Alternatifim Cafe

Komik Anlar

Discussion started on Komik Yazılar

bi qün matematik dersinde yine her zamanki qibi herkes konuşuodu. Hoca konuşan bi çocuğun yanına gitti ve çocuğa bağırmaya başladı. Bıktım sizden çok tembelsiniz hiç çalışmıyorsunuz özellikle sen hem çalışmıyorsun hemde konuşuyorsun ama bu böyle qitmez çekirqe 1 sıçRaR 2 sıçRaR 3.de seni aLıRım camdan dışaRı fıRLatırım demişti ama çok ciddiydi tabi bizde kopmuştuk o qün bu qün bu espiRiye haLa sınıfça qüLeRiz..  xD.
#101 - Mart 24 2009, 18:56:59
Hayat HeR qün o acıyLa yasama izni veRmio iNsana..
Sonucda bişeyLeR biRikio ve patLıyo..

baya önce oldu bu

halamlar, kuzanlarim filan, yaz tatili için izmirden antalyaya gelmişlerdi
dedemlerde kalıyorlardı
dedem de aşırı disiplinli sert birisidir :D
neyse,
7yaşlarındaki kuzenimin uzaktan kumandalı bi oyuncak arabası vardı
dedem oyuncağın pil takılan yerini bantla yapıştırmıştı, kapak düşmeisn diye:D
kuzanim de onu oynamış bantı filan sökmüştü
dedem bunu görünce çok kızadı ve istemdışı bir şekilde
"oyuncakla oynanılır mı lan!" diye bağırmıştı

gülmemek için zor tutmuştum kendimi:D

ayy süpeRmiş yhaa koPdumm.. xD.xD.
#102 - Mart 24 2009, 19:00:11
Hayat HeR qün o acıyLa yasama izni veRmio iNsana..
Sonucda bişeyLeR biRikio ve patLıyo..

Zeitgeist

Yaklaşık, 4 sene önce, yani ben 7. sınıftayken, Kapadokya'ya gezi düzenlenecekti. Bunu duyar duymaz, kçına roket taktırmışçasına koşarak, engelleri aşaraktan, tek tek kaçaraktan hocanın yanına gittim, adımı yazdırdım. 3-4 ay sonra gitme günü gelmişti. O sıralarda, en yakın arkadaşım olmasına rağmen korktuğum şişman bir kız vardı. Adı Gözde'ydi ve bana sürekli kendisinin yaşam hikayesini anlatırdı. Şizofren olduğundan şüpheleniyordum, zira 'Geceleri çok saldırgan oluyorum. Senin göremeyeceğin şeyler görüyorum. Yanımda haç bulunduruyorum.' derdi bana her seferinde. ( ulan haç ne alaka demeyin, haftada bir din değiştiriyordu kendisi, akla mantığa bak.  (6)  ) İnsan ister istemez tırsıyor tabiiki. Birde bu kızla kalacaktık otelde, aynı odada. Neyseki, yanımızda kalacak bir kız daha olacaktı ve gece ona sarılıp uyuyacaktım. Neyse efenim, Kapadokya'ya gittik, gezdik vesaire, en nihayetinde otele gittik. Herkes odasına çekildi, Gözde, Selin ve ben başbaşa kaldık. Selin, son anda yaptığı bir p...lukla, 'Ben Seçil'lerin odasına gidiyorum, geri geleceğim.' dedi ve bir daha onu gören olmadı.  (6) Gözde ile aynı odada kalmak, onun deli bakışlarının bana odaklanması, Exorcist filminin sahneleri aratmıyordu. En sonunda, 'Hadi uyuyalım Gözde.' dedim ve yataklarımıza çekildik, birbirimize kıçımızı döndük, kavgalı karı-koca misali. Döndüm, Gözde horul horul uyurken, ben onu seyrediyordum. Bir ara, Gözde'nin horlamasıyla irkildim ve yorganımın altına girdim. Akabinde, 'Eğer bunun içine bir şey kaçarsa, yanında ilk ben olduğum için ölen de ben olacağım. Anne, baba hepinizi seviyorum.' minvalinde, aptalca şeyler mırıldanmaya başladım. Kap kacağımı aldım, banyoya gittim ve duşakabinde uyudum. Pişman değilim, bir daha yaparım.

Fin
#103 - Mart 24 2009, 20:50:57

ßaßam bi keReSinDe biZi ßi yeRe ßalık Yemeye göTürDü deRe varDı deRenin orTasınDada saLınCak ßaßam ßaNa ßin düsMezSin Dedi ßinDim saLLanıYodum ßaßam biSey deDi ßos buLunDum ve güLdüm ve güLmemLe birLikDe cumßurLop deReyi boyLaDım soRa ßaßama su atıCakDım kıZmısDım biRaz iLerLedim soRa ßaßam dikKatLi oL Dedi ßhenDe ßiSi oLmas Dedim ve bi taŞa basTım ayağıM kayDı ve bEn yiNe DeReye düsmüsDüm cOk güLmüsdüK :D
#104 - Mart 26 2009, 14:12:48

bikere okul gezisine gitmistim ama yürüyerek :D bacaaklarım kopmustu nese iste gidiorduk bir apartmandan gecerken en üst katta bi teyze vardıı sınıfdan nerdesse 6 kisi felan tanıo :D bole bilmemle teyzeee dio bagrıloar el sallıolar. Sonra yanımda kankam vardı basladık el sallamaya bagırmyaaa :D
#105 - Nisan 06 2009, 18:02:07

sevgilimle oturudum  bana heran boşalabilirm dedi (aglamak)  yüz ifademi görmeliydiniz...  sonra iki taraftanda  kahkaha tabi  (6)
#106 - Nisan 11 2009, 21:49:18

bitane daha var...

orta 2 de okuldan geliyorum kardeşimde o zaman 1 e yeni başlamıştı zaten okulun 2. haftasıydı...annem onu bırakıp beni alıyodu bide bizim karşı okul var tam karşıda orası ilköğretimdi ama liseler geldi geçici bi süreyle... neyse annem beni okuldan aldı yolda yürüos bi kadın vardı saçları koyu yeşil dudakları ve tırnakları siyah(not:tırnaklar hayvan gibiydi nerdeyse parmağı kadardı...) göz farı da siyah,pantolon siyah,üstü yarım üst yani göbeği açıktı göbeğinde sırtında falan çok fazla dövme vardı ama göbeğindeki dövmede ölümmmmm yazıyodu 3m li neyse ben kadına bakıyodum önde de 3-4 yaşlarında bi çocuk vardı kadını gördü başladı çığlık atıp kaçmaya annnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeee  öcü geliyooooooooooooo diye ... kadın utançtan koşmaya başladı sonra da koşarken ayakabı topuğu kırıldı yere kapaklandı yawww çok komiktiiii
puaaa .. züppenin tekiymiş anlaşılan . ne vardı o kdr öcü olucak (6) :muhah
#107 - Nisan 16 2009, 16:04:25

Kankamın sevgilisinin evinin önünde oturuyoruz.Kankam sevqilisini bekliyo.Sonra işte kız geldi bende onları yalnız bırakıyıım diye kalkmıştım sonra arkadan bi ses geldi baktım bu ikisi sırılsıklam olmuş gülüyolar."Noldu lan"dedim."Kanka her zaman derim ben bu kıza sırılsıklam aşığım diye,bak gördünmü " dedi.

Meğer kızın annesi bunlara bi kova suyu boşaltmışmış.Ertesi gün onlarla nasıl dalga geçtiğimi anlatamam :muhah
#108 - Mayıs 17 2009, 19:01:41
Ya imzanı kurallara göre koy ya da kuralları kendin belirle

extra*large

ailemle antalyaya tatile gittik,bi kaçgün sonra kuzenlerde geldi bizim oraya kuzenlerin biri benle yaşıt dieri bi yaş büyük..bende 17 yaşındaım ...ben bi kaç gün erken geldiim için çıkıp dolaşmıştım biraz sonradan kaybolmıyayım diye ...kuzenlerde gelince annem dedi al kızları gezdir çarşıda sıkılmasınlar bu öğle vaktinde denize girilmez...bizde çıktık gezmeye  bu arada kuzenlerdende bahsediyim akrabam die söylemiorum ikiside manken gibi valla neyse gezerken ben önüme gelene laf atıorum zaten nerdeyse herkes turist konuşunca anlamıolar...büyük kuzen dedi yapma bizim yanımızda yanlış anlıcaklar...bende dedim bak bişi demiolar işte demekki hoşlarına gidio ...büyük kuzen dedi bizde laf atarız o zaman
küçük olanda destek çıkıo tabi ben blöf yaptıklarını sandım...ilerlerken işlek bi caddede kırmızı ışıkta bi doğan durmuş içinde de sinirli bi adam...doğudan gelmiş heralde sürekli kornaya basıo ama basınca ışık yeşil olmuo neyse büyük kuzen laf attı " bastıın korna olayım" dedi ben kızarıp bozrdım sesim kesildi...ama arkadan adamın verdii cevap süperdi...ve kopma noktası oldu "oraya gelirsem seni bu korna gibi öttürürüm 

bittim buna :Ç
#109 - Haziran 20 2009, 16:29:54

extra*large

Orta okul 8.sınıftaydım. Hüsniye hocamız vardı çok sevdiğim.. Her neyse kadın dersi gayet güzel anlatıodu ve bizde gayet güzel konsantre olmuş dinliyorduk  (6) En ön sıradada sınıfın en haylaz çocuklarından biri vardı namık :Ç Bu nası gülüo ama resmen kendinden geçmşti  (6) herkeste nolduğunu anlamaya çalışıyor tabi.. Birde ne görürsün baktımki hüsniye hocanın pantolonu yırtılmış :Ç bu hocada baya uzun boyluydu bacakları falan uzundu ayaklarını açmış hafiften omuz genişliğinde öle duruodu tahtanın önünde  :muhah pantolondan resmen ipler sarkıodu :Ç tanrımmmmmm akıllara zarardı yaaa  :sizo  kadının hiç bişeyden haberi yook tabi .. daha fazla rezil olmasına göz yumamazdım :Ç hocam dedim bi bakabilirmisiniz söle esin dedi. bi gelirmisiniz dedim :Ç geldi yanıma kulağına söledim  :muhah anında gitti masasına oturdu bacak bacak üstüne attı  :muhah Zil çaldı yerinden kalkamıo kadın :Ç türkçe hocasının paltosunu alıp öle eve gitmişti derste boş geçmişti ahahahahah  :muhah :muhah
#110 - Haziran 20 2009, 16:37:44

shooter kardeş şu son yazdıkların mükemmel..:D çok komikler..

#111 - Haziran 23 2009, 19:46:38
Silly boy (silly boy)

Why you acting silly boy?

Silly boy boy (boyboy)

Acting acting silly boy?

Şimdi biz ailecek gezmeye gidiyoruz.çingenenin biri elinde parayla bizim arabanın camına vurdu. babamda ne salak çingenesin elinle vursana dedi dedi çingenende bize baktı para vercek santı babam s.git dedi.çingenede mal mal baktı sonra gitti o zaman Çok komikti hepimiz güldük.
#112 - Eylül 23 2009, 17:28:43

ailemle antalyaya tatile gittik,bi kaçgün sonra kuzenlerde geldi bizim oraya kuzenlerin biri benle yaşıt dieri bi yaş büyük..bende 17 yaşındaım ...ben bi kaç gün erken geldiim için çıkıp dolaşmıştım biraz sonradan kaybolmıyayım diye ...kuzenlerde gelince annem dedi al kızları gezdir çarşıda sıkılmasınlar bu öğle vaktinde denize girilmez...bizde çıktık gezmeye  bu arada kuzenlerdende bahsediyim akrabam die söylemiorum ikiside manken gibi valla neyse gezerken ben önüme gelene laf atıorum zaten nerdeyse herkes turist konuşunca anlamıolar...büyük kuzen dedi yapma bizim yanımızda yanlış anlıcaklar...bende dedim bak bişi demiolar işte demekki hoşlarına gidio ...büyük kuzen dedi bizde laf atarız o zaman
küçük olanda destek çıkıo tabi ben blöf yaptıklarını sandım...ilerlerken işlek bi caddede kırmızı ışıkta bi doğan durmuş içinde de sinirli bi adam...doğudan gelmiş heralde sürekli kornaya basıo ama basınca ışık yeşil olmuo neyse büyük kuzen laf attı " bastıın korna olayım" dedi ben kızarıp bozrdım sesim kesildi...ama arkadan adamın verdii cevap süperdi...ve kopma noktası oldu "oraya gelirsem seni bu korna gibi öttürürüm 

bittim buna :Ç
süper bence yaaaa  :muhah :muhah kioptum
#113 - Aralık 31 2009, 15:42:08

HİC UNUTMAM LİSE 3 TEYIM TABI 2004-2005 SEZONUNDA TUM KIRIKLARIMI VERDIM SOYLEMESI AYIP BI DIN DERSINDEN KALIYORDUM ILK YAZILIM 35 DI NEYSE ONDE BI KIZ VARDI HER SINAVDAN 90 VE UZERI ALIYORDU SINAVDAN ONCEKI GUN YUKSEK ALAN KIZA BANA KOPYA VER YOKSA CAKCAM DEDIM KIZDA SAOLSUN II NIYETLI KIRMADI BENI NEYSE SINAV GUNU ARKA SIRAYA OTURDUM KIZDA ONUMDE AMA BI YAZIYORUM O DOKTURUYO BEN DOKTURUYORUM NEYSE VERDIK CIKTIK SINAVDAN BI KAC GUN SONRA HOCA SINAV SONUCLARINI ACIKLADI KIZ YINE DOKSAN UZERI ALDI BEN YINE 35 ALDIM SINIFTA KALMISTIM SONRA BI ARKADAS DEDI MEGER HOCA KIZ HAYRANIYMIS KIZLAR HEP GECIYO ERKEKLER KALIYORMUS ONUN DERSINDE:(((((
#114 - Ağustos 19 2010, 16:05:57
Her şeyden biraz kalır diyor birileri . Kavanozda biraz kahve, kutuda biraz ekmek, insanda biraz acı..

Hevai

7. snıfta Ankara'da izcilik kampı vardı. İlk gün çadırları kurduk,yerleştik yerlermize. Zeynep diye arkadaşım vardı. Onunla lavaboya gidiyorduk. Lavobaya varmadan lider Zeynep'i çağırdı. Ben tek başıma gitmek zorunda kaldım.  Lavabo dediğinde çadırları kurduğumuz yerin hemen ötesinde tek katlı bir yer. Neyse lavaboya girdim,çıktım aynada saçımı başımı düzelttim. Kapıya doğru gittim,açmaya çalıştım açılmadı. Uğaştım uğraştım kapı açılmıyor. Zeyneeep diye bağırdım belki dönmüştür umuduyla çıt yok. İmdat diye bağırıyorum belki yandaki erkek wcde biri vardır diye yok yine çıt yok. Ağladım ağlayacağım 15 dak bekledim öyle. Kimse gelip gitmiyor. Sonra kalorifer gözüme takıldı. Çünkü kalorifer erkek ile bayan wc arasındaki duvarın yanındaydı. Duvarda yarı bölmeliydi. Kaloriferin üstüne çıktım.  Öbür taraf  full gözüküyordu. Hem kimse yoktu hem kapısı açıktı. Kendimi  öbür tarafın kaloriferine attım hemen. Kapıdan çıktım özgürlüğüme kavuştum. Kimseye çaktırmadan çadırların oraya varmaya çalıştım. Çadırların oraya vardığımda bir kız ''Melek sen erkek tuvaletinden mi çıktın?'' demez mi? Çektiğim eziyetin yanında rezil oldum bir de.
#115 - Ağustos 19 2010, 16:26:54
« Son Düzenleme: Ağustos 19 2010, 20:55:34 Gönderen: _Vaveyla_ »

mevrayla beraber 6. katta asansöre bindik ve 0 a bastık. dedik hadi kmse yokkem mal  gibi foto cekilelim tam pozları ayarladık 5. katta asansörün durup açılmasıyla karşımıza cıkan güvenliğe rezil oluşumuz ve onu her gördüğümüzde yüzümüzü kapatmamız :D:D
#116 - Ekim 02 2010, 23:36:20
..Kuzu*M ♥ / ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ ♫ ♪

Kurban bayramından önce bir kız hocaya sordu:
-Hocam, bayramda ne yapacaksınız?
-Seni kesecem!  kioptum
---------------------------------
Bir gün yine hocayla oturuyoruz.Sandalyenin üstündeki montu gösterdi
-Şunu bi getirsene, dedi. Belki sizden birinin olabilir.
Gittim, baktım. S beden... Bana asla olmaz yani  :)
-Hocam bu en küçük beden, dedim.
-O zaman senindir, dedi. :sizo Sinir oldum, dalga geçti resmen.
---------------------------------
Basketbol kursundayız. Bilirsiniz, basket topları turuncu/kırmızı olur. Ama oradaki bazı toplar kahverengimsi olmuş. Benim arkadaşıma da o toplardan biri gelmiş. Akıllım, sen git hocaya sor,
-Hocam bu toplar niye böyle? diye. Daha soruda hayır yok.   :kop
Cevap da aynen şöyle;
-Tuvalete sürmüşler!   rotfl Daha kötüsü hoca böyle deyince, kız topu elinden fırlattı. 'Iy!' diye bağırdı :lol Ne gülmüştüm ya!
--------------------------------
#117 - Ocak 30 2011, 20:07:54
ஜ Buyum ben, sadece bu.
                                    ĢĬŻξM

Orta okuldaydım. İkinci dönem olmuştu. Sınıfımızın katı değişmişti. 1. kattayken 2. kata taşınmıştık. Eski sınıfımızın olduğu katta kızlar tuvaleti vardı. E ayak alışkanlığı o katta oldğumuz için direkt giderdim.Neyse 2. dönemin ilk dersi İnkılap dersiydi. Bi sıkıştım bi sıkıştım yani öyle böyle değil. Hemen hocadan izin aldım koşa koşa gidiyorum. Ben sınıfımızın yerinin değiştiğini unutmuşum erkekler tuvaletine girdim. Hani o sıkışıklıkta hangi kapıyı açtığımı bilemedim. Karşımda karşı sınıftan Ersin. Beni bi gülme aldı anlatamam. Ben çok utanmıştm. O çocuğun halini düşünemiyorum. Çocuk bi kaç hafta okula gelmedi. Sonra duydumki okulunu değiştirmiş.  zuhaha zuhaha
#118 - Mart 07 2011, 16:07:08
~Aşkın~ Bende Olmasaydı Nasıl Gülebilirdim ? :) <3

evdeyım cıktım asansöre bındım şarkı söluyorum bagıra bagıra zemın kata geldım kapıyı bı actm karsımda bı kız ama nasıl korkmusum kıza dedıgım laf -aklım cıktı kız manyak :D :D (kızı hayatımda ılk göz gördum :D :D )
#119 - Eylül 03 2011, 18:51:31
Yıllanmış Şarap...

Herkese merhaba.
#120 - Temmuz 18 2018, 14:15:35

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.