Alternatifim Cafe

raskolnikov

Discussion started on Alternatif Üyeler

Ve tezkere günü geldi çattı. Ah be zaman.
#76 - Kasım 18 2010, 01:06:19
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

Nihayet.
Neydi canım o öyle alttan bot üstten kep ortadan palaska, bir sıkı markaj, bir bırakta git diyen baskı.
Hani görevse görev, söz konusu vatansa gerisi teferruatsa, ordu ünye fatsa tırıst .. Aman her nane kökü bitki özüyse, ennihayetin de bitti, omzumdan büyük bir yük kalktı. Mümkünse bir daha öyle hayt borcu höyt borcu diye vaktimizden vakit ömrümüzden ömür yontmasınlar.
Sözde kutsal methiyelerini dizdikleri muhabbet, dışarıda karnının doyurmaya haiz vasıfları olmayan tiplerin sırtını rahatça yaslayıp, karnını afiyetle doyurdukları yer olurken, onların bu su aygırı modunda ki sindirim işlemlerini gerçekleştirmelerin de, on beş ay boyunca, seve seve olmasa da, elimden geldiğinceden ziyade şartların dayattığı çerçeveler dahilinde, yardakçıları olma ayak işlerine bakma pozisyonuna indirgendiğim bu 'vatan borcu' adlı skeçi ama başarıyla - neye göre kime göre başarıysa- ama vasat bir halde bitirmiş olmaktan gurur değil mutluluk duyuyorum.
Ve yayında-yapımda emeği geçen tüm fertlere teşekkürler, hergünümde benimle beraber olan üstteki bu meleğe de kucak dolusu - olmadı - kamyon dolusu sevgiler.
#77 - Kasım 20 2010, 00:52:11

evettt mıstavaa;
bu arkadas iyidir hoştur severim kendisini futbola bakış açımız aynı sanırsam :öff
ondan sonracıma işte dürüst bi arkadaştır aklıma bişey gelmedi yahu  :ohmygod
sonuç: severim kendisini..  :ask
#78 - Şubat 26 2011, 14:55:22
..Kuzu*M ♥ / ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ ♫ ♪

Forumda bana ilk mesaj atan kişidir kendisi.

Sağolsun,varolsun.  :Ç
#79 - Şubat 26 2011, 16:19:55

Bana da forumda ilk mesaj atan kişi ;p

Mustaf iyidir , temiz yüreklidir . İyi ki vardır.
#80 - Şubat 16 2012, 22:40:40
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Sanırım hayatımda ne olursa olsun ne kadar zaman geçerse geçsin bu adam hep olduğu yerinde olacak.
#81 - Mart 01 2012, 00:35:10
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

Dostoyevskiye özenen, bir türk. Ve avatara dikkatli bakın
#82 - Mart 19 2012, 21:22:13

Saçlarımı filan dosteyevski gibi tarıyorum zaten, montunun aynısından da buldum onu giyiyorum hep.
#83 - Mart 20 2012, 19:43:51

Özlüyorum.
#84 - Mart 20 2012, 21:17:39
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.