Alternatifim Cafe

Rijkaard: "Henüz hazır değiliz"

Discussion started on Galatasaray

Galatasaray teknik direktörü Frank Rijkaard, Fenerbahçe yenilgisinden sonra yaptığı açıklamada şu an hazır olmadıklarını söyledi.

Rijkaard, Mönchengladbach'ta 1-0 kaybettikleri Fenerbahçe maçının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Hollandalı teknik adam, "bu defa bazı arkadaşlarımıza daha fazla süreyle şans verdik. Şu an hazır değiliz. Takımla katılmaları için hazırladığımız oyuncularımız da var. Eksiklerimizi görüp, daha iyi yerlere gelmek şu an en önemli hedefimiz" dedi.

Alman hakem Thorsten Kinhöfer’in zor bir maçın üstesinden başarıyla geldiğini belirten Rijkaard, "ilk yarıda istediğimiz oyunu sahaya yansıtamadık. İkinci yarıda ise daha iyi bir oyun oynadık ve pozisyonlar bulduk. Özel maç dahi olsa rakibimizi yenmek istiyorduk’" şeklinde konuştu.

Frank Rijkaard, yenilgiye rağmen kendileri için resmi maçların daha önemli olduğunu vurguladı.

Hollandalı teknik adam, geçen sezon ligi üçüncü sırada kapatmalarına rağmen kulüple herhangi bir güven sorunu yaşamadıklarını da sözlerine ekledi.
#1 - Temmuz 22 2010, 13:28:25
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.