Alternatifim Cafe

Infected Mushroom

Discussion started on Yabancı Sanatçılar - Gruplar

Infected Mushroom (אינפקטד מאשרום) İsrailli bir psychedelic trance ikilisidir. Erez Eizen (I.Zen olarak da bilinir) ve Amit Duvdevani (Duvdev) tarafından Hayfa kentinde kurulan grup uluslararası üne kavuştu.

Erez Aizen
Erez Aizen (d. 7 Eylül 1980) 4yaşında org çalmaya başladı ve 8 yaşında Hayfa Konservatuvarında piyano eğitimi görmeye başladı. 11 yaşında bilgisayarda müzik denemelerine başladı. 18 yaşında DJ Jörg ve diğer önemli psytrance sanatçılarıyla çalışmıştı ve 3 albüm ve çok sayıda şarkı yayınlamıştı.(bkz: Shidapu and Shiva Shidapu)

Amit Duvdevani
Amit Duvdevani (d. 7 Kasım 1974) benzer bir müziksel geçmişi oldu. 7 yaşında piyano çalmaya başladı ve 9 yıl çaldı, sonra müzik tercihi heavy metal ve punk rock a kaydı. Amit klavye çaldı ve Enzyme isimli Hayfalı bir rock grubunun çoğu şarkısını kendi yazıyordu. Amit ilk trance partisine 1991'de katıldı, bir hafta sonra Israil ordusuna katıldı. Bu deneyimin hayatını değiştirdiğini söyledi ve o zamandan beri tek düşündüğü trance müziği oldu. Ordudan sonra bir yıl Goa, Hindistanda kaldı ve daha sonra kendi müzik yapmaya karar verdi. Shidapu grubunun bir üyesiyle 4 şarkı yaptı ancak şarkılar hiç yayınlanmadı.

Albümler
The Gathering (1999)
Classical Mushroom (2000)
B.P. Empire (2001)
Converting Vegetarians (2003)
IM the Supervisor (2004)
Vicious Delicious (2007)
Legend of the Black Shawarma (2009)

EP'ler
Intelligate EP (1999)
Bust a Move EP (2001)
Classical Mushroom EP (2001)
B.P. Empire EP (2001)
Birthday EP (feat. Berry Sakharof) (2002)
Deeply Disturbed EP (2003)
The Other Side EP (2003)
Cities of the Future EP (2004)
Stretched (2005)
Becoming Insane (2007)
#1 - Şubat 27 2010, 21:34:17

imageshuck'ta sorun olduğundan öyle yükledim fotoğrafı.

evet bu aralar ne dinlediğim cidden meçhul. ne gelirse, ne bulursam dinliyorum. infected mushroom da adeta bir şeyler alınmış gibi moda sokuyor dinleyeni. hayır, bir şey almadım. ama dinlediğinizde nasıl olduğunu, o insanların nasıl coştuğunu anlayabilrsiniz. işte bu, diyebilirsiniz. becoming insane ile bir doz almaya başlayın, ne biliyim. yapın bir şeyler. enerji depoluyor.
#2 - Şubat 27 2010, 21:37:50

imageshuck'ta sorun olduğundan öyle yükledim fotoğrafı.

evet bu aralar ne dinlediğim cidden meçhul. ne gelirse, ne bulursam dinliyorum. infected mushroom da adeta bir şeyler alınmış gibi moda sokuyor dinleyeni. hayır, bir şey almadım. ama dinlediğinizde nasıl olduğunu, o insanların nasıl coştuğunu anlayabilrsiniz. işte bu, diyebilirsiniz. becoming insane ile bir doz almaya başlayın, ne biliyim. yapın bir şeyler. enerji depoluyor.

birşeyler karalayayım dedim, eleman ne düşünüyorsam yazmış
aynen

#3 - Şubat 28 2010, 17:50:50

eleman:/
#4 - Mart 01 2010, 15:15:52

The information packet voice for knowledge was very good.
#5 - Eylül 08 2015, 08:05:12

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.