Alternatifim Cafe

Kızlarda İtici Bulduğunuz Özellikler???

Discussion started on Bay

Sakız çiğneyen hadi çiğnedi diyelim, geviş getirir gibi sakız çiğneyen kızdan tiksinirim.
Hele bunu otobüs, minibüs gibi toplu taşıma araçlarında yapıyorsa saçını başını yolasım gelir.

Toplum içinde makyaj yapmalarından ifrit olurum. Bir kafedesin diimi. Alıyor eline ruju, fondöteni sürüyor. Allah'ım tuvalet diye bir şey var diimi? Çok kızarım böyle arkadaşlarıma.

Sokakta sigara içmesi ayrı itici.
Sevgilisi olduğu halde her erkeği elde etme potansiyeli olduğunu düşünüüp hepsine cilve yapmaları.
Herkesi elde edebilirim düşüncesinde olmaları. Kendilerini övmeleri.
Her erkekle canım cicim konuşmaları ve sesleri tamamen cilveli bir şekilde olması.

Fondöten üstüne pudra üstüne allık, dudakta parlak ruj, gözlerde topak topak olmuş rimel, dudağının üstündeki pirsing, platin sarısı saç rengi ama böyle sarı siyah oluyor ya. hani şu iğrenç renk. o renk saç yaptıranlardan tamamen tiksinirim.

Ay daha var da aklıma gelmedi. Kız llisesinde okuyunca zamanında. Herbir şeyden tiksinir halde gelmiştim.
#76 - Şubat 03 2010, 17:42:13

arsenik

Şimdi erkeklerin çoğu böyle sayar döker. Tabii ilk madde edepli olmaları, hep böyledir. Ama nedense açık giyinen bi kız görünce ağızlarına düşerler. Tuhafsınız.
#77 - Şubat 03 2010, 18:00:21

Sakal,favori veya bıyık.Haz etmem pek.
#78 - Şubat 05 2010, 23:29:23
insan evladı yalanını, açık vermeyen bir kurguyla yaşatabilirse herhangi bir vicdani sorun yaşamaz. çünkü fire vermeyen bir yalan, gerçekliğin yerini hiç boşluk bırakmadan doldurmuştur. ama yalan ufacık da olsa bir yerinden meme yaparsa işte o zaman bir vicdan karnavalı yaşanmaya başlar ve bazıları için de sonu gelmez bir kaygı şöleni.

Perfect Circle

Gercekten bir halta benzemediği halde, ileri derece kendini beğenmiş olmaları. (Burnum harika, dudaklarım mükemmel, göğüslerim dik vs.)
Arkadan konuşması, iş yüzyüze konuşma safhasına gelince kendi yerine arkadaşlarını ortaya salması, onun tek kelime etmemesi, bunu da asillik olarak adlandırması.
Sevgilisi olan bir erkeğe yavşaması.
''Geçen gece sinir krizi geçirdieeemmm'' tarzı havaya sıkmaları.
Geviş getirircesine konuşmaları. (ayyyy yaaaa niyeeaaa öyleğ oldu kieee)
#79 - Eylül 11 2010, 14:39:32

küçük göğüslü hatunlar mesela. her zaman itici gelir. o ne lan öyle ? ele gel azcık.
bi de her tarafından kıl yumağı fışkıranları var. tüm küfürleri hak eder. madem vücudun müsait değil, ne giyiyon lan onu ? benim göz zevkimi bozmaya ne hakkın var yaprağam ? tarzında soruları üstüne çeker.
#80 - Eylül 12 2010, 12:45:51
kısmet

Tağam mı  demesin  :D
#81 - Eylül 13 2010, 01:23:28
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

erkek gibi davranmaları.
#82 - Eylül 13 2010, 09:22:51
Programmer: CS3-CS4

erkek gibi davranmaları.
+
'Rapçi' takınıp bol kıyafetler giymeleri. 
#83 - Eylül 13 2010, 13:56:00
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

'Rapçi' takınıp bol kıyafetler giymeleri. 

+

Birbirlerine 'dadluum,yafrum' gibi s.ktiriboktan ithamlarda bulunmaları.
#84 - Eylül 13 2010, 13:58:14

Perfect Circle

net üzerinde ''nbr cnm nslsn sni cq ösldm'' gibi konusmaları.
#85 - Eylül 13 2010, 14:00:51

arsenik

Favorilerinin oluşu bana bile batıyor.
#86 - Eylül 13 2010, 14:35:25

Kızlar aradır.
#87 - Eylül 13 2010, 22:02:36

gereksiz özgüven abideleri olmaları yeter. abazanlar size ilgi gösteriyo diye bütün türk erkekleri sizin kuyruğunuzda dolaşıyor gibi saçma sanrılarla beynini dolduranlar var aranızda. hele hele kendi tipine bakmayıp yakışıklı bi erkek gördüğü zaman ''hahahayyytt donumda sallarım ben bunu be'' şeklinde konuşan kezbanların varlığı beni daha da tiksindiriyor. şu gereksiz özgüven hallerinizden tiksiniyorum inanın. donunda sallarmış. al başını sallarsın sen. öyle kızlar var ki, sırf kukusu var diye tüm erkeklerin onun için çıldırıyo olduğunu düşünebilecek kadar sığ, gerçeklikten uzak, bıyıklı, çirkinin teki. erkeğiz ya, kadına muhtacız sözde. hassirelee. aynaya bakın lan önce. sizinle ne işim olabilir?

dinlenip dinlenip döğerim sizi. akıllı olun.
#88 - Eylül 28 2010, 23:15:07
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

PosiTive

Fazla esmer tenli oluşları bende ''pis'' izlenimini uyandırıyor. Gariptir ki, erkekler söz konusu olduğunda aynı şeyi hissetmiyorum. Sadece kızlar için geçerli bu hissiyat. Sevgili hemcinslerim, esmer teninizden siz sorumlusunuz.
#89 - Eylül 29 2010, 09:39:06

bir erkek tarafından reddedilmeyi içine sindiremeyip, belli bir zaman sonra o erkek hakkında ileri geri konuşmaları.(gerçi bu erkeklerde de var)

hem kadınlarla erkeklerin eşit olmadığından yakınıyorsunuz hem de ikili ilişkilerde erkeği daha fazla cefaya itiyorsunuz. ne lan bu? erkek dediğin kadının her teklifine açık olmak mı zorunda? kültürüne, ağzına, yüzüne, konuşmasına bakması gerekmez mi? sırf dişisiniz diye ne derseniz yerlere serilip her dediğinize geleceğimizi falan mı düşünüyosunuz, olay nedir yani? bence *m salak tabiri tam size uymakta. bi kukuya sahip olmanız ikili ilişkilerde üstün olduğunuz anlamına gelmez. gayet tabii hayatımızdan sktiretmeyi istediğimiz hatunlar da olucak.

kukunuz var diye size tapacaz ha? ahaha.. üzüm mü yediniz lan, ne kafası bu?
#90 - Kasım 07 2010, 21:59:10
« Son Düzenleme: Kasım 08 2010, 09:09:13 Gönderen: Tylers »

Gregor Samsa

Evet konu sayesinde , biz bayanların hemcinsleriyle sorunları olduğu çok belli kng Yorum yazan bayan user oranı ..... Benim yorumumsa , bu zamana kadar ciddi sorunlarım olan hemcinsimin (belli kişileri hariç) gerisi uzak duruversin, kendi arkadaşlarına bile sevgili tribi yapabilen bu tür, gizli tehlikelerle dolu bence.
#91 - Ocak 07 2011, 23:41:18
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Yapmacık davranmasınlar yahu.Yaşına göre davransınlar ve cümlenin sonundaki ünlü harfi uzatmasınlar.Bu kadarı kâfidir
#92 - Şubat 21 2011, 20:29:30
Ya imzanı kurallara göre koy ya da kuralları kendin belirle

bıyık ve dağınık kaş. bacağı kıllı olsun, göbeğinde minik kılları olsun yine severim ama bıyık ve dağınık kaşı oldu mu yakın duramam ona. onun dışında erkeklerden ayrılan, kadınsal bir iticilikleri yok, insanların iticiliğine girer diğer sayacaklarım kıpps.
#93 - Şubat 21 2011, 21:45:17

bıyıkları  :urfa
#94 - Şubat 21 2011, 22:19:27
..Kuzu*M ♥ / ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ ♫ ♪

derjavin

Bir kadının bir erkeğin hakimiyetine girmek istemesini kadınlara yakıştıramamışımdır hiçbir zaman.
Burda aile baskısıyla başka bir baskıcı aileye gelin olarak gitmek zorunda kalan kadınlardan söz etmiyorum.
Birinci cümlede sözünü ettiğim nice kadınlar gördüm ben. "Evleneyim, kocam ne derse o olur. " ya da "Nete girmemi istemiyor, çok kıskanç yaa" ya da "Kocam bana karışsın istiyorum" diyen, meselek sahibi ya da ilerde meslek sahibi olacak olan kadınlardan söz ediyorum.
Babalarıyla kuramakları iletişimi (ki bu da ataerkil toplum olmamızla ilintili) kocaları aracılığıyla kurmayı deniyorlar.
Yadırgamak ya da yargılamak istemem ama kadınların böyle erkek hegemonyası altında yaşamak istemelerini de doğru bulmuyorum.
#95 - Eylül 24 2011, 19:00:52

Acile gelip serum takılınca 'Acile kaldırdılar durumum çok kötü' olarak yorumlayıp , sonra bu durumu fotoğraf makinesi ile ölümsüzleştirip , facebookta daha serum çıkmadan telefon yolula paylaşmaları ... Arkadaşım serum su demek! şunu anla artık , niye kemoterapi alıyomuş gibi davranıyosun ?
#96 - Eylül 25 2011, 15:55:08
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

küçük memeli olmaları ya da vücuda oranla fazla büyük memeye sahip olmaları.
ortasını bulun şunun ya. Gidip kestirirmisiniz yoksa silikon mu yaptırırsınız o size kalmış.
#97 - Eylül 25 2011, 19:47:09

Gregor Samsa

Erkeklere elkol şakaları yapıp çocukca davranan kızlara gıcık oluyorum :vur
#98 - Nisan 20 2013, 15:17:04
Bahtsız aşık

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.