Alternatifim Cafe

Jay-Z

Discussion started on Yabancı Sanatçılar - Gruplar

M_SlimShady

jay_Znin İSTANBUL DA KONSERİ WAR 17 EYLÜLDE  :oley :oley   Adamımın konserine muhakkat gitmem lazım nası olsa 18 yaş sınırı yokmuşş :4 :4 :4 :okey
#51 - Ağustos 31 2006, 15:02:04

jay_Znin İSTANBUL DA KONSERİ WAR 17 EYLÜLDE  :oley :oley   Adamımın konserine muhakkat gitmem lazım nası olsa 18 yaş sınırı yokmuşş :4 :4 :4 :okey
ewet ya kesinlikleee gitmeliyim bu konsere yhaa ama pek zannetmiyorum :agla
#52 - Ağustos 31 2006, 17:37:07

M_SlimShady

üzülme kankyy naapar eder gideriz adamımızın konserine :okey :öff
#53 - Ağustos 31 2006, 17:46:41

üzülme kankyy naapar eder gideriz adamımızın konserine :okey :öff
inş. canım yaa jay-z ama ben yinede zannetmiyorum artık bu konseride kaçırırsam.. :agla :ohmygod
#54 - Ağustos 31 2006, 18:11:27

linkin parkla söledikleri şarkılara bitiom  :))
#55 - Eylül 01 2006, 22:22:56
İmzanız kural dışı

M_SlimShady

şu kanye west we Dre yle yapıcağı albüm biran önce bitse de dinlesek bizde  :öff
zaten konseri de iptal etti  :rusruleti
#56 - Eylül 15 2006, 10:03:44
« Son Düzenleme: Eylül 15 2006, 10:11:55 Gönderen: M_SlimShady »

JAY-Z KORKTU GELMİYOR !
Dünyaca ünlü rapçi Jay-Z, Pazar günü İstanbul Maslak’ta vermeyi planladığı konserini iptal etti.

Rusya programını da iptal eden Jay-Z’nin süprizi ise Beyonce olacaktı.

Jay-Z’nin gerekçe olarak terör haberlerini öne sürdüğü belirtildi…
alıntıdır bir siteden...

#57 - Eylül 15 2006, 13:18:53

biraz daha jay-z resmi...
#58 - Eylül 15 2006, 13:21:32

M_SlimShady

EMEKLİLİK SONUNDA BİTTİ
17 Eylül'de İstanbul Refresh'te vereceği konserini terör olayları nedeniyle iptal eden Jay-Z, emekliliğin sonuna geldi. Bir süredir yeni bir albüm hazırlığı içinde olduğu kulaktan kulağa dolanan hiphop üstadı, gizliden gizliye hazırladığı albümüyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
 The Black Album"ü yayınladıktan sonra emekliye ayrıldığını açıklayan Jay-Z, müzik çalışmalarından sanılanın aksine kopmamış konser vermeye devam etmişti. Üç yıllık bu zaman diliminde R.Kelly ve Linkin Park ile ortaklaşa albümler kaydeden Jay-Z, ayrıca kız arkadaşı Beyonce'nin albümlerine de konuk olmuştu. Ancak tüm bu ortak çalışmalar sona erdi ve Jay-Z yeniden kendine ait bir albüm hazırlamak için stüdyoya girdi.

Uzun bir süredir kulaktan kulağa fısıldanan ama yüksek sesle söylenemeyen Jay-Z'nin yeni bir albüm hazırlığı içinde olduğu haberi sonunda netlik kazandı. Hiphop dünyasının duayenlerinden biri olarak kabul edilen Jay-Z, yakın arkadaşları Timbaland, Pharrell Williams ve Kanye West gibi isimlerin bir araya geldiği bir albüm kaydetti.

Jay-Z, yeni albümü "Kingdom Come"ı 21 Kasım'da yayınlayacak.

[ALINTI]
#59 - Eylül 15 2006, 19:57:49

M_SlimShady

MARTIN VE JAY-Z’DEN DÜET !
Coldplay grubunun solisti Chris Martin, ünlü rapçi Jay-Z ile bir hip-hop şarkısı kaydetti.

Şarkı, Jay-Z’nin yeni albümünde yer alacak.

Chris Martin’in hip-hop kültüründen çok etkilendiği ve kayıtlar sırasında çok eğlendiği öğrenildi…
[alıntı]
abi ne oluyo yaa tüm rockerlar yedi bitirdi bu Jay-Zyi  :) :D

#60 - Eylül 30 2006, 18:56:58

Coldplay grubunun solisti Chris Martin, ünlü rapçi Jay-Z ile bir hip-hop şarkısı kaydetti.

Chris Martin’in hip-hop kültüründen çok etkilendiği ve kayıtlar sırasında çok eğlendiği öğrenildi…
[alıntı]

ewet ee tabi adam baştan aşağı karizma koçum bee!!! abi o jay-z nin gelmeme sebebide organizasyon eksikliğiymiş gazetede okudum...
#61 - Eylül 30 2006, 19:06:28

M_SlimShady

[alıntı]

ewet ee tabi adam baştan aşağı karizma koçum bee!!! abi o jay-z nin gelmeme sebebide organizasyon eksikliğiymiş gazetede okudum...
hdiii bee belliydi başka bi sebep olduğu zaten 
#62 - Eylül 30 2006, 19:18:18
« Son Düzenleme: Aralık 18 2006, 17:32:50 Gönderen: Rock wiTh Me »

show me what u got ı dinledinis mi sevdiniz mi?
#63 - Aralık 18 2006, 17:50:27

show me what u got ı dinledinis mi sevdiniz mi?
dinledim şarkısını kötüde değil iyide değil ehh işte  ama albümü billboard a 1 numaradan giriş yaptı.
#64 - Aralık 25 2006, 23:30:32
Bir kentin içinde görünmez adam kırılmış kalbiyle durmadan anlattı kendini nefes almadan dur durak tanımaz ahh bu adam...
www.myspace.com/emre_

jay-z ft. rihanna - umbrella
#65 - Temmuz 16 2007, 16:07:05
Yağma yağmur sağanak bu sağanak için yok sığınak.

miss-gangsta sana kesinlikle katılıyorum
bu adamın heryeri karizma
mtv de water for life adlı bir programını seyrettim
güney afrikada su bulunmayan köyleri kuyular yaptırdı
programda su lafı cok hosuma gitti''biz kendimize tasralıyız biz kenarlardan geldik derdik ama bizdende kötü durumda olan da varmıs''
#66 - Temmuz 19 2007, 16:32:53

dünyanın en çok para kazanan rapçisi jay-z imiş
#67 - Ağustos 26 2007, 19:27:21
Yağma yağmur sağanak bu sağanak için yok sığınak.

Jay-z sahibi olduğu 40/40 Club'ın üçüncü şubesinin açılışı için gittiği Las Vegas'ta
Beyonce ile ne zaman evleneceği sorularını yanıtladı.yakın bir zamanda Beyonce ile
evleneceğinin ipuçlarını veren rapper,evliliğin kendilerine uzak olmadığını belirtti..
#68 - Ekim 07 2007, 17:36:12

Hayattan sonra ölümdesiniz..
Ama hayattayken ölmektesiniz!!!

Beyoncé benim olacak  :Ç (NE ALAKAYSA) :sizo :sizo
#69 - Ekim 30 2007, 15:45:37

e_tugce

Yeni!
..
#70 - Kasım 26 2007, 21:08:09
« Son Düzenleme: Şubat 03 2015, 00:49:42 Gönderen: e_tugce »

illüminatinin dibi.
#71 - Haziran 18 2011, 02:46:37
i go to grave before be a b.tch nigga. Lykomedo's Awesome Blog ve lazım olursa diye about me

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.