Alternatifim Cafe

The Killers Fan Club

Discussion started on Fan Club & Birlikler

bikaç resim  :nohashas

#26 - Aralık 11 2006, 14:54:56

_DaRkdreams_

mr brightside cidden manyak bi şarkı ya  :)
bende üye olmak istiorm  :Ç
ahanda avatarlar  (6)

ahanda iconlar  :Ç

:Ç (6)

öff gari yeter bu kdr  :Ç ...yorumlarınızı aliim  (6)
#27 - Aralık 16 2006, 20:58:28

Çok güzel cnm..hoşgeldin  :kisss
#28 - Aralık 17 2006, 02:21:58

bedava cd falan veriyorsanız bende üye olmak istiyorum  :D
benide üye yapar mısın??
#29 - Aralık 17 2006, 04:07:06
Suskun bir tutkuyum ben.
Evde ocaksızım, savaşta kılıçsız.
Ve de hastayım kendi gücümden.

ah bi bulsam bedava cd'lerini...  :Ç
valla dağıtcam hepsini..herkes dinlemeli killers'ı  :ask
80lerin rock'ını anımsatan tek grup bana..süpper  :nohashas
neyse hoşgeldin sen de cnm..  :kisss
#30 - Aralık 17 2006, 04:10:39

hoşbulduk  :kisss
#31 - Aralık 17 2006, 17:32:47
Suskun bir tutkuyum ben.

_DaRkdreams_

Çok güzel cnm..hoşgeldin  :kisss
hoşbuldukkkkk  :)
#32 - Aralık 17 2006, 17:36:53

ya aslında mtv'de en iyi rock ı alınca gıcık oldum birara gruba evanescence de adaydı gerçi hakettiler ama
#33 - Aralık 17 2006, 20:35:06
Suskun bir tutkuyum ben.

ya aslında mtv'de en iyi rock ı alınca gıcık oldum birara gruba evanescence de adaydı gerçi hakettiler ama
Evet kimse beklemiyordu ama bence hakettiler çünkü dedim ya rock tarzları şimdikilerden çok farklı..amerikalı hatta las vegaslı oldukları halde ingiliz tarzı ve daha da güzeli 80ler ayarında bir rock yapıyorlar ki dinleyip de burun kıvırmak mümkün değil..herkesin tarzı farklı olsa da gerek hot fuss gerekse sam's town albümlerinden birkaç parçayı sevmemeleri olanaksız gibi geliyor bana...bilemiyorum günümüz rockını dinlememe rağmen bir 80ler manyağı olarak bu kadar sık parçalarını çaldığım bir grup..hakkaten iyiler..ne diyim  :okey
#34 - Aralık 18 2006, 00:35:45

Evet kimse beklemiyordu ama bence hakettiler çünkü dedim ya rock tarzları şimdikilerden çok farklı..amerikalı hatta las vegaslı oldukları halde ingiliz tarzı ve daha da güzeli 80ler ayarında bir rock yapıyorlar ki dinleyip de burun kıvırmak mümkün değil..herkesin tarzı farklı olsa da gerek hot fuss gerekse sam's town albümlerinden birkaç parçayı sevmemeleri olanaksız gibi geliyor bana...bilemiyorum günümüz rockını dinlememe rağmen bir 80ler manyağı olarak bu kadar sık parçalarını çaldığım bir grup..hakkaten iyiler..ne diyim  :okey

zaten bende hakettiler diyorum ama gerçekten tarzları şimdikilerden çok çok farklı bende  öyle çok koyu hayranları değilim ama seviyorum şarkılarını özellikle my brightside süper o şarkı yaa  :yeah
#35 - Aralık 18 2006, 17:48:06
Suskun bir tutkuyum ben.

üye olmak istiyorummmmm "bones" favorim:D
#36 - Ekim 12 2010, 16:06:53

The Killers, 6-13 Agustos 2012'de Szigette! Budapestenin Obuda adasinda yapilan dunyanin en iyi en buyuk festivali secilen Sziget'in kapanis grubu The Killers.. Avantajli festival paketleri, THY ile gidis donus dahil icin son tarih 30 nisan..

Daha detayli bilgi icin:

https://www.facebook.com/szigetturkiye

https://twitter.com/#!/szigetturkiye
#37 - Nisan 23 2012, 20:38:18

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.