Alternatifim Cafe

Bir kızın aşık olduğu nasıl anlaşılır?

Discussion started on Aşk - Meşk

ben bir erkek olarak bunu hep merak etmişimdir.Yani kızlar aşık oldukları zaman nasıl gösterirler aşklarını..
#1 - Kasım 18 2007, 11:19:21

sürekli sana bakarr
#2 - Ekim 02 2008, 20:16:31
http://RüzgaRı TeninDe HissetMeDikTeN SonRa,KAnatLaRIn HiçbiR öNemİ YOk...

gözünü senden ayırmaz, diyelim ki aynı ortamdasınız ve konuşan sen değilsen bile sürekli senin ne yaptığnı falan izler, dinlediğin müzikleri dinlemeye başlar, abuk sabuk da olsa senle bi şekilde konuşmaya çalışır, seninle konuşurken utanır, eğer kızla aynı okuldaysan tenefüslerde her yerde karşına çıkabilir, yanından geçerken arkadaşları gülme krizine girer, mm aklıma gelmiyo başka ..=)
#3 - Ekim 02 2008, 21:11:38
Beynimde dans eden hatıraların bacağını nasıl kırabilirim?..

derste hep sana bakar,senin bulunduğun her yerde her ortamda bulunmaya çalışır,sana güzel görünmek için elinden geleni yapar,seninle ders hakkında bile olsa konuşmaya çalışır,başka kızlara baktıında gider ve onları uyarır,bi ihtiyacın varmı diye sorar,etrafında pervane olur,msnne takma ad ekler ve seni aşkım olarak kaydeder ama sen ona hiç yüz vermessin erkek deilmisiniz hepiniz aynısınız   :ohmygod :hii? X(
#4 - Ekim 02 2008, 21:56:59

kişiden kişiye değişir bence :Ç kimi sürekli bakar kimi konuşmak için peşinde koşar vs vs.
#5 - Ekim 02 2008, 23:06:34

ilgi duyguğu kişiye olan ilgisini gayet açık bi şekilde gösterir.
bence.
#6 - Ekim 02 2008, 23:16:43
İmza kural dışı.

Kız aşık oldurur daha sonra beğenirse kendide aşık olur. :p
#7 - Ekim 02 2008, 23:21:21

sehır efsanelerıne  gore kısların sacıyla oynaması
#8 - Ekim 02 2008, 23:22:31

Yok artık,mendil düşürme ve göz devirmeleri eksik kalmış.
#9 - Ekim 02 2008, 23:28:19

ya nasıı desemm süreklii aşık olduğuu kişiyee bakarr hepp onunlaa konuşmaya çalışırr aynı sınıftalarsa aşkını itiraf edemesse gider sınıftaki sırasına seni seviyorumm yazarr ve bir erkek olarak sefdiği kişi bunu yazanın kim olduğunu merak eder kendisini seven kişiyi araştırır mutlaka. benim fikrimm artıı sevdiği kişi ona meraba yada günaydın gibi laflar etse utancından belki heyacanından kızarır bozarır. yaa bölee iştee vee nerde çokk süslüü ve 'saçımm nasıll kıyafetimm naslıl ya sanki şurası bi  tuhaf duruyoo' diyennn kız görürsennniz bilinlki o kız birine mutlaka aşık olmuştur ve kendiinii güzellleştirmeye çalışırr çirkin olsa bile ee başka arkadaşlarıı o kızınn aşık olduğuu kşiyi görüncee kıkır kıkır gülerler bi o erkeğe bi de kıza bakar ve kıza pişt bak sseninki geçiyo gibi laflar ederler
#10 - Ekim 06 2008, 14:55:33
Sakalını orantılı kesebilen adamla, sağ elinin tırnaklarına düzgün oje sürebilen kadının birleşmesine 'örnek çift' denir.

Motley

Yok artık,mendil düşürme ve göz devirmeleri eksik kalmış.
Evet bir efsaneye göre böyle,dogru söylemiş.
Kızların aşık oldugunu gözlerinde anlayabilirsin sen bakınca gözlerini kaçırır. Senle herhangi bir konuda konuşmaya çalışır,ottan çöpten sorular sorarak yaklaşmaya çalışır. Mutlaka defterinin bir kenarında ismin yazmasa bile baş harfin vardır (6)
#11 - Ocak 16 2009, 23:00:48

bence herşeyi alttan alır kavga etmişlerse kesinlikle sevdiğinin gönlünü hemen alır dayanamaz ve sözleriyle de hareketleriyle de belli olur zaten
#12 - Ocak 17 2009, 00:18:03
Gölgemdeki asaleti farkedince başladı karanlığa hayranlığım...

- Yemek esnasında topuklu ayakkabısının sivri ucu aracılığıyla, kumaş pantalonunuzun paçalarında yukarı doğru kaldırıyor ise,
- Degajesini gözünüze gözünüze sokacak biçimde eğiliyor ise,
- Sürekli dudağının kuruduğunu söyleyip, dilini dudağının etrafında gezdiriyor ve bu esnada gözlerinizin içine bakıyor ise..

kesin aşıktır.
(bkz: dostum aşık demişsin ama bu kaşar çıktı)
#13 - Ocak 17 2009, 00:31:44
« Son Düzenleme: Ocak 17 2009, 00:35:01 Gönderen: ~ туℓєя_ѕ ~ »
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

PosiTive

Kıçı ayrı,başı ayrı oynuyorsa aşık olma ihtimali kuvvetle muhtemeldir,midir?
#14 - Mart 04 2009, 01:00:33

bir şahıs sürekli sana bakıyorsa size aşık olmaOLASILIĞI  vardır.  :muhah ama hiper aktif birisi iseniz gözlerin sürekli üzernizde olduğunu hissede bilirsiniz.
#15 - Mart 04 2009, 02:38:50
ruhunu yüzüne giyicek kadar cesur musun?

Kendini illa ki sana göstermeye çalışır.. Aynı günde 3 veya daha fazla ortamda karşına çıkarsa bil ki tesadüf değildir (6)

Bu arada ne bu ya. Aşk ne ya? Ne boş şey ya? :b
#16 - Mart 10 2009, 01:38:51

Kıçı ayrı,başı ayrı oynuyorsa aşık olma ihtimali kuvvetle muhtemeldir,midir?

demek sen o şekildeydin hee hihihihii
(6)  :muhah  :yaril  :yaril  :yaril  :yaril  kioptum
#17 - Mart 11 2009, 04:33:37
« Son Düzenleme: Mart 11 2009, 04:35:12 Gönderen: TüRKiYeM_seCo_67 »
]]]]]__Y@pTıĞıM i$€ iMZ@Mı @T@RıM @RK@D@$__[[[[[

türkiyem_sercan DeMirTaŞ

@)--',----

((*_*))                  ((*-*))

BİLMİYORSAN SEVMEYİ.. TAŞIMA O YÜREĞİ

ehueh Sürekli sırıtıyorsa (6)  :domates
#18 - Mart 12 2009, 17:55:52
« Son Düzenleme: Mart 12 2009, 17:56:49 Gönderen: Sourberry »

seni gördüğünde gerzek gibi gülüyorsa
aşıktır o -_-
#19 - Mart 12 2009, 22:21:30
sesli harf satın alıp olmayanlara dağıtmak istiyorum

sürekli sana bakıyorsa ve bakarken bilinçsiz bi gülümseme beliriyosa yüzünde o sana aşıktır işte... ama ne erkekler war o kızlara o kızın ona baktıı gbi bakar sorada bn seni sevmiyorumki der btn erkekler slklarr işte naparsın... (=
#20 - Haziran 16 2009, 16:21:40

Bilinçsizce yaptığınız ve hiç de komik olmayan espirilerinize kahkaha atarak gülüyorsa kesin, %100, kesin diyorum ya...
Bu tespite dayanarak çok aşığım olduğunu söyleyebilirim. Evet -_-
#21 - Haziran 16 2009, 16:23:30
« Son Düzenleme: Haziran 16 2009, 16:24:38 Gönderen: ~ туℓєя_ѕ ~ »
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

extra*large

Onun yanındayken konuşamamasından,bakıpta boş bakmasından,heyecandan elinin ayağının birbirine dolanmasından,arkadaşına "sence tipim nasıl beni böyle beğenirmi saçım nasıl olmuş" gibi sorular sormasından,saçmalamasından vs vs vs anlaşılır bence  (6)
#22 - Haziran 19 2009, 20:21:28

gözlerinin içine bakıp gülüyorsa...yani gülerken gözlerinin içine bakıyorsa aşıktır.
#23 - Haziran 30 2009, 01:26:53
          "     - büyüyünce ne olacaksın?
+ ben diktatör olacağım ya sen?
- ben turta olacağım..."

Karşısındakinin ilgilendiği konularla ilgilenmeye başlarsa, onu görür görmez yüzünü gülümseme kaplıyorsa aşıktır.
#24 - Haziran 30 2009, 09:20:00
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

ankalida

yanından geçerken arkadaşları gülme krizine girer ayy bu durum kızı acayip kötü duruma düşürüyo rezillik:D
#25 - Temmuz 04 2009, 13:15:09

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.