Alternatifim Cafe

Rijkaard'dan radikal değişiklikler!

Discussion started on Galatasaray

Galatasaray'da teknik direktör Frank Rijkaard, OFK Belgrad maçı öncesi alarm verdi ve futbolcularına ilk karşılaşmadaki hatalarını tek tek anlattı. Rijkaard'ın bazı futbolcuları isim vererek uyardığı belirtilirken, ayrıca rövanş maçında özellikle orta sahada bazı değişiklikler yapacağı öğrenildi.

Lig TV'nin internet sitesinin haberine göre, Oyuncularıyla birlikte maçın görüntülerini izleyen Rijkaard'ın savunma oyuncularından kontrataklarda ve duran toplanda dikkatli olmalarını istediği, Aykut'a da "Yan toplarda kendini geliştirmelisin. İlk maçtaki hatalarından ders al ve rövanşa konsantre ol" dediği belirtildi.

Rijkaard'ın Serdar Özkan'ı topu ayağında çok tuttuğu için eleştirdiği, orta saha oyuncularına da savunmaya daha çok yardımcı olmalarını bildirdiği ifade edildi.

Hollandalı teknik adamın özellikle orta sahada değişikplanladığı ve Barış'ın yerine Lorik Cana'yı oynatmayı düşündüğü ileri sürüldü.

Sarı kırmızılı takımda santrforda yine Mehmet Batdal'ı oynayacağı öğrenildi. Sakatlığı süren ve takımdan ayrı çalışan Baros'un Belgrad maçında oynama şansının az olduğu bildirildi.
#1 - Ağustos 02 2010, 18:48:54
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.