Alternatifim Cafe

Murat Boz

Discussion started on Yerli Sanatçılar - Gruplar

murat boz fanları forumuma beklrim :)) :ask :okey

http://muratboz.sevenleri.com 
#26 - Ağustos 18 2006, 16:21:32
!!!bugünümü yaşıyorsam yarının bana seni getirceğine inandığım içindir!!!

tamam yakışıklı da ama yakışıklılığı sesinin önüne geçer gibi geliyo bana çünkü kankam izlerken kendinden geçti
ama şarkısı çok kötü :ohmygod
#27 - Ağustos 19 2006, 10:46:54
cem bey biz öyle çok telefonla konuşmak istiyoruz ki şöyle bi konuşsak da telefon kulağımıza yapışsa :Ç

yeni albümü daha güzel olcakmış tarkan söz yazmış ona  :)) :yaril
#28 - Ağustos 19 2006, 21:13:41

tatlicadi

bu klibinde soyunan çocuk dğeilmi yaa şu resimlerin birinde karizma çıkmış  :muhah
#29 - Ağustos 19 2006, 21:18:42

evet o.. bence sesi harika

shakira ya bile vokal yapmışşşş!!!!  :ask :ask
#30 - Ağustos 20 2006, 15:53:29

sonuna_dek_akman

ya çok özentısınız be hersey yakısıklı olmak mı sızce :öff
#31 - Ağustos 20 2006, 16:11:48

evet kızlar yaa çokkk tatlı geberiorum tapıyorum ölüorum bitiorum muhabbeti baymıyomu sizi  :icon
ben başarılı olcağna inanıyorum sadece sanatsal işlere ihtiyacı var okadar!
#32 - Ağustos 20 2006, 16:20:30
sevme beni sevdalardan vurgunlar yedim!! bana çok gördüğün aşkı sen ellere ver...terkedilişim ilk deil alışır gönlüm,
sevilmeden sevmek var ya
o daha beter!!!

sonuna_dek_akman

yakısıklı dıe ıkı sayfalık yorum olmus...

ama gercektn saygıyı hakeden gundem yapmamıs sanatcılar bı tane yorum almamıs...

:öff
#33 - Ağustos 20 2006, 16:25:53

sadece yakışıklı diye değil çok başarılı diye konuşanlarda var..hande yener, tarkan,shakira,grup hepsi ye vokal yapmış..bunlardan da bahsediyoruz  :)) :nanik

bende yakışıklı ünlüleri kıskananlara sinir oluyorum onlar kadar yakışıklı olamıyolar diye kıskanıyolar onların ilgisini kıskanıyolar  :icon :icon :icon :icon
#34 - Ağustos 20 2006, 19:57:28

sadece yakışıklı diye değil çok başarılı diye konuşanlarda var..hande yener, tarkan,shakira,grup hepsi ye vokal yapmış..bunlardan da bahsediyoruz  :)) :nanik

bende yakışıklı ünlüleri kıskananlara sinir oluyorum onlar kadar yakışıklı olamıyolar diye kıskanıyolar onların ilgisini kıskanıyolar  :icon :icon :icon :icon
bende yakışıklı aşığım ölüorum geberiorum çok taattlııı ayy cnm benim yaaa seviorum ölürüm onun için vs. söleyip hayran olduu kişii gördüünde aptal aptal düşüp bayılan ağlayan fenalık geçiren aptal kızlardan nefret ederim tiksinçlik yaa :öff sanki onlar o kızları bitaraflarına sallıyolar...salak bi milletiz böle gelmiş böle gider korkarım konser görüntülerini izlerken gördüüm bu tür kızlardan birile karşılaşırsam cinayet çıkıcak :hii?
#35 - Ağustos 20 2006, 20:01:52
sevme beni sevdalardan vurgunlar yedim!! bana çok gördüğün aşkı sen ellere ver...terkedilişim ilk deil alışır gönlüm,
sevilmeden sevmek var ya
o daha beter!!!

Hiç sevmiyorum kendisini. Havalı gıcığın tekidir.  :4 

Sesine bişey diyemicem hiç dinlemedim. Yakışıklı bulanlarada yakından görmelerini tavsiye ediyorum (6)

#36 - Ağustos 21 2006, 11:10:57

sonuna_dek_akman

kızım hade shakırayı yazdın onu annadıkda otekıelr sankım dunya çapı sanatcılarmı nıe yazıyon kı :icon

ayrıca sen benım gbı yorum yapan herkesın resmını gordundemı kendılerı yakısıklı deıl dıe çekemıo dıosun..ayrıca kapasıten konuyu öle anlamaya yetıyıo sana bıse anlatılmaz ki  :öff

nan keremcem bıse dıopm bu kız gulsen e dıopm bu kız buna dıoz bu kız bırazcık adam gbı sanatcılara takılsana ayw
#37 - Ağustos 21 2006, 12:17:32

bende bir kız olaraktan böle davranışları tasvip etmiorm. hadi tamm yakışıklı olabilir ama yani bu bişi kazandırmazki. yani gerçektende değer görmesi gerekenler warken abuk subuk insanlaar için ayılıp bayılanları bede sevmiorm. tabi bu abuk subuk lafı murat boz için deil. genel olarak konuşuorm.

kızlar kendinize gelin sizi mrat boz yada onun gibiler kurtarmicak. hayatta kendinizi kurtarmaya bakın :okey
#38 - Ağustos 23 2006, 11:59:08
yine kopuk bi ben bu caddelerde gezerken rastladım bir iskenderciye :muhah
>>TIKLA>>
<<TIKLA<<

poison_black!!

bu klibinde soyunan çocuk dğeilmi yaa şu resimlerin birinde karizma çıkmış  :muhah

eet o kemer çıkartıo ceketini çıkartıo gömlek atıo kıslar dökülüoo :muhah  :muhah
#39 - Ağustos 23 2006, 12:16:37

sonuna_dek_akman

bende bir kız olaraktan böle davranışları tasvip etmiorm. hadi tamm yakışıklı olabilir ama yani bu bişi kazandırmazki. yani gerçektende değer görmesi gerekenler warken abuk subuk insanlaar için ayılıp bayılanları bede sevmiorm. tabi bu abuk subuk lafı murat boz için deil. genel olarak konuşuorm.

kızlar kendinize gelin sizi mrat boz yada onun gibiler kurtarmicak. hayatta kendinizi kurtarmaya bakın :okey

evt sana katılıyoruım cnm benım...yakısıklı dıe adamı göklere cıkarmayın sonucta kendı cabasıyla yakısıklı olmadı o allah vergisi...siz sanata bakın cunku o onun yetenegını ve övülmesi gereken unsurlarını gsterır...

ama dıkkat edın övülmesı gerekn dıoz...övün sadece ayyyyyyyy bu çok yakısılı deyıpde ayılıp bayılmyın..yaptınız ne mantıkla nede hayranlıkla bagdasıyo :öff
#40 - Ağustos 23 2006, 14:52:34

benim anlamadığım şey neden sevmeyenler yorum yapıyo ya sevmiyosanız yapmayın yorum falan  :ban :vur
#41 - Eylül 03 2006, 15:59:25

çok tatlı biri seside hoş ayrıca :)
#42 - Eylül 04 2006, 15:40:15
тüм ∂üηуα ιçιη šα∂є¢є вιя кιşι σℓαвιℓιяšιη;ƒαкαт вαzıℓαяı ιçιη šєη вιя ∂üηуαšıη

>>>кυVVєTмiяα ƒαη ¢ℓυв<<<

>>>Tıkla<<<

sonuna_dek_akman

aman yesınler de :kus :kus
#44 - Eylül 05 2006, 20:51:01

neden öyle dediniz kiiii kötü bişey yapmadımmmm X(
#46 - Eylül 06 2006, 22:25:20
varlığın benii kahrediyoor... :öff

siz susun resimler konuşsun  :nanik  :nanik  :nanik :icon :icon :icon :okey

#47 - Eylül 10 2006, 14:44:55

buRcHu

tmm yakışıkLıysa yakışıkLı dozunda bırakın bncee :öff
şimdi siz çok yakışıklı die sanatçı oLaraak gökLere çıkarırsınızz
yha şöLeLerini çok öwmeyin çok saipLenmeyin 2 gün sora unutuLcakLar ..tozu biLe kaLmıcak...
siz asıL sanatçıLarı destekLeyin bunu öwdüünüz kadr öwün
yıLLarını sanata müzie wermiş insanLarı sırf yakışıkLı die unutmayın Lütfen :yanlis :öff
#48 - Eylül 10 2006, 15:12:13

tamam yakışıklı olabilir ama bnce abartamayın ;)
sesi de fena deil ama şarkısı pek hoşuma gitmedi
#49 - Eylül 10 2006, 15:28:35

resimi konuşturmanın manası ne şimdi?? :icon ... ayrıca yakışıklılıını ispat etmeye çalışmanında anlamı yok çünkü zewk meselesidir sen beğeniosan bikere söle olsun bitsin sürekli bi mücadele içindesin !

daha öncede sölediim gibi ben beğeniorum umarım bierlere gelmesini sağlıcak güsel çalışmaları olur...
#50 - Eylül 10 2006, 20:02:47
sevilmeden sevmek var ya
o daha beter!!!

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.