Alternatifim Cafe

En güzel kadın benim eşim

Discussion started on Magazin

Anti-tiKKy

Katıldığı TV programında "Türkiye'nin en güzel kadını eşim Feraye'dir" diyen Kaya Çilingiroğlu, eski eşi Hülya Avşar ile ilgili sorulara ise sinirlendi

Star TV'de yayınlanan 'Aramızda Kalmasın' programına konuk olan Kaya Çilingiroğlu, yine bir polemiğe imza attı. Yayında 'Türkiye'nin en güzel kadını kim?' sorusuna Çilingiroğlu, "Eşim Feraye" diyen cevap verince; sunucu Bircan Silan "Torpil mi var?" diye sordu. "Karım olarak seçtiğime göre öyle" yanıtını veren Çilingiroğlu, sözlerine şöyle devam etti: "O benim karım ve çocuklarımın annesi. İyi bir beraberliğimiz var. Onun hakkında böyle bir şey söylemeyeceğim de kimin hakkında söyleyeceğim?"

SAYGISIZLIK ETMEM
Silan'ın, eski eşi Hülya Avşar'a şimdiki eşi Feraye Tanyolaç'a söylediği gibi güzel sözler sarfetmediği iddiaları üzerine ise Çilingiroğlu sinirlendi ve sert çıktı: "Hülya Avşar ile ilgili sorulara yanıt vermeyeceğim, bu bir! İkincisi, Hülya Avşar ile ilgili bugüne kadar neler konuştuğumu, neler söylediğimi iyi araştırmamışsınız. Araştırırsanız, boşandıktan sonra bile onu ne kadar yücelttiğimi görürsünüz. Ayrıca geçmişte yaşadığım hiçbir ilişkiye saygısızlık etmem!" Çilingiroğlu, Avşar konusuna bu şekilde noktayı koyduktan sonra; Avşar'ın bir süre önce hayatını kaybeden annesi Emral Avşar'ın hastalığı nedeniyle kendisini suçladığı haberlerinin gündeme getirilmesine de tepki verdi. Çilingiroğlu şunları söyledi:

ONU SEVDİM

"Bunları temcit pilavı gibi önüme koyuyorsunuz. O dönemi konuşmak istemiyorum. Olabilir. Allah rahmet eylesin, Emral Hanım'ı çok da severdim. Her anne gibi o da kızının mutluluğunu istedi. Bu yüzden onun ufak tefek sözlerine hiç alınmadım." (Televizyon Gazetesi)
#1 - Ağustos 02 2009, 13:06:20

Ahh ahh böyle bi cümleyi kuracak adam olacak mı acaba?

Hadi hadi sen de biliyorsun ki nicole kidman, monica belluci hatta hülya avşar bile senin hatundan daha güzel.

Medyaya oynama kaya!
#2 - Mart 26 2012, 00:46:47
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.