Alternatifim Cafe

dilinde diş olan adam

Discussion started on Garip Olaylar

Konya'da, yaklaşık 1 yıl önce dilinin üzerinde oluşan kabarcıklar nedeniyle doktora giden ve dilinin üzerinde diş olduğunu öğrenen Mustafa Bulut, ilk günlerde kendisinin de şaşırdığını ama zamanla alıştığını söyledi.

Mersin'in Tarsus İlçesi'nde doğup büyüyen, 1 yıldır Konya'da bir kantinde çalışarak tek başına hayatını sürdürmeye çalışan 39 yaşındaki Mustafa Bulut, 2005 yılının Haziran ayında dilinde kabarcıklar ve kanamaların olması üzerine doktora gittiğini belirtti. Bulut, "Doktorlar gargara verdi ve 1 ay sonra tekrar kontrole gelmemi istedi. Gargara kullandıktan sonra tekrar doktora gittim ve onlar dilimin üzerini incelediklerinde şaşırdı. Ben de dilimin üzerinde diş olduğunu o gün anladım. Çevremdekiler dilimdeki dişten dolayı hayretle karşıladı, bazı doktorlar ise dişi almak istedi. Ben de ilk zamanlar şaşırdım şok oldum. Sonra düşümdüm ve araştırdım dünyada dil üzerinde operasyon yapılmadığı için sıcak bakmadım. Dilimdeki dişi hiçbir zaman aldırmayacağım, kendisi de ne zaman düşer bilemiyorum" dedi.

Çevresinin ilk zamanlar dilinin üzerindeki dişin maneviyatına önem vermeye başladığını kaydeden Bulut, "Ben de kendim bir internet sitesi açtım. Burada dilimin üzerindeki dişi gören Türkiye'den ve yurtdışından insanlar tebrik etti. Şu anda dişimden memnunum ve böyle kalmasını istiyorum, en iyi şekilde bakımını yapıyorum" şeklinde konuştu.

Dilindeki dişinin sağlık durumu için diş hekimi Sabri Pişkin'e giden Mustafa Bulut, burada muayene oldu. Diş hekimi Sabri Pişkin, Bulut'un dilindeki dişi gördükten sonra hayatında ilk defa böyle enteresan bir olayla karşılaştığını ve şok olduğunu anlatarak, "Ben Konya'da 25 yıl dispanserde, 10 yıldır da kendi muayenehanemde çalışıyorum. Her yıl 8 ile 10 bin arasında diş çekiyordum, buna benzer bir olayla hiç karşılaşmadım. Tıp literatüründe ilk defa yaşanmış bir olay diyebilirim. Dünyanın bu olaya ilgi göstermesini umut ediyorum. Hastamın dilinin sağ kökünde 8 numara 20 yaşa benzeyen diş olduğunu gördüm. Sanki yapışık, ama değil. Zor çıkacak bir diş gibi duruyor. Benim tahminin bu diş, dişlerin çıkma esnasında bir anomalin neticesinde meydana gelmiştir" diye konuştu.

waLa bana garip geLdi baya...ayrıca üzüldüm adam için....gerçii o haLinden memnun amaa ...   :öff
#1 - Haziran 19 2006, 19:43:12
İmzanız kural dışı

Gunes ve Ay

Ben de istemezdim öyle birşey... :öff
Olumsuz etkilerdi beni :öff
#2 - Haziran 19 2006, 22:30:30

Görmeden inanmam walla görmem lazım   :hımm
#3 - Temmuz 11 2008, 20:16:30

sürmeli çocuk

evet resim olsa iyi olurdu :p
#4 - Temmuz 13 2008, 14:29:46

ilginç  :S
#5 - Temmuz 13 2008, 14:42:07
lan yüzüme bakma malca konuşmuyorum arapça

:hönk
#7 - Temmuz 14 2008, 23:11:43
....Unuturum diyorsun.Unutabilecekmisin...?
.......Ben senden bir parçayım
Atabilecekmisin...?
........Hadi kopart parmagınıKıyabilecekmisin...?
..........Ben senin kestigin parmağından Akacak kan değil....!!!
.........Geriye kalan acıyım....
Dayanabilecekmisin...?

sürmeli çocuk

dilin kemiği yok ama,dilin dişi var :D

tuhaf tabi  Allah yardımcısı ola
#8 - Temmuz 14 2008, 23:33:21

dilin kemiği yok ama,dilin dişi var :D

tuhaf tabi  Allah yardımcısı ola

bu çekilmezde yaa :Ç
-te allaım düşündügüm şeye bak :ohmygod-

kötü .. Allah kimseye vermesin .. =(
#9 - Temmuz 29 2008, 23:33:52

_EnsR_

Bi yerde iyi .. Adam meşhur oldu (6)
#10 - Temmuz 30 2008, 00:17:13

:D
#11 - Aralık 28 2008, 17:35:26
                                                      Sєωqiчi чαLαη єdєηLєяє SαhTє SєωqiLєяє pαчdσS..!
                                                                    ßiя чαzαя dємiş чα
                                                              "Sєη qiT αşк ßαηα кαLSıη .."
                                                                      ßєηdє diчσяuм кi
                                                        !.. Sєη qiT αмα кσLpα αŞкıη Sєηdє кαLSıη ..! 

Çok tuhaf cidden  :o
#12 - Şubat 05 2009, 19:26:50
Yeah, we're fucked!

çok tuhaf Allah kimsenin başına vermesin vermiş ama başka kimsenin vermesin !
#13 - Şubat 10 2009, 16:40:30
Boğulmak değil korkum inan nefes alamamak
Rüyayı gerçek etmenin kolayı uyumak
Bir şeyi çok isteyip de hiçbir zaman alamamak
Hayat çocukken oynadığım kırık bir oyuncak

Nasıl rahat ediyordur acaba? Ben olsam çektiririm :Ç
#14 - Şubat 10 2009, 18:06:19
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

#15 - Mart 06 2009, 15:13:05
hyat sna tekme atsada,çelme taksada dimdik yürüyenlerden biri olmalısın...

Alay etmeyin sizin de bi yerlerinizden teratom denen ek yapılar çıkabilir.
Mesela ben bi kadının rahminde görmüştüm. Kıl ve diş vardı :Ç
#16 - Şubat 23 2012, 00:28:55
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Oooo bu ne ki benim kafamda göz var hem de 2 tane. asdjhfjaghjasdfh
#17 - Mart 02 2012, 17:10:44

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.