Alternatifim Cafe

Yazıcı: "Hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz"

Discussion started on Türkiye'de Futbol

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, 11 Nisan Pazar günü Gençlerbirliği ile deplasmanda yapacakları maçtan galibiyetle döneceklerine inandığını söyledi.

Yazıcı, yaptığı açıklamada, ligin bitimine 6 hafta kala en yakın rakiplerinin 3 puan önünde lider durumda olduklarını anımsattı.

Ligin güçlü ve iyi takımlarından Gençlerbirliği ile Pazar günü zorlu bir maça çıkacaklarını belirten Yazıcı, ''Şu an bulunduğumuz konumu koruma itibarıyla gerçekten zorlu bir maç olacak. Futbolun tüm güzelliklerini sahaya yansıtarak Gençlerbirliği maçından galibiyetle döneceğimize inanıyorum'' dedi.

Yazıcı, alınan başarılı sonuçların ardından sadece Bursa'da değil tüm Türkiye'de Bursaspor'un konuşulduğunu, bunun mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Bursaspor'un oynadığı futbol ve aldığı sonuçlarla bulunduğu yeri hakettiğini vurgulayan Yazıcı, sözlerini şöyle sürdürdü:
''Görüyoruz ki herkes mutlu. Her zaman takımının yanında olan Bursaspor taraftarı takımıyla gurur duyuyor. Kentte Bursaspor konuşuluyor. Ben her zaman olduğu gibi yeniden söylüyorum; Bursaspor sadece bugün değil her zaman zirveye oynamalı. Bugün bulunduğumuz konumu koruma adına çalışıyoruz. Bursa kenti bize inanıyor. Bu inancın sonundaki mutluluğu da hep birlikte doyasıya yaşamak için hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz.''

Yazıcı, başta teknik direktör Ertuğrul Sağlam olmak üzere teknik heyet ve futbolcuların büyük bir inançla zoru başarma adına özveriyle görevlerini yerine getirdiklerini anlatarak, takım içindeki birlik ve beraberliğin de tüm takımlara örnek olabilecek durumda olduğunu anlattı.

Birlik ve beraberliğin başarıyı yanında getirdiğinin altını çizen Yazıcı, ''Birlik ve beraberliğin en güzel örneği Bursaspor'da sergileniyor. Sezon başından beri bunu tüm kente yaymaya çalışıyoruz. Bursa şehri takımı için tek yürek olursa bizi kimse buralardan indiremez. Türkiye'nin 4. büyük kentinin takımı her yönüyle her zaman büyük olmalı'' dedi.
#1 - Nisan 09 2010, 14:58:24
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.