Alternatifim Cafe

Galatasaraylı taraflar takıma saldırdı

Discussion started on Galatasaray

Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı 1-0 mağlup ettiği Spor Toto Dostluk Kupası maçının ardından Galatasaraylı taraftarlar olay çıkardı.

Galatasaray takımını taşıyan otobüsün stattan ayrılmasının ardından Fenerbahçeli bir taraftarın 6-0 hareketi yapması üzerine futbolcular el ve kol hareketleriyle karşılık verdi.

Bunun ardından sarı-kırmızılı taraftarlar, futbolcuların yaptığı hareketleri üzerine alınarak, takım otobüsünün önünü kesti. Yaklaşık 200 taraftar, otobüse bira şişesi ve taş atarak saldırıda bulundu.

Taraftarların otobüsün geçmesine izin vermemesi üzerine kaptan Arda Turan otobüsten indi ve taraftarları sakinleştirmeye çalıştı.

Daha sonra otobüsten inen Sabri, Galatasaraylı bir taraftarın boğazını sıkıp "yeter ulan, sizinle mi uğraşacağız" şeklinde bir ifade kullandı ve bunun üzerine taraftarlarla futbolcular arasında arbede yaşandı.

Galatasaraylı taraftarlar, fiili müdahalede bulunmaya çalışınca futbolcular tekrar otobüse bindi. Güvenlik güçlerinin yetersiz kalması üzerine polis ekipleri olay yerine geldi ve taraftarları otobüsten uzaklaştırdı.

Takım otobüsü daha sonra polis eskortu eşliğinde takımın konaklayacağı otele hareket etti
#1 - Temmuz 22 2010, 13:25:59
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.