Alternatifim Cafe

Hepsi Grubu

Discussion started on Yerli Sanatçılar - Gruplar

poison_black!!

Sen bir tanemisin n esin öyle bir şarkıları var.
Allah aşkına sözlerini bi dikkatli dinleyin.
uyum bulabilirseniz, anlam bulabilirseniz,
gelin tükürün yüzüme (6)
#176 - Mart 26 2008, 22:08:20

pigmeler topluluğu.

Lafı azımdan aldın...
#177 - Mart 26 2008, 22:17:45
_  /¯_     /\    \_/  |_¯  _
¯  \__|  /---\  _/   |__  ¯

ya bende hepsi grubuna bayılıyorum yaa şarkıları dansları dizileriyle muhteşemlerr
#178 - Mart 29 2008, 20:52:01

Bunu Söylemekten Nefret Ediorm Ama.....
Seviyorum Lan Hepsi yi  :sizo
#179 - Mayıs 10 2008, 19:44:50

sürmeli çocuk

hepsi biribirinden güzel ,gelmişler  yeni albümle :sizo
#180 - Mayıs 18 2008, 16:25:35

barbie9138

İlkokul öğrencilerinden başka bu grubu seven var mıdır acaba diye düşünmüştüm bir ara.Varmış :hönk
#181 - Mayıs 18 2008, 17:14:34

İlkokul öğrencilerinden başka bu grubu seven var mıdır acaba diye düşünmüştüm bir ara.Varmış :hönk
Var (6)
#182 - Haziran 03 2008, 20:43:36

Tabii ki ilk okul öğrencilerinden başka seven var. Ben ilk okul öğrencisi değilim... :) 

Size bayılıyoruuuuuuuummmmmmm.

o kadar başarılılarki 3. albümlerini çıkardılar. yeni öğrendim bir bilgiye göre bengü daha 3. albümünü yeni çıkarmış. bu da Canım Hepsi'nin ne kadar hızlı ve başarılı hareket ettiğini gösteriyor.
#183 - Temmuz 25 2008, 14:12:11
Her çağırdığında ayağına gelemz mutluluk. Sessiz sessiz sindireceksin. Ya da geçip önüne yüzüne yüzüne indireceksin.

Valla ben kizlari cok seviyorum herzmnda dinlerim, onlar ii bi cikis yaptiktan sora bazi seyler Turkiyede cok deisti, eskiden kim dansçi getirirdi konserlere, yada programlarda kim dans ederdi ? Onlar R&B'yi Turkiye'ye getirdiler, ve onlar Turkiyenin ilk super cikis yapan bir grup, eskiden grublar bi sarkiyla cikardi sora birdaha bisey duymazdin onlardan, ve sadece ilk okuldaki cocuklar dinlemio onlari, onlar genelde fanlari oluolar ama daha buyuk insanlarda dinlio, ne yalan soyleyim benim 18 yasinda bir ablam var ve oda herzmn onlari dinler yani, sadece kucuk cocuklar deil ve yukardakine katiliorum bu arada xD
Gruplar cok cabuk ayrilir ama Hepsi'nin ayrilacani hic sanmam, onlar 8 fln yaslarindan beri arkadaslar. Bunlarin daha bussuru albumu cikar xD
#184 - Ağustos 01 2008, 17:48:42

önceden seviodum ben hepsiyi ama artik millet iice abartti (bence).
#185 - Ağustos 01 2008, 17:51:18

bence kızlar çok güzel;sesleride çok güzel.. özellikle ereni çok seviyorum...

aynen yaa bende ereni seviyorum diğerleri..=(((
#186 - Ağustos 19 2008, 19:02:06
İmzanız kural dışı.

4 ü  Birden Dandik,-10 Yaş Grubuna Hitap Eden İlk Çıktıklarında Başarılı Olduklarını düşündüğüm Şimdi İse Gerizekalılar Topluluğu Olduklarını Düşünmekte ve Düşüncemin Arkasındayım  :ehem
Allah Aşkına O Pizzalı Bi Şarkıları Vardı :D Peynirli Pizza Mı Ne.. Geçende Tv de Dinledim Saçmalıktan Başka Birşey Değil.. Gereksiz Bi Grup İnşallah Artık Albümleri Satmaz Da Bizde Bu Salaklara Katlanmaktan Kutuluruz.. :öff (6) ohh be .
#187 - Ağustos 19 2008, 19:12:52
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

bende grup hepsi her yönüyle çok iyi eurovisionda da onlar bizi temsil edicek diye duydum.gökhan özen ve hepsi kalbimin bi köşesinde hepde orda kalıcaklar.!!!!
#188 - Ağustos 22 2008, 14:16:23

HEPSİ GRUBU BENCE ÇOK İYİ.BEĞENMEK VEYA BEĞENMEMEK SİZE KALMIŞ....
#189 - Ağustos 23 2008, 16:17:47
!!м¢ℓiк sαgσ giвi ρLαувα¢к уαραηLαя∂αη нєρ υzαк кαLмαктıя!!

yaaaa ben grup hepsi manyağıyım bütün şarkılarını ezbere biliyorum hatta onlardan imzalı foto bile aldım ve resim çektirdim
#190 - Aralık 28 2008, 11:50:40

Ben kim ne derse desin Hepsi'yi çok seviyorum sevmeyenler olabilir tabii zevkler ve renkler tartışılır ama dinlemeyenler,görmeyenler burda gelip de özentiler,salaklar falan demesinler.Bakar mısınız bu kadar sevmeyeni var ama Sanatçılar-Gruplar forumunun en uzun konusu Grup Hepsi.Daha çok 8-16 yaş gurubu tarafından sevildikleri doğru ama bunda kötü hiç birşey yok çocuklar zaten öyle kolay kolay herşeyi beğenmezler Hepsi'yi beğeniyor,hayranlık duyuyorlarsa demek ki bu grupta var birşeyler."Sen bir tanesin" adlı şarkıya gelince o kendi albümleri değil zaten Winx  Club'un çizgi filminde"Kayıp Krallığım Sırrı" albümünde 2 tane şarkı söylediler biri Sen bir tanesin diğeri de Sadece bir kız ve sözleri İngilizceydi Türkçe'ye çevirildi onlar da bunu okudular.Ayrıca 4 Peynirli Pizza ben de çok beğendiğimi söylemeyeceğim ama kızlar Kenan Doğulu'dan bir şarkı istemişler Kenan Doğulu'da bu şarkıyı yapmış(Söz ve müzik Kenan Doğulu'ya aittir) ve orada kastedilen 4 tane peynirli pizza değildir içinde 4 çeşit peynir olan bir tane pizzadır ve Hepsi Grubu'na ithaf edilmiştir Kenan Doğulu tarafından.Yani grup 4 kişi olduğundan her biri bir peynirdir.Zaten sözlerini okuduğunuzda ne demek istediğini anlayacaksınız ve cevabımı 4 Peynirli Pizza'nın bir bölümü ile bitiyorum;
Tazesin lezzetlisin
Daha ne istesin bu çılgınlar
Sıcaksın bazen acısın
Anlayan anlar,panik olma
Zekisin isteklisin
Daha ne ister bu hayranlar
Sosyalsin vizyonun var
Doğru yoldasın sakın durma
#191 - Ocak 01 2009, 22:29:26
« Son Düzenleme: Ocak 01 2009, 22:46:44 Gönderen: 1556 »

şarkıları çok güzel amam ben ençok içinde rap şarkı olanları seviyorum :dj 8)
#192 - Haziran 26 2009, 13:56:09
gizem

Gülçin'i gitti tozu kaldı (6)
#193 - Ağustos 07 2009, 20:51:40
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Kötü yorum yapanlar.
önce kendinize bakın bence. ! kimseye böyle ktü yorumlr yapamazsınız sevmiyosanızda insan gibi yorumlar yazın.
kıskanıyosunuz. ve ayrıca.
sarki.alternatifim.com 'daki "Zaten, Uzatmalarda,Tut Elimi,Strength Of A Woman,Süper Hızlar,Seni Seviyorum,Sen Hiç Sevdin Mi, Senden Uzak Bir Yerde, Seni Kalbimden Atmak Mı,Pasta,Motivasyon,Kalk,Hoşçakal Sevgili,Gittim Bile,Benim Varlığım, Beter Olsun, Bomba, Bulutlar,Asıl Sen Ben Misin,"
GRUP HEPSİ' NİN BÖYLE BİR ŞARKISI YOKTUR ARAŞTIRINDA KOYUN LÜTFEN !
#194 - Ocak 26 2011, 12:28:18

Eskiden severdim... Şarkılarında bi' anlam bulurdum. Gülçin gidince fazla ilgimi çekmedi. Fakat şu an Cemre, Eren ve Yasemin ayrı bi' grup; Gülçin ise tek başına yeni bi' albüm çıkarttı. Bana sorarsanız Gülçin, Hepsi'ni sollar... (;

-Bu benim görüşüm... :))
#195 - Ocak 26 2011, 12:36:49
"Sana iki kelimelik, sonunu bilmediğim bir hikaye anlatıyım mı?"
"Evet."
"Seni Seviyorum."

bizim edebiyat hocamızın yani pınar hocanın yazıp bestelediği şarkıları söylüyorlar.
#196 - Ocak 26 2011, 13:22:35
..Kuzu*M ♥ / ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ ♫ ♪

bence sesleride şarkolarıda muhrteşem üstü
#197 - Mayıs 13 2011, 20:17:38

Eskiden severdim... Şarkılarında bi' anlam bulurdum. Gülçin gidince fazla ilgimi çekmedi. Fakat şu an Cemre, Eren ve Yasemin ayrı bi' grup; Gülçin ise tek başına yeni bi' albüm çıkarttı. Bana sorarsanız Gülçin, Hepsi'ni sollar... (;

-Bu benim görüşüm... :))

Ara ara meşgul onun kalbi de. İkiye ayrıldılar, daha beter oldular ama Gülçin de kötünün iyisi oluyor bu durumda.
Yani haklısın ''Gülçin solladı''.
#198 - Mayıs 30 2011, 19:48:50
ஜ Buyum ben, sadece bu.
                                    ĢĬŻξM

piss grub menasiz mahnilar
#199 - Haziran 05 2011, 16:30:34

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.