Alternatifim Cafe

Bir kadınla bir erkek arkadaş aynı yatakta uyuyabilir mi?

Discussion started on Bay

Size vereceğimiz ufak tüyolarla günler, haftalar ve aylar sonra cinsel olarak yaşadığınız bu hadiseyi nasıl atlatacağınızı söyleyeceğiz.

Aktör Billy Crystal "When Harry Met Sally" filminde ne de güzel açıklamış. Bir erkekle bir kadının arkadaş olamamasının nedenini ise "Her zaman bu ilişkinin içinde seksin olacağını" cümleleriyle bağlamıştır.

Düşünüldüğü zaman bir kadınla erkeğin arkadaşlık ilişkisi bir tarafın diğerinden hoşlanmasıyla alakalı olarak başlar. Ve o arkadaşlık ilişkisi platonik taraf olarak devam eder. Bazende arkadaşlık olarak başlayan bu ilişkiler gece geç saatte telefon aramalarına, yemek randevularına, kanepede beraber film izlemelere oradanda sekse kadar gidebilir.

Araya seks girdiği zaman bütün duygular altüst olacak ve kavram karmaşaları ortaya çıkacaktır. Artık eski arkadaşlık kalmayacak ayrıca sevgili olsak mı olmasak mı durumları başlayacak. Peki bu durumu nasıl kontrol edeceksiniz?

O sabah sonrası

Arkadaşınızla sabah aynı yatakta uyandınız. Eğer haftaiçi birgünse hiç sorun yaratmadan bu durumdan kaçabilirsiniz. İşe gitmeniz gerektiğinden sorgu sualsiz o talihsiz yatak odasından sıvışabilirsiniz. İşe geldiğiniz zaman 1 saat kadar bekleyip ona mail atın. Akşamki bir aktivite için davetiye tarzında birşeyler bulup olabildiğince ana konudan uzak durun. Bu hareket sayesinde en azından karşı taraf kullanıldığını hissetmeyecek ve bunun bir gecelik bir macera olduğu konusunda karar vermeyecektir. Bu mailde geçen akşamki olayla ilgili cinsel içerikli şaka ve konuşmalara girmeyin. Ona hitap ederken tatlı hayvan isimleri ya da lakaplar takmayın. Arkadaşmış gibi davranın.

Eğer haftasonu ise, yapılcak işlerim var deyip o talihsiz durumdan kurtulmaya çalışmayın. Onun yanında fazla durmadan kahvaltı ettikten sonra yalnız yaptığınız bir aktivite uydurun. Spor salonuna gideceğim veya ofiste bitirmem gereken işler var demenizde yarar var.

Bir hafta sonrası

Zaman çok çabuk geçtiğinden ikinci adıma geçmekte yarar var. Ona arkadaş kalacağınızın ve bir daha böyle bir olaya yeltenmeyeceğinizi garanti etmeniz gerekli. Birkerelik seks hata olabilir ama 2 veya daha fazla yaşanmış bir olay varsa bunu kapatmanız zorlaşacaktır. İlk yapacağınız iş onu cinsel anlamda arzulamamanız gerekli. Arkadaşlığa geri dönmek istiyorsanız. Herşey normal ve eskisiymiş gibi davranmakta yarar var. Birlikte gitmeniz gereken bir davet varsa yalnız ikiniz gitmeyin. Yanındaki erkekleri asla kıskanmayın. Birlikte geçirdiğiniz o cinsellik dolu gecedende sakın bahsetmeyin.

Aylar sonrası

Yeterli zaman geçtikten sonra bir başka kadın hakkında konuşabilirsiniz. Hatta hayatınızda öyle birisi bile olmasa da uydurun. Ona da hayatında bir erkek olup olmadığını sorun. Nasıl tepkiler verdiğine dikkat edin. Eğer sizin çıktığınız yeni bayan hakkında kritikler yapıyorsa ve size taktikler veriyorsa tehlike noktasından uzaksınız demektir.

Uyuduk bitti

Aranızdaki hadise sonrası haftalar ve aylar geçtikten sonrada size sevgili demek isteyecektir. Eğer böyle devam ediyorsa arkadaşlığınızı kesmeniz gerekli. Centilmenliği bu noktada bırakmanız gerekli. Ne kadar suçlu olsanızda bu ilişkiye devam etmeniz durumu feci şekilde kötüye götüreceğinden onu terketmelisiniz. Bu olaylardan birkaç hafta sonra sms veya mail atıp aranızdaki kırgınlığı biraz azaltabilirsiniz.

Eğer bu yazıyı okuyorsa bu taktikler ona sökmeyebilir dikkatli olun deriz.
#1 - Ocak 04 2010, 21:29:04
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

yıllar önce bir kadınla bir erkek arkadaş olabilir mi sorusu vardı o zamanlar biz yağızdık buraları boş tarlaydı süpermarketler yoktu. hulen yaşlandık.
#2 - Ocak 04 2010, 22:01:09

Fade

Uyumak dışında herşey yapılabilir sanırım. :) Ateşle barut ne de olsa.
#3 - Ocak 05 2010, 16:05:05

walla çok dostumla uyudum sarılarak bir sorun da yaşamadık..herşey beyinde biter  :)
#4 - Ocak 05 2010, 19:46:10
ben ne dersem o !!!

lan olm bu tür soruları çıkartıyosunuz, koyuyosunuz gözümüzün önüne. sonra diyosunuz ki erkekler seksten başka bi'şey düşünmüyo. ee fırsat mı bırakıyosunuzki? heryer seks ulan? diziler, gazeteler, haberler, anketler, bilim adına yapılan araştırmalar bile! birileri bişeyleri tetikliyor. bu şey gibi değil ama, mini etek giyen kızın aslında gel beni becer demesi değil. bu psikolojik bi harekat. sorumlusu da bunları yayınlayanlar. çarşıda pazarda meme ve göt ellemek için yanıp tutuşan abazanlara güzel bir malzeme tüm bunlar. aman herneyse. niye kafa yoruyosam?

içlerinde daha önceden aşk adına ya da seksepalite adına herhangi bi etkileşim yoksa pek tabii uyuyabilir. ne kadar fesat insanlaız yahu! misal o kız benim yanımda yatıyor diye ben elimi onun eteğinin altına mı sokmalıyım? onun yanımda yatıyor olması bunu mu gerektiriyor? nedir yani bu teşvik edici hareketler anlamadım gitti. siz gidin, yıllarca tek tabanca gezenlere sorun bu soruyu. o da ''ne uyuması birader, her türlü götürürüm yavruyu'' desin ve gülün. eğlenin falan bişeyler yapın.
bıktırdınız...
#5 - Ocak 05 2010, 20:01:08
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

lan olm bu tür soruları çıkartıyosunuz, koyuyosunuz gözümüzün önüne. sonra diyosunuz ki erkekler seksten başka bi'şey düşünmüyo. ee fırsat mı bırakıyosunuzki? heryer seks ulan? diziler, gazeteler, haberler, anketler, bilim adına yapılan araştırmalar bile! birileri bişeyleri tetikliyor. bu şey gibi değil ama, mini etek giyen kızın aslında gel beni becer demesi değil. bu psikolojik bi harekat. sorumlusu da bunları yayınlayanlar. çarşıda pazarda meme ve göt ellemek için yanıp tutuşan abazanlara güzel bir malzeme tüm bunlar. aman herneyse. niye kafa yoruyosam?

(6)

Ateşle barut yanyana olmaz olm. Baba öz kızına saldırıyorken, hele ki şu devirde milletin içi dışı sapkın duygularla doluyken gel de yat.
Nereye yatıyorsun. Kim bırakır seni sağ orda.
Kimse kendini kandırmasın bence. Bir anlık da olsa insanın aklına düşer o. O bir an, her şeyi bitirebilir.
Nefsle mücadele et dur sabaha kadar. Ne kadar dayanabilirsin.
#6 - Ocak 05 2010, 20:27:41
« Son Düzenleme: Ocak 05 2010, 20:29:02 Gönderen: Lalena »

Zamanında uyuduydum, bi b.k da olmamıştı. Olması için bir neden yoktu hem, bizdendi biraz.
#7 - Ocak 05 2010, 20:49:28
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

walla dediğim gibi herşey beyinde biter 1000 kızla da girsem yatağa istemiyorsam olmaz imkansız yani :Ç
#8 - Ocak 05 2010, 20:51:45
ben ne dersem o !!!

Sana "senin için çürümüş" denir o zaman aram  (6)
#9 - Ocak 05 2010, 20:57:04

yoo çok sağlam bir erkeğim töç ancak kadın düşkünü değilim olay bu :Ç kendimi tutabilmeyi bilen biriyim :Ç
#10 - Ocak 05 2010, 20:58:47
ben ne dersem o !!!

Biraz da ben-cisin hacı :D ama olsun :D
#11 - Ocak 05 2010, 21:00:44

her kızın hayalindeki erkek modeliyim =P :Ç
#12 - Ocak 05 2010, 21:07:10
ben ne dersem o !!!

Hiç senin gibi bir sevgili hayali kurmadım  (6)
Hiç hayallerim  (6)

Neyse konu neydi. Yatamaz hacı. Çocuk olur.
#13 - Ocak 05 2010, 21:09:18

En iyisi erkeğin çükünü keseceksin yatmadan önce fırça darbesi niyetine. :)
#14 - Ocak 05 2010, 21:12:53
Mercey.

kanka bu kdr acımasız olmasan :Ç tamam bişey yapmicam ama o lazım bana  (6)
#15 - Ocak 05 2010, 21:18:00
ben ne dersem o !!!

:DBence vuku bulan bu tür olaylarda genelde kaçmaya gerek kalınmaz. Çünkü olay o noktaya gelmişşe daha önceden arzulanan fakat türlü sebeplerle gerçekleşmeyen bir olaydır. Taraflar birbirlerinin bekleme listelerinde alt sıralarda kalmışlar, bu arada arkadaşlıkları ilerlemiş, sevgili olacaklarken iyi birer arkadaş olmuşlardır. Böylesi durumlar herkesin başına defalarca gelir. "Abi deme bana/Severken kardeş mi olduk" durumları da benzer durumlardır ama bu konunun dışındadır. Her neyse, bazen girilen bu yol her iki tarafında boşta kalmasıyla, yada bitmese de ilişkileri sarpa sarmışşsa, bundan en çabuk yakın arkadaşı, kankası,  ertelenmiş sevgilinin haberi olur. En iyi bu ertelenmiş sevgili durumu değerlendirir. Olası bir evde film izleme etkinliği sonrası, yada içikinin fazla kaçırıldığı bir saturday night her ana bir fever'a dönüşebilir  :4
#16 - Ocak 05 2010, 21:29:50
Tünelin ucundaki ışığın tren olduğunu koşarken anlayamazsın.

Jove adlı üyenin bu konu çok dikkatini çekmiş olmalı ki ilk mesajı bu çok değerli konumuza olmuş  (6)
#17 - Ocak 05 2010, 21:32:02

Jove adlı üyenin bu konu çok dikkatini çekmiş olmalı ki ilk mesajı bu çok değerli konumuza olmuş  (6)
lol ceviri.alternatifim.com'a 1-2 saat önce bir şarkı sözü çevirisini submit etmek için kaydoldum. Beni buraya yönlendirdi. Kayıt olabilmek için en taze konuya cevap yazmam gerekiyormuş. Kısmet en taze konu buydu. Ama güzel konu kutlarım açanı.
#18 - Ocak 05 2010, 21:45:00

jove adlı üyeye hoşgeldin derim :Ç konuya girişi mükemmeldi :Ç
#19 - Ocak 05 2010, 21:47:32
ben ne dersem o !!!

(6)

Taze taze konular bunlar geel :w
#20 - Ocak 05 2010, 21:50:50

tşkkürler. aranızda olmak bir zevk.
#21 - Ocak 05 2010, 21:59:27

B.kunu çıkardınız harbi ama. bence sohbet türündekileri sil merve, seninkiler dahil.
Ayrıca aynı fikirde olacağımı sanmıyorum seninle Tuğçe, çok farklı bakıyosun. potansiyel sapık ilan ediyorsun erkekleri ve kızları. o gece mecburen aynı yatakta yatıyor olamazlar mı? evde başka kanepe olmaması? evin kalabalık olması veya ikisinin de film izlerken uyuyakalması vs. bir sürü ihtimal var. sonunda pişmanlık duyacağın bir ilişkiyi kimse yaşamaz. ha ben de o göt var diyenler buyursun, yanında uyuyan masum arkadaşlarına saldırsın.

atış sebest.
#22 - Ocak 05 2010, 22:10:19

Gregor Samsa

Yalnız biz ihtimalleri değerlendirmiyoruz burda Can'cım.
Zoraki durumları da.
Bahsi geçen hadi gel bu gece beraber uyuyalım muhabbetinden sonraki şekil. İki taraf da hadi gel beraber uyuyalım, dese. sonra sarılma filan. Devam sürecinde olacak şeylerden bahsediyoruz.
Film izlerken uyuyakalan yahut yer darlığı çeken arkadaşları tenzih edelim o zaman Can:)
#23 - Ocak 05 2010, 22:13:12

Hem de "saliselik" de olsa bu durumda olan kişi mutlaka düşünmüştür böyle bir şeyi.
Kendisine hakim olmak kendi elinde.
Bu duruma maruz kalmış arkadaşlar demesin ki ben düşünmedim anlık dahi öyle bir şey.
Yok öyle bir dünya.
#24 - Ocak 05 2010, 22:15:41

tuğçe benim anlık bile aklımdan geçmez..zaten geçtiği an o iş o yatakta bitmiş demektir :Ç
#25 - Ocak 05 2010, 22:32:43
ben ne dersem o !!!

anlat anlat, ben seni dinliyorum :p
#26 - Ocak 05 2010, 22:34:22

az kaldı sigara yakanlar olacak.
#27 - Ocak 05 2010, 22:47:48

Uyuyabilir.  (6)
#28 - Nisan 22 2010, 20:32:30

Zeitgeist

Dişi ve erkek kedi bile uyuyamaz.
UYUMAMALI.

gaza geldim lanss.
#29 - Nisan 22 2010, 20:41:15

eğer kadın ve erkekse, durum güçleşebilir,
ama bir kız ve bir erkek arkadaşsa yataktakiler,
onlar biitabi uyuyabilirler, uyumak zorundalardırda zaten.
#30 - Nisan 22 2010, 23:23:07
« Son Düzenleme: Nisan 22 2010, 23:23:51 Gönderen: Heart of the Ocean »
          "     - büyüyünce ne olacaksın?
+ ben diktatör olacağım ya sen?
- ben turta olacağım..."

- uzatma lan! sevişeceksiniz dedim!
 + ama arkadaşız biz. hem benim sevgilim var, lütfen yapmayın...
 - sevişceksiniz dediysem sevişeceksiniz! anlamam ben arkadaş ayağı falan.
 + ...
 - yauv ne bakıyosunuz öyle? yanyana yatıyorsunuz ve karşı cinssiniz, daha ne? yumulun ulan!
 + biz.. ben.. yapamayız bunu. bir daha yüz yüze bakamayız.
  - sizin yerinizde olmak isteyen kaç tane abazan kız ve erkek topluluğu var farkında mısınız? ve siz bu güzelim fırsatı sadece uyuyarak harcıyacaksınız!
 + evet, çok mu ilginç?
 - yanlız arkadaşın meme ucu gözüküyo. tahrik oldum ben.
 + .....
#31 - Nisan 22 2010, 23:30:39
« Son Düzenleme: Nisan 22 2010, 23:31:51 Gönderen: Tylers »

Gregor Samsa

Proculianus

Uyurlar canım kardeş kardeş. Ne var yani?
-Te Allahım.
#32 - Nisan 22 2010, 23:49:40

ancak bi süre sonra uyuyabilir  :) namahremin eli eline deyince şeysi şaha kalkan abazalar varrrrrken piyasada,bu tip haberler yeni fantezilere yelken açmaya yaramaktadır.anladınmı beni?
#33 - Nisan 23 2010, 01:14:06
Yaşamak rüyasında gerçeği görmek...

arkadaşca kış uykusunda yatmaya hazırlanan biri misal.
#34 - Nisan 23 2010, 08:34:39

size bir dokunması bütün tüylerinizin diken diken olması demektir. sonra ver hacı kutsalı... (6)
#35 - Nisan 23 2010, 20:09:51
Programmer: CS3-CS4

hoba konuya bak : ) bir kadınla bir erkek derken ne bunlar yani :)
daha ilk tanıştıkları geceyse uyuyamaz.
arkadaşlarsa duruma bağlı
dostlarsa tabiki uyur :))
#36 - Temmuz 02 2010, 00:50:51

Arkadaşının sana dostça sarılışını,karşıdaki nasıl algılar belli olmaz
Kimisi var aklına bile getirmez,
ama kimisi var...

bkz. Kavak Yelleri
#37 - Temmuz 02 2010, 12:58:13
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

arsenik

Haberin resmine bagınız.
Şu taş çocukla mı arkadaş olarak uyuyacağım? :) dfkdsf Ama tipsizse yani aynı yatağa girmem. :) ldfpd
#38 - Temmuz 02 2010, 13:47:25

adama morfin verirsen olur
#39 - Temmuz 10 2010, 02:38:30

Haberin resmine bagınız.
Şu taş çocukla mı arkadaş olarak uyuyacağım? :) dfkdsf Ama tipsizse yani aynı yatağa girmem. :) ldfpd
(6)
#40 - Temmuz 10 2010, 12:48:07
Montla Sıç!

Herkesin aklına düşer, kimseyi yemeyin. Ama akla düşmesi önemli değil. Vicdanın el veriyor mu vermiyor mu o önemli. Yine de bayanlara bir tavsiye çok çok çok (üç tane çok) güvenmeden aynı kanepeye bile oturmayın (6)

Ya da Merve'nin dediği gibi, kesin atın fazlalıkları (6)

Ama yinede güvene aç bayanlara şunu söyleyebilirim:

BANA GÜVENEBİLİRSİNİZZZZ !!!!!!!!!!!! :urfa :urfa :urfa :urfa
#41 - Temmuz 15 2010, 23:44:12

Herkes şöyle bi düşünür felan denilmiş iyi güzel ama yanında ki hatun çirkinlik abidesi 1.50 boya 80 kilo sivilceli bakımsız bir tipse bence tek düşüncekleri burdan nasıl kaçarım olur ki biliyoruz erkekler öncelikle dışa önem verir.
#42 - Temmuz 27 2010, 23:24:56
Don't look so blue'

hiç gerçekçi değilsiniz biliyor musunuz?
u lan bir kız ile aynı yatağa giriyorsunuz. kanka olsun, kardeş gibi olsun. çok yakınsan girme abicim! git kanepeye uzan.
sen zaten gidip onunla beraber yatarsan içinde bir ib.nelik olduğunu sezerim yani. ister istemez aklına gelir. her ikisininde.
kanka ayağı göt ayağı bildirim yaparım size.

sktrin ordan!
#43 - Temmuz 27 2010, 23:45:08

günah ya! nelerden bahsediyosunuz siz?? başlığı görünce bile yüzüm kızardı... offff lütfen kitlensin bu konu. insanları kötü yola sürüklemekten başka bi işe yaramıyor lütfen kilitleyin!!
#44 - Temmuz 28 2010, 00:36:15

Gregor Samsa

Bamboleo

Ya birinin başı ağrıyodur, ya birisi dönmedir, ya birisi daha ergenliğe yeni girmiştir, belki de mağaradan çıkmış gelmiş hala göbek deliğinden içeri sokmaya çalışan malın, gerizekalının biridir biri. Kim icat etti birdir biri? :)
#45 - Temmuz 28 2010, 00:40:24

adam sex machine sa ona serbest. zaten birbirlerini bulmaşlar. p-k açılımı. kng
#46 - Temmuz 28 2010, 00:43:55

Araya kılıç girmezse olmaz caiz değildir.
#47 - Ağustos 12 2010, 00:02:33
Çağrı atmazsa aramam aga egoistim ben.

Üye:

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.