Alternatifim Cafe

Quaresma İstanbul’da

Discussion started on Beşiktaş

Dünyaca ünlü futbolcumuz Ricardo Quaresma, İstanbul’a indi. Querasma'yı havalimanında büyük bir coşkuyla karşılayan taraftarlarımız, yıldız futbolcumuza büyük sevgi gösterilerinde bulundu...

Atatürk Havalimanı bugün sabah saatlerinden itibaren Querasma coşkusunu yaşadı... Sabahın erken saatlerinden itibaren alana gelerek yıldız futbolcumuzu beklemeye başlayan taraftarlarımız, saat 16.00'dan sonra Querasma'nın dış hatlar kapısından çıkmasıyla adeta Yeşilköy'ü salladı...

Başkanımız Yıldırım Demirören, Futbol Komitesi Başkanımız Serdal Adalı ve Futbol Komitesi Üyemiz Cengiz Zülfikaroğlu ile Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’ne inen Quaresma’yı yüzlerce taraftarımız tezahüratlarla karşıladı. Portekizli yıldız futbolcumuz, yaşanan izdihamdan dolayı kendisini bekleyen araca güçlükle binebildi. Aracın üzerinden taraftarlarımızı selamlayan dünyaca ünlü futbolcumuz, kendisine gösterilen bu büyük ilgiden dolayı çok memnun oldu...

Havalimanının ardından dinlenmek için otele geçen Quaresma, yarın (19 Haziran) saat 08.30’da Maslak Acıbadem Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçecek.

#1 - Haziran 19 2010, 00:46:24
''  Kaybedecek neyin var,ihtimalinden başka...

görmek istediğimiz yüzlerden birisi. bu sene lig hayli kızışacak. diyorum.
hayırlı olsun.
#2 - Haziran 19 2010, 09:58:10
Programmer: CS3-CS4

kombine alınır,o forma giyilir...
#3 - Haziran 20 2010, 00:16:01

iyi transfer.

küarezm ya da guaresma şeklinde okuyanlara yardım edeyim. isminin okunuşu ''kerejma'' ya da ona en yakın bi'şeyler.
#4 - Haziran 20 2010, 00:27:42
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

ses var götürüntü yok,

bizim köylü,
transfer konu
yorumlayacagın konu da ,Quaresma

Moda ve bayan başlıkları kişisel bölümde,

//forum.alternatifim.com/index.php?topic=172015.0

#5 - Haziran 20 2010, 00:48:23

tellerine biraz balalayka sür,akabinde russian imajında,lolipop şekerli eheh ,heh diye gülmüş 1 imzalı fotoğrafını bak fotoğrafını istiyorum.herkese bu kıyağı yapmam.
#6 - Haziran 20 2010, 01:03:17

quaresma çok yetenekli bir oyuncu bu gerçek ama türkiye ye uyum sağlarmı bunu bilemiyorum..binlerce taraftarın quaresma yı krallar gibi karşılamasını yanlış buluyorum, bu sadece qua için değil bütün yabancı futbolcular için geçerlidir, yanlıs bir harekettir..adam geliyor kendi krallar gibi karşılanıyor ve adam diyor ki benim burda ölüm top oynasa iş yapar diyor ve adam gibi top oynamıyor..bunun örneklerini geçtiğimiz seneler de çok gördük..lincoln den daha sorunlu bir adam bu geçmişinde takip edenler bilir.. ama ligimiz açısından iyi bir transferdir..ligimizin kalitesini arttıran topçulardan biri ama inşallah dikiş tutturur ve sorunlarından çok futbolundan bahsettirir..altıncı aydan sonra kaçarsa da kimse şaşırmasın..
#7 - Haziran 20 2010, 11:11:57
He-man in abisi Çetin.

stoch için böyle yorumlar yapmıyorsun ama eray'ım. lütfen bir futbol yorumcusu gibi ol rica ediyorum. (6)
#8 - Haziran 20 2010, 11:37:03
Programmer: CS3-CS4

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.