Alternatifim Cafe

Voleybol Fan Club

Discussion started on Fan Club & Birlikler

arkadaşlar burada voleybolun ne kdr güsel bi spor olduunu anlıcaz  we sizi bilgilendireceğim resimlerde yollıcam  ;) :4

şimdiden üye olmak isteyenleri bekliyorum

fan clubümüz hayırlı olsunnnn.......

#1 - Ağustos 14 2006, 13:05:23
« Son Düzenleme: Eylül 27 2006, 23:11:31 Gönderen: ChaCharon »

VOLEYBOL FAN CLUB ÜYELERİ

b_u_r_ç_i_n
b_e_y_o_n_c_e
siyah_kan
beyonce_fun
goldberg
lavinya
su_perisi
a-s-l-ı
dark_tlny
gitarcıGRNDY
mess_girl
g*a*m*z*e
öykü$
((¯¨¤» §ïÑèM «¤¨¯))
billgoldberg
esmeray
female__eagle:)
beatles_n
melike12
gOBLİn_CrY
ayarmis
KadeR
daniel_esra

#2 - Ağustos 14 2006, 13:08:22
« Son Düzenleme: Eylül 25 2006, 18:05:31 Gönderen: b_u_r_ç_i_n »

burçincim lütfen benide üye yaparmısın :))
#3 - Ağustos 14 2006, 13:11:37
>>TıKLa<<
>>BeYonCe Fan CluB<<
>>TIKLA>>

<<TIKLA<<

tabiki arkadaşlar sizide bekliyorum  (6) (6)pamuk mauseler  bu fan clube  (6) (6)

#4 - Ağustos 14 2006, 13:13:52

konunun devamlılığı için açılan fan club hakkında yeterince bilgi ve döküman paylaşmanız gerekmektedir...

saygılar .... :okey
#5 - Ağustos 14 2006, 13:19:16
"Aşığım sana"cümlesinin sonunda ki 'a' harfi sessizce terk etti seni.. Bunun farkına var sevgili; sen hala " aşığım san" beni...

voleybol sewenler buraya.....!!!!!!!!!!!!

ARKADAŞLAR SİZE Bİ HABERİM WAR

Yıldız Kızlar Balkan Voleybol Şampiyonası' nda Moldava, Yunanistan, Romanya ve Bulgaristan' ı ayni sonuçla 3-0, finaldeki rakibi Sırbistan Karadağ' ı 3-1 mağlup eden kızlarımız Balkan Şampiyonu, Bulgaristan ise Balkan 3' üncüsü olurken, kaptanımız Naz Aydemir, Balkanların En Değerli Oyuncusu seçildi.
#6 - Ağustos 14 2006, 13:21:16

konunun devamlılığı için açılan fan club hakkında yeterince bilgi ve döküman paylaşmanız gerekmektedir...

saygılar .... :okey
BİLİYORUM AMA YİNEDE TEŞEKKÜRLER
#7 - Ağustos 14 2006, 13:22:14

arkadaşlar neden hiç kimse fan clube üye olmak istemio yaaaaa   X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X(
#8 - Ağustos 14 2006, 13:44:00

BENİ DE ÜYE YAPAR MISIN?
#9 - Ağustos 14 2006, 17:15:32
(a) Umutsuzluk meleği tam şurda varlığını hissediyorum şu anda içimi kaplıyor hislerimi çalıyor ve beni benden alıyor nasıl bi iş bu böyle.Benim tek aşkım UmUtSuZlUk MeLeĞi :melek

ya kızım bn ztn voleybolcuyum bnide üye yap sen yapmasaydın bn yapmayı planlıyodum hemen ekle bni hastasıyım voleybolun..
#11 - Ağustos 14 2006, 17:38:41
Edebiyatın Bittiği Yerde Edepsizlik Başlar!  :okey

Anlamaya Çalışma, Anla...
*_* Beautiful Liar :band  

ya kızım bn ztn voleybolcuyum bnide üye yap sen yapmasaydın bn yapmayı planlıyodum hemen ekle bni hastasıyım voleybolun..
oké
#13 - Ağustos 14 2006, 17:45:32

eet arkadaşlar sizleri bekliyorum.         siz isteyin sizi hmn üye yaparım ;)
#14 - Ağustos 14 2006, 21:02:54

voleybolcular buraya....

her yerde voleybol oynanır

#15 - Ağustos 15 2006, 12:52:17
« Son Düzenleme: Ağustos 15 2006, 12:58:40 Gönderen: b_u_r_ç_i_n »

Bİ HABER DAA ARKADAŞLAR;

GENÇ ERKEKLERİMİZ BALKAN ŞAMPİYONU,
**GENÇ KIZLARIMIZ DA BALKAN İKİNCİSİ OLDU**  

Romanya’ nın Buzau kentinde düzenlenen Genç Bayanlar Balkan Şampiyonası' nda Genç Millî Bayan Takımımız, Romanya (B) Takımı ve Moldova' yı ayni sonuçla 3-0, Romanya (A) Takımı' nı 3-1, Yunanistan' ı 3-0 yenip, Sırbistan Karadağ' a 1-3 yenilerek Balkan 2' ncisi olurken, Balkan Yıldızlar Şampiyonası' nın MVP' si Naz Aydemir En iyi Pasör, Esra Doğanoğlu ise En iyi Libero seçildi. Makedonya’ nın Strumica kentinde devam eden Genç Erkekler Balkan Şampiyonası' na katılan Genç Millî Erkeklerimiz de FYR Makedonya' yı 3-1, Moldova ve Romanya' yı ayni sonuçla 3-0, Bulgaristan ve finalde de Sırbistan Karadağ' ı ayni sonuçla 3-2 mağlup ederek Balkan Şampiyonu oldu.
 :oley :oley bu haber çok sewindirici :oley :oley

#16 - Ağustos 15 2006, 15:10:57
« Son Düzenleme: Ağustos 26 2006, 11:26:18 Gönderen: b_u_r_ç_i_n »

eet arkadaşlar size  bi röpörtajım war  :muhah  :kop kioptum

eczacıbaşının başarılı voleybolcularıyla röpörtaj yapıldı bende bunusizinle paylaşmak istedim.
#17 - Ağustos 15 2006, 15:22:50

işte röpörtaj............

Ülkemizi ve Türk kadınını, uluslararası platformda gururla temsil eden sultanlar, kazandıkları başarılar ile göğsümüzü kabartıyorlar. 2003 yılında, ülkemizde düzenlenen Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda Avrupa ikincisi olarak, kendilerinden bahsettiren bayan milli voleybolcularımız, 2003’te Japonya’da düzenlenen Dünya Kupası’nda 7. olarak, bu unvanlarını pekiştirdiler. Bu kupada, özellikle, Dünya ve olimpiyat şampiyonu Çin’den set almayı başarabilen 2. takım olarak dikkat çeken Bayan Voleybol  Takımımız hakkında, voleybol otoriteleri ve voleybol severler arasında şu görüş hakim olmuştu: “ÇİN, MAÇI KAZANDI AMA TÜRKİYE GÖNÜLLERİMİZİ….”  Filenin sultanları, bu şekilde, dünyaya şöyle de bir mesaj iletmiş oldular: BİZİM YENİLGİLERİMİZ BİLE ONURLU”

Sultanlarımızın ağızlarından düşürmedikleri bir sloganı tekrar etmekte fayda görüyorum.  “ŞARTLAR NE OLURSA OLSUN, ASLA VAZGEÇMEYECEĞİZ” Benim de bu inançlı sporcular için diyeceğim tek söz olabilir: BİZ DE VAZGEÇMEYECEĞİZ; SİZİ ALKIŞLAMAKTAN TABİ Kİ”

Kadıköylü voleybol taraftar grubu Eczacıbaşılı Kankalar aracılığı ile Türk kadınını gururla temsil eden Bayan Voleybol Milli Takımımızı, arkadaşım Hülya Ak ile birlikte, Rusya’da düzenlenecek Boris Yeltsin Turnuvası öncesinde, kamp yaptıkları İstanbul Sürmeli Otel’inde ziyaret ettik ve Milli Takımımızın pasörü Bahar Mert ve liberosu Gülden Kayalar ile bayan sporcuların spor yaşamlarında karşılaştıkları zorluklara ilişkin röportaj yaptık.

İnci Akbulak : Ak Parti Kadıköy İlçe Teşkilatı Kadın Kolları olarak, röportaj talebimizi kabul ettiğiniz ve bizi kırmadığınız için teşekkür ederim. Bayan sporcular olarak, karşılaştığınız zorluklar nelerdir?

Bahar Mert: Anne olduğum için, zorlandığım konu oğlum Çınar ile ilgili. Oğlum doğduktan hemen sonra voleybola döndüğüm için, büyüme faslında, ondan çok ayrı kaldım. Birbirimizi çok özledik. Allahtan, çok güzel başarılarımız oldu da bir şekilde zorluğu aşmış olduk. Tabi, onunla olduğum zaman, daha çok zaman geçirmeye çalışıyorum. Bayan olarak, her bayan, evinde bir şeyler yapmak ister, evinin bir düzeni olsun ister. Biz, tabi bavulları alıp sürekli maçlara, kamplara gidiyoruz, Allahtan, ev işlerinde yardımcılarımız oluyor. Voleybol dışındaki arkadaşlarımızla, ailemizle, fazla görüşemiyoruz. Özel hayata fazla vakit ayıramıyoruz. Ama her şeyin bir bedeli var. Gene de hayatımdan memnunum. Yani bir sıkıntım olmuyor. Çok uzun süredir voleybol oynadığım, için, (20 seneyi geçti) çok alıştığımız için, voleybolsuz hayat, çok monoton geçiyor diyebilirim. Yoğun bir çalışmaya alışmışız. Açıkçası çok da zorlanmıyoruz. Özellikle, anne olarak sıkıntı yaşıyorum. Ama devamlı bu şekilde yaşadığım için idare etmeyi öğrendim.

İnci Akbulak: Peki, bayan taraflardan beklentileriniz nelerdir?

Bahar Mert: Bayanların, maçlara gelmelerinden çok memnun oluyoruz. Çünkü, voleybol, çok nezih bir ortam ve bayanlara, voleybol izlemeyi çok yakıştırıyorum. Bayanlar, eşlerini ve çocuklarını yanlarına alıp, voleybol maçlarına rahatlıkla gelebilir ve çok zevk alabilir izlediği müsabakalardan. Voleybol, gerçekten de kaliteli bir spor.

İnci Akbulak: Yani, voleybol, futboldan kar kat daha kaliteli ve zevkli bir spor.

Bahar Mert: Evet, voleybol, çok kaliteli bir spor. Özellikle, 2003’teki Avrupa Voleybol Şampiyonası’ndan sonra, popüler olmayan bu spordu.

Biz, kendi çapımızda, bir şeyler yapmaya çalışıyorduk. Ancak 2003’teki Avrupa Şampiyonası’ndan sonra, bu spor dalı popüler oldu. Başarılar geldikten sonra, oldukça sevildik ve izlenme oranımız da sevilme oranımız da arttı. Voleybola başlayan küçük çocukların sayısında da büyük bir artış oldu. Spor okullarının sayısı arttı.

İnci Akbulak: Son yıllarda, voleybolu daha da sevdirdiniz.

Bahar Mert: Teşekkürler. Tabi ki medyada daha çok yer aldığımız için, ne kadar güzel bir spor olduğu görüldü. Biz, modern, çağdaş Türk kadınını yurt dışında da temsil ettiğimiz için, pek çok bayan, bizi yolda görüp durdurduğunda, sizinle gurur duyuyoruz, bizi ifade ediyorsunuz diyorlar ve bizi tebrik ediyorlar. Biz de çok mutlu oluyoruz tabi…

İnci Akbulak: Biz de sizinle gurur duyuyoruz.

Bahar Mert: Teşekkürler; ilginiz için. Size çok ihtiyacımız var. Özellikle bayanların desteklerini bekliyoruz. Türk kadının gerçekten de büyük potansiyeli var. Bunları ortaya çıkarmak gerekiyor. Çıktıkça da tabi ki destek de geliyor ve bu çok hoş oluyor. Biz, bir yol açmış oluyoruz kendi çabalarımızla. Arkadan gelenler çok oluyor. Bu, memnun edici.

İnci Akbulak: Biz de Ak Parti Kadıköy İlçe Kadın Kolları olarak, bugüne kadar yaşattığınız mutluluk ve gurur için size teşekkür ediyoruz. Başarılarınızın devamını diliyoruz.

İnci Akbulak: Ak Parti Kadıköy İlçe Teşkilatı Kadın Kolları olarak, röportaj talebimizi  kabul ettiğiniz ve bizi kırmadığınız için teşekkür ederim. Bayan sporcular  olarak, karşılaştığınız zorluklar nelerdir?

Gülden Kayalar: Çok uzun zaman kamplarda kalıyoruz.Çok uzun zaman kamplarda kalınca da haliyle, ailemize ve sevdiklerimize fazla zaman ayıramıyoruz.Ama bizim işimizin gereği de bu.Artık, farklı bir platformdayız.Bu platformda yer alan her sporcu, bu zorluğu yaşıyor.Onun dışında fazla zorluk yaşamıyoruz.Zaten hiçbir şey kolay değil ama en büyük sıkıntımız, kendimize vakit ayıramamamız..Bunun dışında, çok büyük sıkıntımız yok aslında.

İnci Akbulak: Bayan tarafların size olan ilgisinden memnun musunuz?

Gülden Kayalar: Tabi, memnun olmaz mıyız? İnsanlar tanıyorlar, geliyorlar, teşekkür ediyorlar. Voleybolun daha fazla kişiye hitap ettiğini görmek mutluluk verici. Futbol ve basketbol, Türkiye’de çok önde, çok önemli. Bir bayan sporu, hiç bu kadar ön planda değildi. Artık bayanları da temsil eden bir grup var. Bunun için çok mutluyuz.

İnci Akbulak: Biz de bunun farkındayız ve bugün, bunun için buradayız. Her zaman arkanızdayız. Sizleri destekleyeceğiz. Başarılarınızın devamını dileriz.

Gülden Kayalar: Ben de ilginize teşekkür ederim
#18 - Ağustos 15 2006, 15:24:32

ben bayılırım yaww volleybola
#19 - Ağustos 15 2006, 15:26:03

>>TIKLA> WoLeYbOlFaNcLuB >

<WoLeYbOlFaNcLuB<TIKLA<<

güzelse kodu vereyim ?
#22 - Ağustos 17 2006, 12:19:33
>>TIKLA>>

<<TIKLA<<

Topal abi buda kural dışıysa ... Anladın sen onu :D

bakarmısınız...
#23 - Ağustos 17 2006, 12:20:12
>>TIKLA>>

<<TIKLA<<

Topal abi buda kural dışıysa ... Anladın sen onu :D

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.