Alternatifim Cafe

The Killers Fan Club

Discussion started on Fan Club & Birlikler

Rock'çılar yılın en iyi rock gruplarındanbirine merhaba deyin.  :urock
Somebody told me'den When You Were Young'a kadar en iyi şarkıları, haberleri, resimleri ve daha çok şey burda.Siz de katılın.
Unutmayın bir gün herkes Killers dinleyecek.     :okey

Üyelerimiz
bluebell
komiksey  
oozzy  
VeLeD-i MeTaL  
_DaRkdreams_
frekanss  
#1 - Eylül 25 2006, 18:51:52
« Son Düzenleme: Ekim 19 2010, 12:25:43 Gönderen: itaatsiz »

İşteee Killers!!!
#2 - Eylül 25 2006, 18:57:13

The Killers 2002'de Las Vegas Nevada'da kurulan bir rock grubudur.Grup üyeleri  Brandon Flowers (solist), Dave Keuning (gitar), Mark Stoermer (bass), and Ronnie Vannucci Jr. (davul ve vokal). The Killers bilinen ilk albümleri Hot Fuss'u 2004'te yayınladı. İkinci albümleri Sam's Town ise kısa süre önce çıktı ve hit hailne gelen parçaları When You Were Young ile listelerde zirveye yükseliyor.
#3 - Eylül 25 2006, 19:02:48

Yine Killers!
#4 - Eylül 25 2006, 19:17:09

Brandon ve diğerleri
#5 - Eylül 25 2006, 19:39:06

Süpersiin!!
#6 - Eylül 25 2006, 19:41:49

Üye olmak isteyenler..Çekinmeyin gelin gelin  :sizo
#7 - Eylül 25 2006, 19:45:14

Brandon Flowers
Brandon Flowers, bir zamanlar her gün bellboy olarakGold Coast Hotel'de çalışan, şimdi ise ünlü rock grubu Killers'ın yüzü olarak da tanınan solistidir. Gruba yalnızca sesiyle değil aynı zamanda şarkı sözü yazarlığı ile de destek olan Brandon Hot Fuss  albümündeki tüm şarkıların en azından bir kısmını yazmış. Grubun en genç üyesi olan Brandon 21 Haziran 1981 doğumlu ve maalesef uzun zamandır sevdiği Tana ile şu anda evli.

Mark Stoermer
Mark Stoermer grubun inanılmaz yetenekli basçısı. 28 Haziran 1977'de doğdu ve grubunun vazgeçilmez elemanı. Ayrıca şu anda ciddi bir ilişkisi var.

Ronnie Vannucci Jr
15 Şubat 1976'da doğan Ronnie, bir aydan biraz farkla grubun en yaşlı üyesi.Little Chapel of Flowers'da fotoğrafçılık da yapmış olan Ronnie  grubun davulcusu ve mutlu bir evliliği var.

David Keuning
David Keuning bayan mağazasında çalıştığı günlerden beri uzun bir yol aldı ve şimdi Killers'ın gitaristi. 28 Mart 1976'da doğdu ve şu anda ciddi bir beraberliği var.

#8 - Eylül 25 2006, 20:02:39

Grubun Kazandığı Ödüller ve Adaylıkları

Grammy'ler
•   Adaylık : "Hot Fuss" ile 2005 yılı en iyi rock albümü
•   Adaylık : "Somebody Told Me" ile 2005 yılı en iyi rock şarkısı
•   Adaylık : "Somebody Told Me" ile 2005 yılı grup olarak en iyi rock vokal performansı
•   Adaylık : "Mr. Brightside" ile 2006 yılı vokalde grup olarak en iyi pop performansı
•   Adaylık : "All These Things That I've Done" ile 2006 yılı vokalde grup olarak en iyi rock performansı

American Music Award

•   Adaylık : Breakthrough, En İyi Yeni Sanatçı (2005)

Billboard Music Awards

•   Adaylık : Yılın Grubu (2005)
•   Adaylık : "Mr. Brightside" ile yılın dijital şarkısı (2005)
•   Adaylık : Yılın Modern Rock Sanatçısı (2005)

MTV Video Music Awards
•   Adaylık : "Mr. Brightside" ile en iyi grup videosu (2005)
•              Adaylık : "Mr. Brightside" ile en iyi rock videosu (2005)
•   Kazandığı : En İyi Yeni Sanatçı (2005)

•   Bunların Dışında
•   Kazandığı : NME Magaine tarafından en iyi uluslararası grup ödülü (2005)
•   Adaylık : "Mr. Brightside" ile Teknik Mükemmellik & Yaratıcılık Ödülleri , Record Production/Single or Track (2005)
•   Kazandığı : Dünya Müzik Ödülleri, Dünyanın En Çok Satan Yeni Grubu (2005)
#9 - Ekim 01 2006, 13:59:18

aYRICA gRUP dAHA çOK üLKEMİZDE gÖSTERİLEN vE çOK sEVİLEN bİR dİZİDEN sONRA dAHA çOK tANINDI.bU dİZYE yAPTIKLARI mÜZİKLER mÜZİKSEVERLERİN ONLARI dAHA yAKINDAN tANIMASINI sAĞLADI.hANGİ dİZİDEN Mİ bAHSEDİYORUM...iZLEYENLER bİLİRLER tABİİ Kİ    O.C.  uMARIM aRTIK dAHA ÇOK iLGİNİZİ çEKER bU GRUP hADİ aMA kİLLERSI sEVECEKSİNİZ.  :yah
#10 - Ekim 01 2006, 14:09:04

oozzy

ben ilk üye olmak istiorum ama daha önce hiç dinlemedim çok merak ettm valla bi rocker olarak sevrm inş yarın ilk işim killers cd si edinmek olcak   ::yea ::yea
#11 - Ekim 02 2006, 22:10:11

Hoşgeldin Oozzy

Nihayet ya ben de artık kimse dinlemiycekmi diye düşünüyodum bunları.İlk üyem sensin tebrikler ve umarım beğenmişindir çünkü bence cok iyiler
#12 - Ekim 03 2006, 00:10:22

oozzy

h.b ben daha dinleyemedim çnkü bulamadım ama mutlaka dinlicem en kısa zamanda arıom halaa   :hönk  ::yea
#13 - Ekim 04 2006, 21:08:30

Slm oozy o zaman sana bir yardımda bulunayım googleda isimlerini yazıp çıkan ilk 3 isteden birine girersen when you were youngın son versiyonunu dinleyebiliyosun ayrıca orda diğer bazı şarkıları da vardı hatırladığım kadarıyla.

eeee başka kimse katılmıyomu bize  :bye
#14 - Ekim 09 2006, 17:38:36

bu kadar ısrar ediyorum yine kimse üye olmak istemiyo  X(

ya gerçekten küstüm   :hih:

anlamadım ki kimse dinlemedi mi bu adamları ya da dinlediyse niye beğenmedi   :ühü

neyse eğer dinlemeyen ve dinlemek isteyen varsa killersın resmi sitesinde when you were young'ın son versiyonunu dinleyebilirler ok hadi hepinizi öptüm yine de   :bye
#15 - Ekim 13 2006, 17:26:03

oozzy

ben dinledimm dinliom da artıkk saol

ama artk birileri üye olsun yaa yeter dime  :ühü ::yea
#16 - Ekim 13 2006, 22:55:09

evet kardeşim ya iyi söyledin böyle iki başa şimşir tarak olmuyo ki   :ühü    ama söylüyoruz rica ediyoruz hatta ağlıyoruz kimse üye olmuyo  X( daha naapalım ya?   :bye  acaba ücretsiz cd kampanyası falan mı yapsam diyorum fan cluba katılmaları için  :sizo
#17 - Ekim 16 2006, 17:43:13

oozzy

üücretsiz cd kampanyası güsee fikir hehe kioptum

o zaman kardişim madem ricadan anlamıolar bizde daha sert üye olun lemm  :urfa

::yea
#18 - Ekim 17 2006, 12:09:57

ben üye olabilirim  :urfa :urfa
#19 - Ekim 20 2006, 19:58:51
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

çok sevindim hoş geldin VeLeD-i MeTaL
#20 - Ekim 22 2006, 14:21:58

ayrıca demek istediğim
sevgili fanclub arkdslarm
hepinizin bayramını kutlarım
sıkıcı olmayan eğlenceli ve bol net'li bi bayram dilerim
hepinizi öptüm  :kisss
#21 - Ekim 22 2006, 15:13:52

çok sevindim hoş geldin VeLeD-i MeTaL

hosbuldukk.. ya aslında pek fanı deilim ama son albumleri gercekten cok guzel  :okey
#22 - Ekim 22 2006, 21:07:06
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

ya iyiler ama haklısın Sam's Town en iyi albümleri ve zaten ne kadar tuttuklarından da anlaşılıyo bu

when you were young hala listelerde zaten
#23 - Ekim 22 2006, 23:20:17

ya iyiler ama haklısın Sam's Town en iyi albümleri ve zaten ne kadar tuttuklarından da anlaşılıyo bu

when you were young hala listelerde zaten

evet bende cook seviyorum o sarkıyı zaten ilk onu dinledim sonra dierlerine de bi goz attım  (6)
#24 - Ekim 22 2006, 23:57:26
Mercey.

şu ana kadar dinlediğim en iyi erkek vokallerden birine sahip olan grup the oc nin 2. sezon 4. bölümüne konuk olmuş, kimileri buna pazarlama dese de çok iyi yapmışlar.dizide  smile like you mean it, mr. brightside ve everything will be alright parçalarını icra etmişler ve bir önceki bölümde çıkan the walkmen grubunu resmen ezip geçmişlerdir.

isimlerini new orderin crystal videosundaki hayali 'the killers' grubundan almislar. sirf bunu yaptiklari icin bile begenilmesi gereken bir grup (kanimca). ayrica somebody told me öyle bir sarki ki, insani dinlerken bagira bagira eslik etmeye zorluyo, odada dans etmeden / ziplamadan duramiyosunuz. Ayrıca ikinci albümleri Sam's Town ismini ilk çalmaya başladıkları eski püskü kumarhaneden alıyor.

nme dergisinde the killers'le ilgili söyle diyor: 'the cure meets duran duran guitarpop'. belkide hakli. Bu kadar çok sevilmelerinin bir nedeni de hiç Amerikalı bir grup gibi durmayışları. Duran Duran, The Cure ve The Smiths'in 80li hallerinin derlenip toparlanmış hali gibiler. Bu yüzden 80ler The Killers'la geri döndü diyor pek çok yorumcu ve haksız sayılmazlar..dinlerseniz karar verebilirsiniz.

solisti brandon flowers 2005 nme odullerinde "yilin en seksi erkegi" odulunu aldi

16 kasim amsterdam konserleri icin 16 eylül saat 10 da satisa cikan biletler 5 dakika icinde tukenmistir.

albümün ikinci video'sunu bones'a cektiler ve yonetmen sandalyesine tim burton'u oturttular ki bu pekçok kişiye vay anasini dedirtiyor.

mtv europe music awards'da best rock odulunu kazandılar, odulu alirken de "bizce muse kazanmaliydi, ama adaylar arasinda bile yoktu" diye yorum yapacak kadar mütevazi idiler.

şarkıları,tekrar tekrar dinlendikçe kendine hayran bıraktıran bir grup the killers..ilk albümde olduğu gibi Sam's Town da eskisi gibi, eğlenceli olduğu kadar duygusal,melankolik ve samimi. all these things i've done adlı sarkidaki "i've got a soul, i'm not a soldier" dizesi, ilk dinlemeden sonra bile, bayağı bi kafanızda kalacaktır.

#25 - Aralık 11 2006, 14:52:55
« Son Düzenleme: Aralık 11 2006, 14:53:40 Gönderen: komiksey »

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.