Alternatifim Cafe

Metal Müzik Dinleyenler Genelde Karamsardır Ya Siz?

Discussion started on Metal

karamsar olmamak elimde değil  :Ç
#26 - Eylül 10 2007, 15:25:24
>>TIKLA>>

<<TIKLA<<

Bu vatanın ekmeğini yiyip bu vatana ihanet edenlerle işim olmaz

_DaRkdreams_

Ben punk rock dinliyorum
Ama çok karamsarımdır normalde
Soğuk nevale ya da negatif insan derler bana hatta çok sevgili akrabalarım :4
Arkadaşlarımda çok neşelisin derler
Bilmiyorum ben neyim kimim :Ç
Ama insanın dinlediği müzik ile "pek" alakası yok
Aslında alakası olabilir
Alice in Chains dinlerken kendimi jiletleyesim gelir
Biliyorum çok çelişkili konuştum
susuyorum :D
#27 - Eylül 10 2007, 15:43:46

faitHleSs

Tırstık senden Ceren :P
#28 - Eylül 10 2007, 15:46:15

_DaRkdreams_

Çift karakterliyim ben :Ç
Korkun benden :Ç
#29 - Eylül 10 2007, 15:47:32

faitHleSs

(6)
#30 - Eylül 10 2007, 15:50:20

ben metal dinlerim cokda karamsarım.. dogru bi bağdaştırma.
#31 - Eylül 11 2007, 14:23:02
...ne

aslında bu insanın ruh haline kişiliğine göre değişen bişey bence...  çünkü zamanla yaptığımız dinlediğimiz şeylere bakıcaz ve karamsarlığa neden bu kadar meyilli bi toplum olduğumuzu düşünücez
bendede karamsarlık var ve genelde dinlediğim müsiğe hak verdiğim için değil
ben dinlediğim müzikle bütünleşir ve muhakkak olmasını istediğim vede istemediğim şeyleri düşünür ve önüme engel çıkabilecek herşey için ön hazırlık gibi bişey yaparım yani nekadar üzülebileceğimi kestirebilirsem hakkattende baya baya karamsar olduğumu anlarsınız yani konuya göre karamsarımdır.... olay başıma gelmeden önce kötü yakalanmamak için aldığım bi önlemdir diebilirim.. oda bana müsikle gelmes ben onu müzik dinlerken çağırırım..
#32 - Eylül 12 2007, 14:19:26
dünya derdi dünya malından ibaret sende bir malmışsın belliki seni dert edinmişim......

tipimde olabiler ama içimde aslaa :D
#33 - Eylül 12 2007, 15:13:06
İmzam kural tanımaz! (x

positive forever :D
#34 - Eylül 12 2007, 16:18:11
I wiLL find something more
Smeone I am made for
Shame on u babyy
    _____fOR€V€R YOURSS_____

Karamasar Olunması Gerektiği İçin Öyleyiz...!'O! Öle İsityo... :rusruleti
#35 - Eylül 12 2007, 19:43:31
İmzanız kural dışı.

mutluyken dinlerim daa da mutlu olurum mutsuzken dinlerim yine mutlu olurum...

rock/metal müzikten haz alıyorsam eğer dinlerim. sırf onu dinlediğim için karamsar rolü oynamam yada karamsar olmam gerekmiyo
#36 - Eylül 13 2007, 14:53:25
imzanız kural dışı

yemişim beeee peeeeeeeehhhhhh

rock/metal müzikten haz alıyorsam eğer dinlerim. sırf onu dinlediğim için karamsar rolü oynamam yada karamsar olmam gerekmiyo
en güzel cevabı vermişş yani
#37 - Eylül 13 2007, 14:56:38
Dünya biz insanlara anlatılan bir masal gibi küçük mutluluklarla kandrıyorlar bizi Ama Masallarla Sevgi Verilmez(Ş.F)
Ruhumuz yara almış sevgiden eser yok dünyanın köklerinde
Ama inanmasakta dinleyip kanıyoruz o masallara
Ve
Bir çocuk gibi mutlu sonları bekliyoruz ve mutlu son gelmeden uykuya dalıyoruz!!!!

teşekkür ederim tatlım
#38 - Eylül 13 2007, 15:03:32
imzanız kural dışı

yemişim beeee peeeeeeeehhhhhh

teşekkür ederim tatlım
rica ederim doğru söze ne denir
#39 - Eylül 13 2007, 15:05:15
Dünya biz insanlara anlatılan bir masal gibi küçük mutluluklarla kandrıyorlar bizi Ama Masallarla Sevgi Verilmez(Ş.F)
Ruhumuz yara almış sevgiden eser yok dünyanın köklerinde
Ama inanmasakta dinleyip kanıyoruz o masallara
Ve
Bir çocuk gibi mutlu sonları bekliyoruz ve mutlu son gelmeden uykuya dalıyoruz!!!!

genelde ya ruh hlaime göre etkisi olur yada bazı şarkılar ruh halimi deiştirir öle sölim
#40 - Eylül 13 2007, 21:16:33
bip bip

Ben senaryo yazmaya başladığım zaman millet hayattan soğuyo  :Ç Bide ergenlik dönemindeyim yanıma yaklaşılmaz yani  :yah
#41 - Eylül 27 2007, 22:20:26

yaa bana gore rock muzıın temelı ölüm,karanlık,sonsuzluk,terımlerıne dayandıı ıcın sözlerıde o terimlere göre yazldıından dolayı ınsan etkılenıo ıster ıstemez o yusden bncee... :öff
#42 - Ekim 12 2007, 22:47:11

evet gerçekten bir karamsarlık var olabilir arkadaşların en kötümseri,sessizi,melankoliği ben oldum
#43 - Ekim 14 2011, 15:48:57

genelde gaz olmakla birlikte çoğu zaman karanlığa sürükleyen yanları da var,belki de bende öyle bi retkisi var,ergen de değilim ama yaş oldu .... neyse ...
#44 - Aralık 23 2011, 20:25:38

o grubun dinleyiciye aktardığı tarzla da ilişkili sonuçta Goth Metal dinliyosan ( ve felsefesini benimsemişsen) karamsardırsın.ama benim gibi 12 Stones dinliyosan sert müziğinin altında pozitif şeylerden bahseden bir Christian band olarak tam tersi pozitifliğe iter
#45 - Şubat 11 2012, 04:00:47
You've been a fallen angel, ripped out of the sky. But as your wings grew strong enough...you left me behind to die. ♫♫♪

bence bu bir karamsarlık değil dünyayı gerçek gözlerle görmeye başlamak , pembe gözlükleri atmak  :okey   ::yea
#46 - Temmuz 04 2012, 18:47:27

Metal isyanın ve hertürlü zulüme karşı baş kaldırıdır.. Sadece bir müzikten ibaret değil, başlı başına bir yaşam tarzıdır.. Metal türlerinde Karamsarlık yerine göre gerçekleşir.. Özellikle silencer gibi depresif black metal yapan türlerde gerçekleşir..  ::yea
#47 - Aralık 21 2012, 11:05:19
If you still care, don't ever let me know !!!..

ahahah bence kişiye bağlı kimi karamsar olduğu için müziği dinler , ben müziği sevdim için dinliyorum yok ben güler yüzlüsü  ::yea :yeah
#48 - Ağustos 27 2013, 00:10:21

Metal yaşam biçimidir be karamsar yapamaz bence, tamam bi balad dinlersin hüzünlenirsin ama thrash metal mesela ya da heavy gayet mutlu oluyorum ben ahaha
#49 - Eylül 07 2013, 16:46:31

Erkenlik dönemi olayına katılıyorum

Zaten ergenlikteki o asiliği yansıttığı için dinler çoğu genç
ve ergenlikle beraber uçar gider

Ama bunu gerçekten hissederek dinleyen kişiler ne düşünüyor bilmiyorum

Kendi adıma konuşursam

İsyan etmek için de dinlerim
Hayata karşı kafa tutup
Yıkılmadığımı göstermek için de

Karamsarlık olarak genellememek lazım diye düşünüyorum..

#50 - Nisan 07 2014, 21:47:48
. ..  7h!5 p4!n !5 ju57 700 r341 . . .

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.