

bittii :agla

puhahaahah bi dahaki dönem okulda olamıcam :D neyse ya ben avcılar kmpüsümü çok özlicem ya :D
#18 - Temmuz 09 2006, 16:56:52

özledikçe uğrarız artık :)) ben zaten bidahaki dönem vize final  gidecem   :urfa
#19 - Temmuz 09 2006, 17:00:52

özledikçe uğrarız artık :)) ben zaten bidahaki dönem vize final  gidecem   :urfa

:muhah eheuheu okul çok meraklıydı zaten sana :D nolur git :D wala cevriye hocamın yanına gidicem  (6)
#20 - Temmuz 09 2006, 17:02:27

yaw meraklı tabii olmasa beni bırakırdı dersten kalmazdım.... kioptum cevriye hoca beni görünce zaten gelmiyosun diye fırça atıyo  (6)
#21 - Temmuz 09 2006, 17:08:34

yaw meraklı tabii olmasa beni bırakırdı dersten kalmazdım.... kioptum cevriye hoca beni görünce zaten gelmiyosun diye fırça atıyo  (6)
ahhh be bende az fırçasını yemedim...derse hep geç giriyodum...bikreesşnde kapıda durup " nie hep derse geç geliyosun dedi"... bende "hocam ben zaten çalışıyorum" dedim... bişi demedi :D özlieyeceğim gerçekten ya okulum gibisi yoktu... bartuğ ile okuldan kaçıp evlere giderdik... ne manyaklık ya :muhah
#22 - Temmuz 09 2006, 17:10:55

ii senden slm söliyim hocamızaa yarın büt war benm  (6)
#23 - Temmuz 09 2006, 17:15:15

ii senden slm söliyim hocamızaa yarın büt war benm  (6)

olm tek ders sınavınıda ören be bizahmet ne zaman nası gircem yaww ?
#24 - Temmuz 09 2006, 17:15:50

hee sen gircen daha sınawa tamm ya öğrenirizz benm bildğim bütlerden 1 hafta sonra zaten bütler bu hafta bitiyo...
#25 - Temmuz 09 2006, 17:22:04

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.