Alternatifim Cafe

One Direction

Discussion started on Yabancı Sanatçılar- Gruplar

One Direction, biri İrlandalı, 5 kişiden oluşan İngiliz bir grup. Grup Niall Horan,Louis Tomlinson, Zayn Malik, Harry Styles ve Liam Payne den oluşmakta. İngilteredeki x-factor yarışmasına tek olarak katılan bu gençler erkekler kategorisinde elenince konuk jüri Nicole Scherzinger önerisiyle biraraya getirilerek x-factorun grup kategorisinde yarışmaya devam ettiler ve yarışmayı 3. olarak bitirdiler. İlk albümleri One Thing. İlk singleları What Makes You Beautiful yayınlandıktan sonra İngiltere müzik listelerinde 1.sıraya yükselmiştir. Dünyaca ünlenen ve milyonlarca hayrana sahip olan grup şimdi 2. albüm için çalışıyorlar. :okey
 Niall Horan 13 eylül 1993 doğumlu İrlandalı, Justin bieberı çok seviyor, Demi Lovatoya hayran. Yemek yemeyi çok seviyor.
 Louis Tomlinson 24 aralık 1991 doğumlu. Küçükken bir kaç dizide rol almış, havuçlara özel ilgisi var, grubun eğlencelisi.
 Zayn Malik 12 ocak 1993 doğumlu. Gruptaki tek müslüman, şarkılarda en zor notaları söyleyen kişi ve aynaları çok seviyor.
 Harry Styles 1 şubat 1994 doğumlu. Eskiden white escimo grubunda solistlik yapmış, Coldplay ve Kings Of Leon hayranı. Grubun en çapkını.
 Liam Payne 29 ağustos 1993 doğumlu. Tek böbreği çalışmadığından çocukluğunu hastenelerde geçirmiş.Ama artık iki böbreği de çalışıyor. Yarışmaya ilk katıldığında 14 yaşında olduğu için elenmişti. Grubu koruyup kolladığı için grupta ki ismi -Babacık-  :))
#1 - Ağustos 31 2012, 17:40:48
« Son Düzenleme: Eylül 22 2012, 00:30:26 Gönderen: tubaaa »

Niall ne tatlısın yaa=D
#2 - Eylül 01 2012, 11:04:27

Nayıllllllllllllllımmmmmmmmmmmmm  :ask  :4
#3 - Eylül 01 2012, 11:16:27
Durdurmak imkansız bi hal alıyor gidişinle,
Gülerdin ya seni inan ki çok seviyorum gibisinden.

Yeni singleları Live While We re Young çevirisini siteye ekledim arkadaşlar :okey
#4 - Eylül 21 2012, 12:56:31

Hepiniz benim bebehlerimsiniz :D Harrryyyy ♥
#5 - Ekim 12 2012, 15:21:02
!:D!:/!

muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha
Keşke türkiyeye gelseler :(
#6 - Ekim 12 2012, 15:21:35
!:D!:/!

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.